Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

11-ig,csak Mcreggeli van!
Szerintem a bigmac egy fos,és sokba is kerül,nekem ami bejött az a csibe burger,rendes,vastag panírozott csirkehús,saláta,és majonéz,mindez 250ft-ért.És mindegy mit veszel,én ott még jól lakni nem tudtam rá 3 órára,már biztos éhes voltam.Egyéb jó cuccaik,szintén az almáspite 250-ért,illetve a tölcséres fagyi 100-ért.

HardCore is my LifeStyle

(#2) Huma válasza FatalEror (#1) üzenetére


Huma
addikt

Volt Big Mac-es kuponom. Szóval élni akartam a lehetőséggel. Amúgy a Meki egy fos. Drága és tényleg nem lehet vele jóllakni. Mindenesetre nevetségesnek tartom, hogy reggel nem árulnak hamburgert mikor alapvetően egy hamburgeresről van szó.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3) Dany007 válasza FatalEror (#1) üzenetére


Dany007
veterán

"én ott még jól lakni nem tudtam rá 3 órára,már biztos éhes voltam."

Mert még nem ettél eleget! :D Nekem egyszer volt, hogy 45 percen keresztül zabáltam egy McDonaldsban! Kb mindent ettünk ami volt. Többféle szendvicset, menüben természetesen sültkrumplival. Többféle salátát. 0,5 liter shake-t, fagyit és pitét is! Mindez mellé természetesen a 0,5 liter cola.
Na akkor kellett jó fél óra utána mire egyáltalán feltudtunk kelni a székből. A végére már a hányinger küszöbén voltunk... :D Na akkor utána egész nap nem voltam éhes :D (igaz ez késő délután volt).

(#4) C4mp3r


C4mp3r
addikt

ennek semmi koze ahhoz, hogy hogyan kezelik az ugyfeleket, eleg regota a mcreggelis ettermekben csak 11tol van "rendes" etlap, te ezt nem tudtad, mert lusta voltal tajekozodni es most itt hoborogsz, hogy nem tudtal a kuponoddal egy big macet venni... a honlapjukon egyebkent meg lehet nezni az ettermeket es van ahol nincs mcreggeli, oda kellett volna menni. (fuggetlenul attol, hogy en is utalom ezt a marhasagot, eleg sokat jarok es az egg mcmuffin meg a hasonlo szarsagok okoztak mar kellemetlen elmenyt)

p.s.: a nem laktam jol temara: tudni kell valasztani, ha 500ft-ert veszel 2 sajtburgert persze hogy nem laksz jol. de egy dupla royal mcmenu plusz esetleg hozza egy sajtburger meg elegge odavagja az embert. ez a ki tini nyomiknal divat, hogy beulnek ketto hamburgerre es ott rohadnak orakig en meg nem tudok leulni a teli talcammal, mert mekizni divat

[ Szerkesztve ]

(#5) Mr X válasza C4mp3r (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Én most Humával értek egyet. Nekem sem jutott volna ilyennek utánanézni, mert az életben nem gondolnám, hogy csak bizonyos idő után árulják az egyik alap terméküket. Pedig én járok is McDonaldsba, igaz, nem túl sűrűn.

(#6) mephi666 válasza C4mp3r (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

barátnőmékkel szoktunk ilyet csapni párhavonta, hogy beülünk 4en kuponokkal, aztán szépkártyáról megcuccoljuk az asztalt... fejenként 2-3 kisebb burger, bigmac, krumpli, üdítő, jegeskávé, mellé mcnuggets/sajt/valami és ami csak eszünkbe jut épp :DDD az úgy ütős szokott lenni, de nem is 500ft/fő, hanem kb 2ezer... (ami egy pizzériában is simán elmegy)

ui: az a "11ig csak reggeli van" szerintem is baromság, de nem szoktam olyankor soha mekibe menni :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ezek szerint még nem láttátok, vagy nem emlékeztek a Michael Douglas féle Összeomlás című filmre. Ott a csávó egy kicsit kiakadt mert reggel nem kapott a burgeres étteremben olyan kaját amilyet akart. Csak ő nem blogbejegyzést írt hanem puskával nyomult.

