Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Huma:] Laser tag

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Mennyé paintballozni. A laser ovodásoknak van.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Huma válasza Blindmouse (#1) üzenetére


Huma
addikt

Hát persze. :D

Paintball túl drága. Testmozgásnak ez is jó. Legalábbis nekem elég volt. Rohangáltam össze-vissza mint egy őrült. Ráadásul sokkal jobban testreszabható mint a paintball. Be lehet állítani hány élet, hány tár, gránát. Legyen e medic, support vagy sniper. Be lehet állítani a tárazási időt. Gondolom a tárméretet is.
Ilyeneket paintballban nem lehet megoldani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#3) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

CBS

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#4) Huma válasza Brutforsz (#3) üzenetére


Huma
addikt

:F

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Blindmouse válasza Huma (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Igen, a paintballban cserébe kapsz adrenalint, nem föl alá rohangálsz, hanem bent kuksolsz egy fedezékben és anyucit hívod hogy el ne találjanak. Őszintén szólva össze sem hasonlítható a kettő. Egyikben játékpuskákkal bohóckodnak emberek, tyu-tyu, másikban kőkemény harc folyik.

Hány élet... egy. Neked mennyi lenne?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#6) Huma válasza Blindmouse (#5) üzenetére


Huma
addikt

Ha te ilyen anyuci kicsi fiacskája típus van az a te bajod. :)

"Egyikben játékpuskákkal bohóckodnak emberek, tyu-tyu, másikban kőkemény harc folyik."
Mert a paintballban nem játékpuskával lőnek... :U

No mindegy. Nekem az nem élvezet, hogy mindenki lapít mint szar a fűben és fél óránként lőnek le valakit aki ha te vagy akkor unatkozhatsz egy-két órán át.

A laser tagban sokkal több taktikai lehetőség van. Én pedig szeretek taktikázni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Fú én amikor paintballoztam egy erődben volt és annyiszor megcsípett a csalán hogy két napig bizsergett de megérte nálunk 5000 ből ki lehet kb egy egész délutánnyi szórakozást hozni. Idén is megyek paintballozni. Kegyetlen jók tudnak ezek a lövöldözős játékok lenni.

(#8) Huma válasza kmisi99 (#7) üzenetére


Huma
addikt

Mennyibe kerül egy ilyen móka? Saját vagy bérelt cuccal nyomtátok?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Brutforsz válasza Huma (#4) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

"Ha valaki akar jönni akkor csatlakozhat. Minél többen vagyunk annál jobb."

Ennek kapcsán ejtettem el egy popkulturális utalást a világ leghíresebb laser tag-játékosára, s arra, hogy ő is mindig toborozza a játszótársakat. :)

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#10) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Pesten van egy pálya a Duna Plaza közelében, engem oda vittek el a legénybúcsúmon. Akartam is írni róla, de aztán valahogy elmaradt.

Azzal egyetértek, hogy keményebb, jobb, és nagyobb élmény, mint bármilyen FPS, és én személy szerint többre tartom, mint a paintballt. Lehet, hogy az szőrösebbnek érzi a tökét, aki paintballozik mert az "wow, so real" de szerintem meg mindkettő egy játék, úgy is kell felfogni, és a lasertag pörgősebb, intenzívebb móka, és nincs vele annyi macera, nem kell utazni, nincs festék, maszk, és nem kell bozótban kempelni órákat. MIvel több élet van, ezért mindenkinek több játék van benne, de 1-2 kör után mindenki leszokik az eszetlen hentelésről, és elkezdődik a taktikai harc.

Az biztos, hogy borzasztó megterhelő, én irodai patkányként 3 napig nem bírtam tőle lábra állni rendesen (szó szerint), de a nagyon (tényleg nagyon) edzett túrabiciklista haverom is érezte a lábát napokig.

[ Szerkesztve ]

(#11) Huma válasza Brutforsz (#9) üzenetére


Huma
addikt

Értem. :)

(#10) DeFranco:
Akkor nagyjából egyezik a véleményünk.
A laser tag olyan mint egy valós FPS. Ha lelőnek akkor pár másodperc múlva spawn oszt mehet a menet. :)
Az a paintball=férfiasság dolog meg no comment. Ha valaki attól érzi magát férfinak, hogy pattognak rajta a festékgolyók akkor ott már valami baj van. :D

Nálunk 30 élet volt. Ez kb 15-20 perc játékra volt elegendő. Utána 5 perc pihi majd új kör.
Lehetett gránátot is lőni. 3 db/fő.
Nekem ami különösen tetszik benne az az, hogy különféle kasztokat lehet benne megszemélyesíteni ami által sokkal összetettebb lesz mint a paintball.

Mondjuk ha paintballszerű élményre vágynék akkor már inkább az airsoft-ot próbálnám ki. Az egy fokkal komolyabb dolog.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) DeFranco válasza Huma (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A kasztos játékhoz nagyon összeszokott csapat kell, de tény, hogy marha jó lehet. Mi csak sima FFA-t TDM-et nyomtunk, kb. ugyanezekkel a feltételekkel, mint Ti.

