Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raucher


Raucher
tag

Ma nagyon aktív vagy.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#2) Huma válasza Raucher (#1) üzenetére


Huma
addikt

Annyira azért nem. Amúgy te én vagy, vagy pedig más?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3) Raucher válasza Huma (#2) üzenetére


Raucher
tag

Én, én vagyok. Te is lehetnék, de akkor nem én lennék.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#4) Huma válasza Raucher (#3) üzenetére


Huma
addikt

Ha nem te lennél akkor én lennél vagy valaki más?
Tudod a szavak lassan elveszejtik jelentésüket. Csupán a zene és az érzelem marad. No meg a hideg logika.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Egyedül is vagy, ez a mátrix.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) Armahun


Armahun
addikt

Ismered a kérdést ugye ;]

Te valaki vagy?

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#7) Huma válasza Cthulhu Dawn (#5) üzenetére


Huma
addikt

A mátrixban senki sincs egydül...

(#6) Arni:
Ismerem.
Voltam aki voltam.
Vagyok aki vagyok
Leszek aki leszek...

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8) Cthulhu Dawn válasza Huma (#7) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ezt mondják, hogy elhitessék veled.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9) Huma válasza Cthulhu Dawn (#8) üzenetére


Huma
addikt

De én csak magamnak hiszek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) Huma


Huma
addikt

Bolond és ép közt csupán egyetlen eltérés van. Az utóbbiak többen vannak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#11) Cthulhu Dawn válasza Huma (#9) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mert beléd programozta a mátrix.

#10: ép?

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#12) Huma válasza Cthulhu Dawn (#11) üzenetére


Huma
addikt

Tévhit. A mátrix nem programoz semmit. Mi magunk alakítjuk a mátrixot.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) Cthulhu Dawn válasza Huma (#12) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ezt hitetik el veled.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#14) Huma


Huma
addikt

Túl szép vagyok ahhoz hogy igaz legyek. Néha még én sem hiszem el magam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#15) Cthulhu Dawn válasza Huma (#14) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mert azt akarják elhitetni veled.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16) sziku69 válasza Huma (#14) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Nagyon jó írás, Gratulálok! :DDD :R :R :R

Néha nekem is van ilyen érzésem. Csak én néha azt érzem, kettő van belőlem.

[ Szerkesztve ]

(#17) Vakegérke válasza sziku69 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt úgy hívják, hogy skizofrénia. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) sziku69 válasza Vakegérke (#17) üzenetére


sziku69
senior tag

Igen, tudom. Ismerem. A barátom!

(#19) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Új avatart választottál?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20) Armahun válasza Dluinet (#19) üzenetére


Armahun
addikt

Most végre megláttuk a valódi arcát.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mi a fene történt? Rosszalkodtál? Hova lett az egyéni avatarod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Gergosz2 válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Gergosz2
veterán

úgy látszik a fény angyalai már teljesen befogadták, és ehhez kellett egy hozzáillő profilkép ::D ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) Huma válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Huma
addikt

Rosszalkodásnak nem nevezném. Egy kegyetlen és elnyomó gépezet áldozata vagyok. :( :D

(#22) Gergosz2:
:D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) Vakegérke válasza Huma (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megoszthatnád velünk a miértet és hogyant, hadd okuljunk belőle, ne kövessük el a kiváltó hibát.
Nem viccelek.

Szerk: Még tegnap benéztem a kukkoldába, semmi érdemleges infó nincs.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Huma válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Huma
addikt

Állítólag zavart keltek a fórumban. Semmi konkrét, csupán egyeseknek szúrom a szemét. :)
Bár talán a Battlefield 3 topicban tett látogatásom volt a végső lépés.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#26) Gergosz2 válasza Huma (#25) üzenetére


Gergosz2
veterán

wtf mióta vagy gamer? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27) Huma válasza Gergosz2 (#26) üzenetére


Huma
addikt

Nem vagyok az. De most 140Ft a BF3. Ennyit meg hajlandó voltam rááldozni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#28) Vakegérke válasza Huma (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elolvastam az összes hozzászólásod az említett topicban. Semmi olyant nem találtam, ami kifogásolható lett volna.

Összes tevékenységedre nincs rálátásom, de amit produkálsz, és szemem előtt zajlik, abból csak azt szűröm le, hogy egy "bumfordi nagy gyerek" vagy, akinek speciális a humora. Talán ez lehet az, amely némelyeknek nem bejövős, pedig nem ártasz vele senkinek.