(#4) C4mp3r: Abszolút egyetértek, a nagy menüs dupla sajtos mcroyallal tényleg jól lehet lakni, illetve ha mégsem, egy plusz sajtburger tuti kikészít. Én utoljára már lassan 4 éve ettem, pont ezt az összeállítást, és olyan rosszul lettem a sok kajától, hogy azóta abszolút leálltam, soha többé gyorskaja.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) C4mp3r válasza Apollyon (#7) üzenetére


C4mp3r
addikt

ami nalam meg a "megeri" kategoriaba tartozik, ha veszek 6-7 sajtburgert es azzal lakom jol. sajnos mar megemeltek az arat 290-re 250-rol (ez ilyen mennyisegnel mar pont 1 db ara pluszban) es oda kell figyelni, hogy nehogy sunyiban tegyenek bele meg bacont is mert az is asszem egy szazas pluszban. egyszer kertem siman csak egy kis sultkrumplit 450ft volt, anyatokat. persze probalok minel kevesebbet enni ott (utobbi idoben kicsit elszaladt a lo) es inkabb gyrost preferalom mostanaban, meg pecsen nincs olyan sok lehetoseg.

(#9) bambano válasza Apollyon (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) Lenry


Lenry
félisten

tegnap is a Burger Kingben ettem. valószínűleg valamikor a jövő héten is fogok. meg utána is.
majd ha ugyanazért a pénzért ugyanazzal a sebességgel ugyanolyan jóízű kaját kapok, akkor ott fogok enni. addig marad.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) hoffman_


hoffman_
nagyúr

a meki drága, egészségtelen fosch, de részemről semmi gondom nincs vele, én imádom. jól lakni nem lehet, ez tény, életmentőnek jó, vagy Dany-féle terülj-terülj asztalka jó még. nekem a legkomolyabb köröm olyan 4500 huf értékű kaja volt, csak magamnak. nem laktam jól, csak megteltem, de két óra után már simán kajás voltam. ez ilyen, így kell használni. finom, ennyi.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) andris1602 válasza Apollyon (#7) üzenetére


andris1602
aktív tag

velem a burger kingben volt ez :D de még egy léccciléccilécci a kiscsajnak, és 5 perccel 11 után is kiadott egy reggelit :DDD szóval aznap elmaradt a lövöldözés :U

(#13) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ha valaki hamburgert akar enni, ami elég is, akkor azt szerintem ne az ilyen helyeken keresse... Menjen be akármelyik utcai bódéba inkább... :) Ott készül előtted, és nem húzzák a szájukat ha nem ér bele uborkát valaki... :)

SZERINTEM...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#14) C4mp3r válasza Earl_Muttley (#13) üzenetére


C4mp3r
addikt

az akarmelyik utcai bode sokszor megszarabb mint a meki... nem egyszer ettem ilyen helyen es legtobbszor egyszeru szupermarketes marathon "huspogacsa" kerult a szendvicsembe. kossz, de azt en is meg tudom otthon csinalni

(#15) Иван


Иван
őstag

Töröknél jobban jársz egy kebab tállal.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) Lenry válasza C4mp3r (#14) üzenetére


Lenry
félisten

pontosan.

az utcai bódés legtöbbször a legolcsóbb metrós vackokból rakja össze kaját a franc tudja milyen higiéniai körülmények közt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Gabás válasza hoffman_ (#11) üzenetére


Gabás
addikt

a meki drága, egészségtelen fosch, de részemről semmi gondom nincs vele, én imádom

ööö

[ Szerkesztve ]

(#18) Earl_Muttley válasza Lenry (#16) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Inkább az, mint a sok gyerekkel, idiótával, hipsterrel, páwákkal és még sorolhatnám mivel teletömött helyen enni.

