Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Huma:] Benevezek!

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó hosszút, amelyet bőséggel átsző sajátos humorod. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) kispx


kispx
addikt

Nem vagyok ép című cikkedet :)

(#3) Vakegérke válasza kispx (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ma akadt vetélytársa, de pssszt... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Huma válasza kispx (#2) üzenetére


Huma
addikt

Azzal nem nyernék Pulitzert. :D
Lehet törölnöm kellene. Nem voltam ép mikor írtam.

(#1) Vakegérke:
A Humorom sztem kihagynám. Kevesen díjazzák itt.

(#3) Vakegérke:
No ki az a gaz ellenfél? Hol találom?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Vakegérke válasza Huma (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ajánlom szíves figyelmedbe, főleg a hozzászólásokat. Megjegyzendő megemlítettelek a topicjában, és ezzel nem vagyok egyedül. :)

Egyébként nem gaz ellenfélnek, hanem inkább vetélytársnak nevezném az illetőt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Huma válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Huma
addikt

Sejtettem hogy erre a bejegyzésre gondolsz. Épp most olvasom csak közben elkalandoztam másfelé.
Szimpatikus arc. Ugyanaz az avatarja. És úgy tűnik, hogy nőügyekben is egyetértünk. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) HuMarc


HuMarc
addikt

Erősen kétlem, hogy ha esetleg elindulnék, ugyanabban a kategóriában indulnánk, szóval szurkolok neked ;]

(#8) Huma válasza HuMarc (#7) üzenetére


Huma
addikt

Tényleg? Kösz!
Amúgy telefonos cikkel készülök. Legalábbis lehetséges.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Huma


Huma
addikt

Esetleg mit szólnátok egy olyan cikkhez ami egy olyan emberről szól akivel elbánt a sors és ezért egy megvetett netes trollá vált? Természetesen nem rólam van szó csak van egy ilyen ismerősöm. Azt mondjuk meg kell említenem hogy az illető rendkívül sármos és intelligens.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) Akmak válasza Huma (#9) üzenetére


Akmak
tag

Hajrá! Jöhet engem érdekelne.

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

(#11) HuMarc válasza Huma (#9) üzenetére


HuMarc
addikt

Van egy doppelgangered? Ilyet szívesen olvasnék ;]

(#12) Armahun


Armahun
addikt

Én egy olyan cikket szetternék amiben nem említed meg magad, sőt még nem is utalsz rá. ;]

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#13) Huma válasza HuMarc (#11) üzenetére


Huma
addikt

Honnan ismersz te ilyen szavakat? Nem versz át. Tuti elmúltál 30.

(#12) Arn:
Ne reménykedj. Csodák nem léteznek.

(#10) Akmak:
Minden pozitív visszajelzés jól jön. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) HuMarc válasza Huma (#13) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem verlek át, annyi vagyok, amennyit privátban mondtam :) Amúgy onnan ismerem ezt a szót, hogy tudok (kb. anyanyelvi szinten tudtam valamikor régen) németül.

(#15) Vakegérke válasza Huma (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem tetszik a téma. Szeretem az életből merített írásokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Huma:] Benevezek!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.