Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

Szezám tárulj!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem értem. Miért görbültek el?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) Huma válasza Dr. Romano (#2) üzenetére


Huma
addikt

Azt én sem értem. Ezért is írtam bele ezt a sztorit ebbe a blogba

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4) #56230144 válasza Huma (#1) üzenetére


#56230144
törölt tag

Your nickname is...Uri Geller :DDD Amugy ezek érdekes dolgok

(#5) Huma válasza #56230144 (#4) üzenetére


Huma
addikt

Úri Geller. :D

Ja. Érdekes dolgok. Kíváncsi leszek, hogy mikor lesz már tudományosan bizonyított egynémely természetfelettinek kikiáltott dolog.

Nemhiába voltak régebben (lehet hogy most is vannak) nagyszabású kísérletek ebben a témakörben. Végülis egy olyan kém aki tud olvasni a gondolatokban sokkal hatékonyabb tudna lenni.
Ha pedig egy felderítő képes lenne 5000km-el arrébb szétnézni egy föld alatti bunkerben csak az elméjével az mennyit érne?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6) #56230144 válasza Huma (#5) üzenetére


#56230144
törölt tag

Igorék dolgoznak rajta. :C

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

Gondolatolvasáshoz annyit csak, hogy ráhangolódsz, és egy idő után már tudod, hogy mire gondol, mert megszoktad, hogy ő milyen. Ez már olyan rutin-féle :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) Huma válasza Fecogame (#7) üzenetére


Huma
addikt

Ezek szerint már te is megfigyelted a jelenséget?

Amúgy van még más ismerősöm is aki hasonlóan vélekedik a gondolatolvasásról.

Közben szerkesztettem a bejegyzésen mert eszembe jutott még két nagyon fura eset.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Fecogame válasza Huma (#8) üzenetére


Fecogame
veterán

Persze, nálam ez alap dolog, főleg csajozásnál :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) Huma válasza Fecogame (#9) üzenetére


Huma
addikt

Jó kis gyűjtemény, de nem látom hogy hol kapcsolódna a gondolatolvasáshoz. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#11) Fecogame válasza Huma (#10) üzenetére


Fecogame
veterán

Csupán annyi, hogy én bármelyik emberre képes vagyok kb. azonnal ráhangolódni :) Kb. úgy, ahogy leírad. Eddig, akiknek ezt így mondtam, mindenki rácsodálkozott, pedig szerintem alap dolog :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12) BITBOYS válasza Fecogame (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lehetek a barátod? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) Иван


Иван
őstag

"Mondhatni, hogy két ember képes kitalálni egymás gondolatait, teljesen spontán és akaratlanul."

Ez nem gondolatolvasás. Ha sokat vagy együtt egy emberrel akarva-akaratlanul megismered az észjárását, olvasod a testbeszédét, érzed az illatanyagát. El sem tudjuk képzelni, tudat alatt mennyi ilyent dolgoz fel az agyunk.
Ebből sokat kikövetkeztetünk, na meg ugye a véletlenek.

Nekem van egy barátom, akivel 12 éve nagyon jól ismerjük egymást, nagyon ismerjük egymás észjárását. Ami egyébként abból is tudható, hogyha van velünk egy harmadik ember, a félmondatokból, meg egy-egy elejtett szóból mi megérjük a poént vagy a dolgot, ő meg nem. Annyira összeszoktunk, annyi közös élményünk van, hogy sok dolognak csak nálunk van értelme, csak mi tudjuk, a másik mire gondol. De nem vagyunk ettől gondolatolvasók. Ha nem találkoznánk most 12 évig, ez az összhang biztos tompulna.

Szóval amit mi gyakran gondolatolvasásnak hiszünk, az valójában csak ilyen dolgokon múlik.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) Fecogame válasza BITBOYS (#12) üzenetére


Fecogame
veterán

Szeretnél? ;]

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15) Anubiss


Anubiss
tag

Erre a két Nap dologra kíváncsi lettem volna. Mikor is történt pontosan?

(#16) Huma válasza Иван (#13) üzenetére


Huma
addikt

Ez két külön dolog. Itt nem a másik teljes kiismeréséről van szó.