Ja, meg valaki lakott már jól mekiben 1000 ft-ból?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#20) Lenry válasza Earl_Muttley (#18) üzenetére


Lenry
félisten

ebédeltetős-menzajellegű helyeket leszámítva sehol nem laksz jól egy ezresből

[ Módosította: radi8tor ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) C4mp3r válasza Earl_Muttley (#18) üzenetére


C4mp3r
addikt

ugyan mar, te komolyan jol laksz 1000ft-bol barhol, nemcsak az utcai burgeresnel? akkor en egy masik vilagon elek. max pizza ami jol tud lakatni ennyibol, de ritka olyat kifogni. egyebkent meg kit erdekel kik vannak az etteremben? nem tudom te hogy vagy vele de en kajalni megyek, nem figyelem a kornyezetet csak zabalok es lepek. esetleg rohogok a sok idiotan kozben aki elott ott van egy hamburger es kozben facebookozik

hoffman_: szerintem az allitasod elegge oximoron jellegere akart reflektalni, hogy minek eszel olyan helyen amirol meg te is tisztaban vagy hogy szar :))

[ Szerkesztve ]

(#22) hoffman_ válasza Gabás (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24) Polllen válasza Huma (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ki van irva a mekiben, h mettol meddig van reggeli.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) joey04


joey04
titán

10:30 az a 11, de nem is ez a lényeg. Ősidők óta így van, nem pár hete, honlapon is ott van az infó, szóval ez user error. drágának meg drága, de a kifőzdéken kívül nem sok helyen laksz jól 2k alatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Earl_Muttley válasza C4mp3r (#21) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

1 helyen tudok csak, kis utcai bódé. meg pizza itt is.

engem valamiért irritál, ha sokan vannak zárt helyen, pláne ha eszek/tanulok/szerelgetek.
de az én vagyok....

de pár emberen én is jókat röhögök... pl. a kis páwákon, akik az s3-at olajos kézzel fogdossák mikor ők "igényesek". :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#27) joey04 válasza Earl_Muttley (#26) üzenetére


joey04
titán

ezért kell s4-et venni:

[link]
:)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Geller72


Geller72
veterán

..egy kínaiban ezerszer jobb kaja van és sokkal olcsóbban, de ti tudjátok. :U

(#29) andris1602 válasza Geller72 (#28) üzenetére


andris1602
aktív tag

nem eszem macskát :D

(#30) joey04 válasza Geller72 (#28) üzenetére


joey04
titán

nem szeretem a kínait

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Geller72 válasza andris1602 (#29) üzenetére


Geller72
veterán

..ahogy hallottam, az a marha is inkább ló...:D

[ Szerkesztve ]

(#32) bambano válasza andris1602 (#29) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

vagy csak nem tudsz róla :)

a poszthoz: szerintem a mekk töredék annyira sem egészségtelen, mint ahogy itt sokan hiszik. elolvasod a feliratokat, hogy a napi bevitelből mennyit tartalmaz az adag és ennyi. ha megeszed együltő helyedben a három napi kajádat, akkor az.

de például ha rendes sültkrumplit akarsz enni, a mekkesnél jobbat biztosan nem találsz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#33) joey04 válasza bambano (#32) üzenetére


joey04
titán

De a sok tartósító meg ízfokozó meg egyéb szar nem tudni mennyire ártalmas. Mindenben van, de nem mindegy mennyi. Mondjuk engem nem érdekel, nem zavar, csak mondom.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) Geller72 válasza bambano (#32) üzenetére


Geller72
veterán

Nem tudom, mennyire természetes az, hogyha egy adag mekis krumpli nem indul bomlásnak több hét alatt sem.

http://youtu.be/SEAZ_iQSHaU

[ Szerkesztve ]

(#36) hoffman_ válasza bambano (#32) üzenetére


hoffman_
nagyúr

és szerinted attól, hogy rá van írva, a GDA %-ban, attól nem lesz igénytelen műanyag a cucc?

