Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) flymi válasza Szoszo94 (#5) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

+Cucuska2

De jó nektek, én férfiból vagyok és nem szégyellem, hogy egyszerre csak egy dologra tudok koncentrálni. Néha arra sem mindig. :D
Nem igazán értem mi ez a "halmozás". Ha kábelt fektetek, akkor azt csinálom. Ha olvasok, akkor olvasok. Ha a telefont basztatom, akkor azt csinálom.

Nincs ideje az embernek arra, hogy mindenre külön időt szánjon. -> Erre szokták mondani, hogy mindenkinek arra van ideje, amire szán. Oké, hogy rohanó világot élünk és mindent egyszerre és hama'gyorsan kell megcsinálni, de az olyan is lesz. Mire föl ez a rohanás? :U Ha tudom, hogy a reggelimet csak a cipő felhúzása és a kocsiba szállás közt van időm megenni, akkor felkelek 10 perccel korábban. Ennyi.

A tanár már gondolom a rigolyásabb öregember fajta, akinek semmi sem tetszik. Inkább örülhetett volna annak, hogy van aki még olvas és nem csak szennylapokat.

Az állandó telefon buzerálással kapcsolatban meg annyi észrevételem van, hogy annyira kizárja a mobilt nyomizó egyén a külvilágot, hogy képes nekigyalogolni szinte bárminek (autó, haladó vonat, másik személy, stb...). Bár mindenkinek szíve joga úgy megmurdelni, ahogy akar... ameddig azzal mások életét nem veszélyezteti.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.