Nem kívánom nemzeti színűre nyalni a sejhajod, de azt elmondhatom, hogy egyike vagyok azoknak, akik kedvelnek. Avatartól függetlenül az maradsz a szememben, aki voltál.

Méghogy zavart keltesz... Inkább szemet szúrsz valaki(k)nek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) Gergosz2 válasza Huma (#27) üzenetére


Gergosz2
veterán

ja vágesz, most van humble bundle sale.

Kár hogy az összes amit kínálnak az megvan , de akkor is nagoyn megéri :R

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha egy másik univerzumban lennél egyedül.. ejj de jó is lenne.

Mi lett az arcoddal?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31) Huma válasza Bjørgersson (#30) üzenetére


Huma
addikt

Túl nagy volt és elvették. A szépség átka. :)

(#28) Vakegérke:
Köszönöm! :R
Én is hasonlóképp vélekedek. Nem vagyok bunkó és vulgáris. Nem személyeskedem másokkal. Van egy sajátos humorom és világképem ami sokaknak nem tetszik. A munkahelyen is folyton kérdezgetik hogy mit szedek hogy ilyen vagyok. :DDD
Bevallom tudom, hogy nagyon idegesítő tudok lenni. De ez csak egy fórum. Ha szúrom valakinek a szemét akkor simán figyelmen kívül hagyhatja a hozzászólásaimat.

(#29) Gergosz2:
Jah. Nekem egy sem volt meg közülük, szóval megérte.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#32) Vakegérke válasza Huma (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem még egy röpke pillanatra sem idegesítettél. :N
Na jó, én bolond vagyok...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Воланд válasza Vakegérke (#28) üzenetére


Воланд
titán

filmes topic, ph tabor topic(ok) --> csak ket tema ahol tobbszor, tobben kertek (nagybetusok is), hogy takarodjon a picsaba az okoskodasaval, mert senki nem kivancsi ra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) Bjørgersson válasza Воланд (#33) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most a BF topic látogatóit boldogítja.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35) Воланд válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


Воланд
titán

latom, ket nap alatt azt a topicot is tonkrevagta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megkapta már a büntetését. Mi szükség van még rá, hogy fejére olvastassanak "bűnei"?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) Bjørgersson válasza Vakegérke (#36) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazad van, még mindjárt megsajnálom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38) Vakegérke válasza Bjørgersson (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha egy ellenfél a földön van, etikátlan még egyet rúgni rajta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) Huma válasza Воланд (#33) üzenetére


Huma
addikt

Nem tudom hogy az okoskodás miért bűn. Amúgy mikor megkértek akkor távoztam is.

Mivel vágtam tönkre a BF3 topicot?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40) Bjørgersson válasza Vakegérke (#38) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ennyire azért nem kellene komolyan venni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41) Cthulhu Dawn válasza Huma (#39) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ezek szerint te nem is tudatosan trollkodsz ;] ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#42) Huma válasza Cthulhu Dawn (#41) üzenetére


Huma
addikt

Nem nevezném trollkodásnak a fórumbéli tevékenységemet. A valóéletben is pontosan ugyanilyen vagyok.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43) Воланд válasza Vakegérke (#38) üzenetére


Воланд
titán

a foldon? azert, mert elvettek az arckepet? lol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) Cthulhu Dawn válasza Huma (#42) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ez esetben irány a hágai nemzetközi bíróság, és a kondíciódra hivatkozva bepereljük a ph!-t.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#45) Воланд válasza Cthulhu Dawn (#44) üzenetére


Воланд
titán

:DDD :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Látom felpörgetted az eseményeket. Van valami célod a polgárpukkasztással vagy egyszerű sportnak tekinted?
Mondjuk az furi, hogy nincs jegyezve a miért moderáltuk topikban.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#47) Vakegérke válasza BITBOYS (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kalandor is elvesztette egyedi avatarját. Az jegyezve volt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) Bjørgersson válasza BITBOYS (#46) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jegyezve lenne is max annyi lenne odaírva, hogy az illető tudja miért.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#49) Воланд válasza Vakegérke (#47) üzenetére


Воланд
titán

ehh, ez komoly kerdes?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) BITBOYS válasza Vakegérke (#47) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az a történet kicsit másképpen zajlott.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.