de például ha rendes sültkrumplit akarsz enni, a mekkesnél jobbat biztosan nem találsz.

burger house, spirit food, és akkor csak a szomszédig mentem.

szerintem te is láttad a meki-kaja tartós teszteket, ha azok fényében írtad, hogy töredék annyira sem egészségtelen, mint ahogy itt sokan hiszik, akkor gond van veled, ha nem láttál ilyet, akkor pótold, és gondold újra az állítást.

félre értés ne essék, én meki-párti vagyok, és nyilván orbitális különbség van az 1-2 havonta történő mekizés és heti 3-5 alkalmas mekizés között. csak ne írjunk blődséget.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37) bambano válasza Geller72 (#34) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a mekis krumpli más területen is egyedi, például nem lehet megfőzni.

az ilyen tesztekről meg volt már rendes cikk is, ott azt mondták, hogy a mekkes kaja kiszárad, azért nem úgy romlik, mint a többi. minőségi sonkát se egyetek, mert azok is olyan húsból vannak, amiket úgy tartósítottak, mint ezt a burgert.

másrészt meg ugye különbséget tudunk tenni azon két állítás között, hogy:
- a mekkes kaja nem egészséges (ezt nem mondtam, csak ti próbáljátok erőltetni)
- a mekkes kaja nem annyira egészségtelen, mint ti hiszitek (ezt mondtam)?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#38) Lenry válasza Geller72 (#34) üzenetére


Lenry
félisten

amennyire az összes többi, zsírban, olajban sült krumpli sem.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39) keIdor válasza C4mp3r (#14) üzenetére


keIdor
titán

Ez a hely viszont kurva jó. Bár nem igazán az az utcai azért, rendes beülős.:D

Egyébként McDonald's-ban meg BurgerKing-ben 2000ft alatt sosem laktam jól, kuponnal sem. Aki 500ft-ból akar, az szerintem ne erőltesse, nem az ő pénztárcájának való akkor. Ez van. drága, kész, kevesebb, mint 2€ ha belegondol az ember, nem is csoda.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) bambano válasza hoffman_ (#36) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

megismétlem magam (kicsit túlozva, hogy világosabb legyen): itt sokan azt hiszik, hogyha egy busz elviszi őket egy mekk mellett, akkor rögtön halálos betegek lesznek a bigmekktől. aki abból a mondatból, hogy a "mekkes kaja töredék annyira sem egészségtelen, mint amennyire sokan hiszik" azt olvassa ki, hogy a mekkes kaja egészséges, az sajnos szövegértelmezési problémákban szenved.

mi termeltünk anno a mekknek krumplit, mint beszállító, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy több fogalmam van a mekkes krumpli minőségéről, mint azoknak, akik csak eszik.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#41) keIdor válasza Geller72 (#28) üzenetére


keIdor
titán

Persze... haraptam már rá kavicsra kínaiban, azóta se megyek oda. Akkor már inkább mennék egyébként is európai konyhára, sokkal jobban csipem, csak sajnos az nincs. Legalábbis nem gyors, kivétel a gyros, kebab persze.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#42) Picike8


Picike8
aktív tag

Nem értem, mi a rinya tárgya (erős kifejezés volt) baj, a mekis reggelit szeretem. :) Jobban, mint amúgy a mekis kaját.
Hamburgert meg nem ilyen helyeken kell enni. Kedvenc hamburgerező helyem a Happy Facer, Óbudán. Talán hoffman_ kolléga ismeri.

