Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

és ki hozza haza a gps-t?

(ezt hofi után...)

(#2) Huma válasza lapa (#1) üzenetére


Huma
addikt

Okoselefon. Haza talál magától.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3) Thrawn


Thrawn
félisten

Hint: MATT

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) Def26


Def26
félisten

Hol fogsz enni és hol végzed a kis nagy dolgod? :( Minek mész erdőbe? Tudod milyen hideg van ilyenkor? Bogarak, falevél hideg, kosz, sár.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Outlander


Outlander
őstag

LOOOL....

Most ez komoly?!

"Túlélő" túra. a balatoni "hegyekben" gps-el...
LOOL

:DD :W

Ennél még az is vadabb, ha bemész a női mosdóba férfiként...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6) Huma válasza Thrawn (#3) üzenetére


Huma
addikt

Bizony.

(#5) Outlander:
Tudom, hogy félelmetes de megpróbálok kemény maradni. Ha elakadok akkor majd szétnézek a neten.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Milyen platformon rögzíted a nyomokat? Milyen mobillal?
Milyen programmal?
Az akksit hogy oldod meg? Tudod cserélgetni, vagy külső akksival, vagy akksis tokkal?

A KML fájlt majd mellékeld, köszönjük :)

(#8) Huma válasza Krugszvele (#7) üzenetére


Huma
addikt

Android
Xperia SP
Locus, Saját Útvonalak (mindkettővel)
Power bankkal oldottam meg a dolgot. De ha nem piszkáltam volna olyan sokat a telót akkor nélküle is kibírta volna szerintem.

50km-t gyalogoltunk csak. Sajnos nekem és az egyik csapattársamnak is nagyon feltörte a lábát a cipő. Én egy vadonatúj talp és orrbetétes munkavédelmi bakancsban nyomultam. Ő is csak neki talpbetét nélküli van.

Az a lényeg hogy élek és virulok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) sutszi válasza Huma (#8) üzenetére


sutszi
veterán

Milyen Power Bank-ot használtál?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#10) Huma válasza sutszi (#9) üzenetére


Huma
addikt

aTAB PWB001 5200mAh

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#11) #72042496 válasza Huma (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Alkalmi turistaként tök jó az 50 kilométer, gratula!

Mennyi idő alatt sikerült és mennyi szintet mértél?

[ Szerkesztve ]

(#12) Huma válasza #72042496 (#11) üzenetére


Huma
addikt

Ha nem számítom a kényszerpihenőt akkor 17 óra alatt tettük meg az utat és 3500m szintkülönbség volt. Ennél sokkal jobban szokott menni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) #72042496 válasza Huma (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor egy napotok elment rá, már csak a 17 órányi kitartás miatt is nagyon szép teljesítmény!

Viszont 50 kilométerre 3500 méter hihetetlen, kilométerenkénti 70 méter emelkedést feltételez! Ott mérési hiba lesz. A legmagasabb relatív emelkedésű hazai (teljesítmény)túrák hasonló adatai:

Mátrabérc - 49,28
Szondi György Emléktúra 100 - 50,25
Mátra 115 - 51,39
Szurdok 40 - 51,80
Mátra 60 - 53,68
Börzsöny éjszakai teljesítménytúra/Farkas Zsolt emléktúra/
Dögölj meg, Börzsöny! - 55,04
Galyavár 110 - 65,04
Libegő 10x - 67,18

[ Szerkesztve ]

(#14) Huma válasza #72042496 (#13) üzenetére


Huma
addikt

1750m emelkedő és 1750m lejtő. Nagyjából. Azt hittem a kettőt együtt kérdezed.
Ez akkor 35m/km emelkedő volt.

A mostani túrával az volt a gáz, hogy nekem pl az út negyedénél már szétnyomta a lábamat a cipő orrbetétje. A társamnak a nadrágja volt szar. Nem tudott benne rendesen menni. Aztán a túra felénél már az ő lábát is szétcseszte a cipő. A felétől már csak vánszorgás volt.

Viszont találtam egy ilyet.

Könyvjelzőként funkcionál jelenleg. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#15) sutszi válasza Huma (#14) üzenetére


sutszi
veterán

Könyvjelző???
Komolyan kilapítottad szerencsétlent???? :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16) Huma válasza sutszi (#15) üzenetére


Huma
addikt

Dehogy. Csak poénkodtam. Szeressük a sáskákat. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) #72042496 válasza Huma (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ja, nem. :)

Vannak országok, ahol összeadják a lejtővel, de itthon csak az emelkedőt számolják, még ha a "szint" szó maga mást is sugallna. Jól toltátok.

[ Szerkesztve ]

(#18) Huma


Huma
addikt

Nem csak hogy túléltük hanem tizedikek lettünk.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.