Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deja vu


deja vu
addikt

A házról miért van bent kép? Gyorsan átfutottam evés közben a beszámolódat, meg ismerkedni kell az LG-vel mert keresik a népek. :)

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#2) Hunork válasza deja vu (#1) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Csak annak okán, hogy ez a téli, napsütéses fénykép így néz ki a monitoron. sajnálom, hogy ugyanez a kép a régi TN paneles monitor esetében nem lett elmentve. Úgy lehetne látni a különbséget. A lényeg, hogy amit a képen látunk, az volt a valóságban is. De ha baj, akkor kiveszem a képet. :K

Remélem sikerült egy kis kedvet csinálnom a monitorhoz!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3) deja vu válasza Hunork (#2) üzenetére


deja vu
addikt

Szia!

Dehogy baj, maradjon a kép. :D Ha lenne olyan barátom, haverom aki játszik PC-n (20-on éves korosztály) akkor ajánlanám nekik, de sajnos nincs. Nagyon jó az ár/érték aránya. A monitoros topicban már rábeszéltem erre pár embert.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#4) Nyugis


Nyugis
senior tag

Szia

Nekem egy kérdésem van.
Egy átlag felhasználónak van különbség ezen monitor és egy 100 forintos darab között?
Most persze nem az át merore gondolok hanem a kép minőségre.
Ez a freesync dolog nagyon szimpatikus!
Illetve még az jutot eszembe hogy ha nvidia kártyád van akkor hiába freesync-es a minitorod nem használja /nem tudja értelmezni az nvidia, vsakaz amd-s vgak?

(#5) Hunork válasza Nyugis (#4) üzenetére


Hunork
veterán

Nem, az Nvidia a másik fejlesztést tudja, a G-Sync-et.
Freesync = AMD
Hogy mi különbség egy drágább között? Hát természetesen a kép minősége, a kontraszt arány...stb. nyilván egy drágább monitor jó esetben leveri technikai jellemzőkben az 50 ezres kategóriát. De ez utóbbiról a Milyen monitort vegyek topikban részletesebben tájékoztatnak. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#6) ruti


ruti
Közösségépítő

szia,
jelenleg 2 ms-es TN paneles monitorom játszom
az IPS vonz más felhasználási területek miatt, de az 5 ms-tól tartok
tapasztalatod szerint jelentkezik elmosódás, utánhúzás gyorsmozgású játék közben az IPS panelen?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7) Hunork válasza ruti (#6) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Nem, semmi ilyesmi nincs. Sőt, ennél a típusnál a Gaming mód le is viszi, bár én nagy különbséget nem tapasztalok, igaz, fiam játszik többet. Ami zavar, az magában a játékokban lévő elmosódás effekt. Ez nálam alapból ki van kapcsolva. Azt el tudom képzelni, hogy bekapcsolt módban ilyenkor lehet valami, még nem teszteltem. Én is 2ms TN-ről váltottam!!! És a 75 Hz alapból rátesz a régi 60 Hz-re.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8) ruti válasza Hunork (#7) üzenetére


ruti
Közösségépítő

köszi, ilyenkor a 75 Hz AMD és NV kártyánál egyaránt elérhető?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#9) Hunork válasza ruti (#8) üzenetére


Hunork
veterán

Természetesen! Ez a része nem GPU függő. A Freesync már igen, az csak AMD. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10) laszlofme


laszlofme
csendes tag

Konzolhoz mennyire lenne megfelelő ez a monitor?

(#11) Hunork válasza laszlofme (#10) üzenetére


Hunork
veterán

Hát annyira nem vágom a konzol témát, de mivel FHD és 75Hz képfrissítés, így szerintem passzolna.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#12) hurbinyek


hurbinyek
újonc

Szia.
Én csak annyit kérdeznék, hogy nemrég vettem én is egy ugyan ilyet, de nekem zavaró, hogy windows 10 alatt a szöveg görgetés elmosódik a kék szinben meg függőleges csíkok látszódnak főleg 75 Hz -en.Ez nórmális ez ilyen?

(#13) snecy20


snecy20
veterán

Az a része egészen biztos, hogy nVidia GPU-val is elérhető a 75Hz? Kell hozzá bármilyen hókuszpókusz?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14) Hunork válasza snecy20 (#13) üzenetére


Hunork
veterán

Igen, elérhető, a 75Hz HDMI-n standard! :K Letsztelve GTX1070 / 1080 kártyákkal!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#15) Hunork válasza hurbinyek (#12) üzenetére


Hunork
veterán

Én ilyet nem tapasztaltam. :N Nem állítottál át valamit az NV Vezérlőpiultban? Vagy: a Gaming mód nincs bekapcsolva "normál" üzem alatt?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.