[ Szerkesztve ]

(#43) hoffman_ válasza Picike8 (#42) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ismerem igen, de még nem próbáltam soha. a listán van :) a magic burger is itt van ebben a kupacban, az is patent hely, de az előbb linkelt kettőt imádom, fantasztikusak.

bambano:

a túldramatizálás segített. a meki nem vesztőhely, csak ismételni tudom magam én is. szerintem fasza(sőt, van egy teóriám is az ilyen jellegű dolgokról, de azt inkább nem fejtem most ki), ami viszont tény, hogy agyon van műanyagozva. engem nem zavar annyira.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#44) Thome válasza hoffman_ (#43) üzenetére


Thome
addikt

Mindenki ismer jó helyeket, én a mekis cuccokra rá sem nézek, KFC-t komálom a csípőssége miatt, igaz sima csirkehús túlárazva, de talán egészségesebb. Hamburgert pedig csak kisvárosok/községek jobb helyein eszek, az szinte biztosan normálisabb burger mint a mekis.

(#45) Geller72 válasza keIdor (#41) üzenetére


Geller72
veterán

Én is haraptam már rá apró kavicsra anyám friss salátájában, bármilyen alaposan is mosta meg. Akkor most anyámnál sem egyek többet? :D . Én csak annyit írtam, hogy személy szerint nem tartom sokra a több száz forintért árult, szar és általam kevésbé finomnak érzett, két harapásos hambit, vs. rendes, normál kajánál, ami mondjuk egy sima illatos csirke, vagy akármi. Csupán ennyi. Hogy mondjuk ugyanannyi pénzért én mit választanék. Nekem mindegy, hogy ki mit szeret. Csak a véleményem írtam le. Ha nem gond. ;) .

(#46) keIdor válasza Geller72 (#45) üzenetére


keIdor
titán

A különbség annyi, hogy ott tudod, hogy anyád megmosta, kínairól meg hallani azért egy-két higiéniai problémáról.

A BigMac meg a sajtburger tényleg nem egy ízbomba, próbáld meg a McFarm-ot vagy ezt az új Texas Chilit, szerintem ezek elég egyediek, finomak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#47) zenke válasza C4mp3r (#4) üzenetére


zenke
aktív tag

én meg nem megyek mekibe. 2000ből sem lakok jó, inkább elmegyek és 500ért veszek egy hatalmas gyrost, vagy a pizzásnál 200/db-ért 2baromi nagy szelet pizzát

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#48) keIdor válasza zenke (#47) üzenetére


keIdor
titán

Hol kapni 500ft-ért hatalmas gyrost? Linket please!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#49) zenke válasza keIdor (#48) üzenetére


zenke
aktív tag

bocsi, 600. menj végig a körúton.

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#50) Huma válasza C4mp3r (#4) üzenetére


Huma
addikt

Miért kellene tájékozódnom? Nonszensz, hogy egy hamburgeresnél nem árulnak hamburgert. Majd biztos elsétálok a meki mellett, hazamegyek, megnézem a honlapjukat majd a megfelelő időben visszasétálok és utána újra hazamegyek. Igazad van, ez tényleg életszerű.

(#7) Iscariah:
Láttam a filmet. Eszembe is jutott a jelenet. :)

(#13) anevemearl
Én már ettem borzalmas hamburgereket bodegás árusoknál. Volt amelyikben több csontszilánk volt mint hús. Bele sem merek gondolni hogy miből készült.

(#34) Geller_1972
Lehet hogy csak simán kiszárad. Nem feltétlenül kezd el penészesedni valami.

(#39) Keldor papa:
Már eljátszottam a gondolattal, hogy elmegyek oda. Egyszer biztos sort kerítek rá. Jókat hallottam a helyről.

(#41) Keldor papa
Kavicsra sok helyen lelhetsz. Nekem a kínai kajáldákkal csak pozitív tapasztalataim vannak. Olcsóak, nagy adagot adnak és még sosem volt problémám a minőséggel. A kifőzdékkel/éttermekkel kapcsolatban viszont már nem csak pozitív tapasztalataim vannak.

(#42) Picike8:
A lényeg azon volt, hogy épp útba esett ezért akartam ott vásárolni.

(#47) zenke:
Olcsón jóllakni = lángos

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.