A gránáttal talán egyszer találtam, nem igazán tudtam rájönni a nyitjára, a puskával viszont egy pontról rövid sorozatokkal az érzékelőket fedezve elég hatékony voltam.

[ Szerkesztve ]

(#13) Huma válasza DeFranco (#12) üzenetére


Huma
addikt

Most így elsőre mi is csak simába nyomtuk kasztok nélkül. Mivel az ott lévők kétharmada még sosem játszott semmilyen FPS-el ezért nekik sok lett volna így elsőre.
Nekem 9 gránátból 8 talált. Csak akkor használtam mikor biztos volt a találat.
A sógoromnak volt a legjobb az első körben. Fiúk a lányok ellen voltak. A lányok szokásukhoz híven egy kupacba bújtak ő meg rájuk lőtte mindhárom gránátját. 14 kill-t szerzett vele. Én mivel a másik oldalról kerültem pont lemaradtam a lehetőségről.

Az elején még óvatosan bántam a golyókkal. Az FPS-ekből van az a beidegződésem, hogy spórolni kell a skulóval. De mivel 30 tár volt és az első körben kb 6-ot használtam el ezért a következő körökben már a gyanú legkisebb jelére lőttem mint az állat. Mondjuk az FPS-ekben is mindig beszopom a spórolással. A játék végére kb minden fegyverhez maximális mennyiségű lőszerem szokott lenni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) Winner_hun válasza Huma (#6) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem az nem élvezet, hogy mindenki lapít mint szar a fűben és fél óránként lőnek le valakit aki ha te vagy akkor unatkozhatsz egy-két órán át.

Nem voltál te még jó paintballozáson, ennyi. Nincs 1-2 órás unatkozás, nincs folyamatos lapítás. Vagy ha igen akkor rosszak voltak a társak / ellenfelek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15) DeFranco válasza Huma (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De itt legalább leszokik az ember a két lövés után újratárazásról, mert akkor a tár maradékát bukja :D

(#16) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Részemről inkább airsoft a valósághűség miatt, játszottam is két évig de ezt is kipróbálnám. :K

[ Szerkesztve ]

(#17) Huma


Huma
addikt

Itt az összesített stat. Találjátok ki én melyik vagyok. :D

Nekem volt a legtöbb találatom viszont a sógor sebzett a legtöbbet az első kör "szerencsés" gránátjai miatt. Egyébként minden kör után meg lehetett nézni a végeredményt. Ez is jó dolog.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#18) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Anno egyetemi rendezvényen próbáltam, sőt fotóztam is ilyet. Szerintem jó móka!:)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez szerintem is kutyafüle, erre ott van a CoD meg a Battlefield. Ha az ember tényleg érezni akarja, akkor paintball és airsoft. Az sem arról szól, hogy lapítasz, mint a szar a fűben - sőt, ha játszik az ember, nem csak kuksol, akkor 20 perc alatt lemegy egy meccs 2x10 emberrel. A drága meg nem igaz. Én 6k-ért szoktam fél napokat végignyomni, úgy hogy mindent bérlünk, de edzőtársaim legutóbb asszem olyan 2-3k körül találtak valamit. Ez se hiszem, hogy 500-1000 huf körül mozog.

Nem akarok senki lelkivilágába gázolni, de ez az életbeállítás... vicc.

mod:

Az fps játék irl világba való átportolásának tökéletes mása mondjuk, ezt elismerem. De ennek meg értelmét nem látom.

mod2:

Senki nem mondta, hogy a paintball nincs sniper, meg gránát. De ha valaki igazi supportot meg medicet, meg eszközöket akar, akkor airsoft. Ott is lehet kell taktikázni, annyi különbséggel, hogy ha lelőnek meghalsz, szerintem csak így van értelme.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) DeFranco válasza hoffman_ (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ki tudunk egyezni annyival, hogy senki nem szólja le a másik "sportágát"?

Ne legyen ebből is flame... :)

(#21) hoffman_ válasza DeFranco (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ki-ki persze, no offense jelleggel akartam írni, bár ez tényleg nem látszik...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) kmisi99 válasza Huma (#8) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát nálunk azt hiszem ilyen 10ft volt egy golyó és 2-300 golyóból vígan el lehetett lenni meg még vagy 1000ft/fő a pálya bár létszámtól függ. E mellé adtak védőfelszerelést terepruhát és különféle fegyverek voltak és a helyszín egy ilyen erdős terepen van. pár kép az itteni pályáról

(#23) Huma válasza kmisi99 (#22) üzenetére


Huma
addikt

Nem is vészes. Azt hittem drágább.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) kmisi99 válasza Huma (#23) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát szerintem nagyobb városokban jóval többi. Csak ugye ez itt egy kisvárosba csinálta valaki és nincs akkora forgalom na meg nincs annyi ember aki megengedhetne ilyen 10 000ft ot egy délutáni menetre. De azért így is komoly haszna van az itteni gyereknek aki csinálja.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Huma:] Laser tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.