" félmondatokból, meg egy-egy elejtett szóból mi megérjük a poént vagy a dolgot, ő meg nem. Annyira összeszoktunk, annyi közös élményünk van, hogy sok dolognak csak nálunk van értelme, csak mi tudjuk, a másik mire gondol. "

Itt arról van szó, hogy nem hangzanak el szavak. Testbeszéd, illatanyag, a másik fél ismerete nem alkalmas arra, hogy kitalálj olyan dolgokat amit ki sem mondanak.
Az ismerősömmel és velem rendszeresen esett meg olyan amit nem lehet ilyenekkel megmagyarázni.

Pl:
-Te, van egy jó szám csak nem jut eszembe a címe.
És erre benyögi a szám címét.
Nem együtt hallgattuk, nem is beszéltünk semmi zenével kapcsolatosról. Ő mégis több millió zene közül kitalálta, hogy melyikre gondolok.

Meg mint mondtam rengetegszer volt olyan, hogy magamban dúdoltam egy dallamot és nemsokára azt hallottam, hogy ő meg hangosan teszi ugyanezt. Ezt nem lehet mivel magyarázni.

Rengeteg más ilyen jellegű dolog is volt. De már nem emlékszek konkrétumokra mert ezer éve történtek. (azóta nem találkoztam vele)

De a nővéremmel is ilyen a kapcsolatom.

(#15) Anubiss:
Meg nem mondom. Arra sem emlékszem,hogy milyen évszak volt. Talán nyár elején lehetett.
És hogy mikor? Talán 4 éve?
Nem jegyeztem le és a memóriám sosem volt túl jó.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) David93Pecs


David93Pecs
tag

Ez a két nap dolog elég érdekesen hangzik. Meg persze a Balatoni fénycsóvák is..
Még nem láttam semmi ilyesmit. :)

Viszont nem tudom ez mennyire számít érdekességnek,de megérzem ha megáll az autónk a ház előtt. 10 emeletes panelba lakunk,és nem is kell nagy csönd,ahhoz h tudjam h "megjöttek" :D
Mondom megjöttek,kinézek és ott áll az autó.

(#18) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Mit szedsz? :DDD

- http://pazsitz.hu -

(#19) Huma válasza David93Pecs (#17) üzenetére


Huma
addikt

Én csak a lábszagomat szoktam megérezni.
Ha mindenféleképpen kizárt, hogy meghallod amint megjön az autó akkor ez is lehet paranormális. Csak az a baj ezzel, hogy nehéz eldönteni mivel az autók jellegzetes, egyedi hangot adnak ki. Amit lehet hogy tudatosan nem veszel észre, de tudat alatt képes vagy kiszűrni az utca zajából és megkülönböztetni a többi autó hangjától a tiétekét.

(#18) PazsitZ:
Most mé buktatsz le? :D

szerk: Az LSD az drognak számít? :DDD

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) David93Pecs válasza Huma (#19) üzenetére


David93Pecs
tag

Ez lehetséges. :)
Bár nincsen erősen durva hangja,tiszta halk az egész,és néha,de tényleg csak nagyon néha tévedek,amikor azt mondom,hogy ez bizony a mi autónk. :D

Tehát ugyértem nincsen a többitől elértő erős hangja v egyéb kirivó hang,amiről megtudnám különböztetni.

(#21) Иван válasza Huma (#19) üzenetére


Иван
őstag

Macskák. A mi macskánk már az utca elejéről kiszűri a mi autónk hangját, és rohan az udvarra fogadni.

Nem hiszem, hogy paranormális macskánk lenne, csak a cicáknak ilyen jó a hallásuk. Szóval ott is ilyesmi állhat fent csupán az emberi hallás gyengébb, és ez néha tévedhet. Szerintem.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#22) #56230144 válasza Иван (#21) üzenetére


#56230144
törölt tag

Kutyánk dettó,csak ő elkezd nyüsziteni,ha apám/anyám vagy esetleg én a ház közelében vagyunk.

(#23) Huma


Huma
addikt

Nofene. Most akartam írni egy blogbejegyzést a témában erre kiderül, hogy már egyszer leírtam. Lehet cavintont kellene szednem.

Szóval mással történtek hasonló furcsa dolgok?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) Huma


Huma
addikt

Senki? Kezdem azt hinni hogy csak velem történnek furcsa dolgok. Mondjuk anyám is mindig mondogatta, hogy különleges vagyok. SPECIÁLIS. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.