Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A Snap650-es varians 10órás kijelzőideje miatt biztosan a kovetkezo telefonom lesz.

Engem ez meggyozott.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) margithid


margithid
veterán

Ha a következő noteba ott lesz a vízállóság, akkor van egy vevőjük!
Nekem csak ez hiányzik a mostaniból, illetve a Romolás hiánya ugyebár, de ez talán meg fog oldódni.

(#3) Crytek


Crytek
veterán

A Xiaomi pedig minket kínoz a B20 hiány miatt :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#4) scbb


scbb
tag

Nem tudom mindek kell ilyen fake videókat készíteni. Ki hiszi el ezeket? Akinek egyetlen modern okostelefonja is volt életében az tudja, hogyha leejted zsebmagasságból és kemény felületre esik le kb 50-50, hogy betörik-e a kijelző. Szerintem ez kicsit sűrűbben fordul elő, minthogy 3km\h-val áthajts rajta a parkolóházban. Nem beszélve arról, hogy a kameraváltások miatt az a teszt erősen fake gyanús is...

[ Szerkesztve ]

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mi volt a #3-as hozzaszolas? :D

Szerk.: Sejtem... Ignore most jott ki

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Crytek válasza scbb (#4) üzenetére


Crytek
veterán

Mi 2-öm mostanában 3-4 méter magasságokból kapta az ívet és nem gumicuccok estek rá hanem magasról kőkemény betonra. Sehol semmi jele pedig ez műanyag szar keretes nem fém mint ennek a Redminek.
Az való igaz hogy van akinek akár 1 db ilyen esés is kijelző pókhálósodást okoz. Benne van a pakliban.
De mivel no B20 no party így több szóra sem érdemes :C

Next PC Upgrade: 2022

(#7) djkuvasz válasza Crytek (#6) üzenetére


djkuvasz
csendes tag

Am ezt a B20 hianyos hozaszolasokat minden egyes telefonhoz leirod?kb a forum fele erol szol.nem tetszik ne nezd

(#8) Crytek válasza djkuvasz (#7) üzenetére


Crytek
veterán

Kommentjeimre se kötelező válaszolni, nem tetszik ne nézd!

Next PC Upgrade: 2022

(#9) scbb válasza Crytek (#6) üzenetére


scbb
tag

Hát nem tudom én semmi fejlődést nem tapasztalok ilyen téren (se).

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sose hiszek az ilyen teszteknek, annyira nem életszerűek és nem így karcolódnak meg a kijelzők..

A telefon meg még mindig nagyon baba, meglesnék egyet közelebbről is :)

Finn the human

(#11) fornettisuti


fornettisuti
veterán

az autoval áthajtós résznél nem gyengén recsegett a készülék, utána meg amikor leejti kb be sem kapcsol a kijelző.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) twollah1976


twollah1976
őstag

A fém nehezen karcolja az üveget, jobb lett volna ha egy kis homokkal dörzsöli meg az üveget.
Elég, hogy a rongy, akárni és az üveg közé egy kis por, homok kerüljön és már meg is jelentek az első karcok az üvegen.

A súlyzós rész meggyőző volt.

Kár, hogy nem ejtették le a telefont arccal párszor a betonra, mint ahogy a Motorola Moto X Force reklámban és nyúzós videókban teszik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) gerii válasza twollah1976 (#12) üzenetére


gerii
addikt

A súlyzó is műanyag volt, soha az életben nem karcolja meg. A kocsis teszt jó volt, de én ott is a hátlapot néztem volna meg inkább. ;]

(#14) twollah1976 válasza gerii (#13) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem tdom hany kilos, fontos lehetett az a sulyzo, de ha a kislabad ujjara ejtik akkor felszisszennel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) laci_csk válasza gerii (#13) üzenetére


laci_csk
senior tag

+ hogy a telefon szonyegen volt ami elnyeli az energia nagy reszet, kemeny felulten mas lett volna az eredmeny. Az en velemenyem is az, hogy fake teszt/video a legtobbje.
Amugy jol nez ki a telo, egy az egyben galaxy note4, csak a home gomb nelkul.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#16) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

Azért ezt elég sok telo kibírja...

(#17) deadbody válasza fornettisuti (#11) üzenetére


deadbody
tag

Nekem is ez tűnt fel, olyan mintha megnyomná bekapcs gombot leejtés után, de nem látnám hogy felvillan a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#18) Sys85


Sys85
veterán

Nekem már akkor gyanus volt a videó,amikor a darts-cal üti.Látszik a darts nyoma (pár apró pötty),amiben hallhatóan elakad utána az olló és a kulcs is...
Persze törlés után már karcmentes...
Az autós résznél meg hallhatóan rotyog a kijelző!Az üveg hang,nem a ház hangja a betonon!
Bírom a Xiaomit (bár a B20 hiánya miatt áldja meg őket az isten egy tucat cigány gyerekkel),van is tőlük jópár cuccom,de ez a kamu videó kissé csalódást okozott,nem kellett volna.
Jobban hiszek a dzsátubén található amatőr teszteknek. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#19) rudi666


rudi666
csendes tag

Sajnos egy ismerősöm ejtette már le az enyémet 1,5 méter magasból, üvegfólia+szilikon tok volt rajta.

A telefon 2 sarkán, a műanyag részen elég rendesen látszik a dolog. (Mondjuk szerintem pont úgy esett.)

Illetve ha a Note 3 fórumába belenéztek, sokaknak sikerült összeszedni 1-2 kisebb karcot, úgy hogy csak zsebben volt hordva.

Szerintem egy nagyon jó telefon, pláne ennyi pénzért, viszont nem véletlen az, hogy nem tüntetik fel, hogy ilyen-olyan kijelzővédővel van ellátva.

(#20) Graphics válasza rudi666 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én veszek egy telefont alapból fóliázom, üvegfóliázom.

Karc, igen lehet, bárhol... A törésre meg semmi nem ad biztosítékot :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) EczkE


EczkE
addikt

Nem tudom masnal hogy van, de nalam alap, hogy a telefon melle zsebbe nem teszek se aprot, se kulcsot, se darts nyilat. :D Ja es persze kocsi kereke ala sem teszem. ;] :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#22) Sys85 válasza EczkE (#21) üzenetére


Sys85
veterán

Általában én sem!Ha figyelmetlenül a telót rakom olyan zsebbe ahol kulcs vagy pénz van (vagy fordítva),abban a pillanatban kapom is ki!Kerék alá (pillekönnyű megrakott Ford Transit) már tettem telefont,mondjuk azt nem tudatosan csináltam! :DDD

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#23) scbb válasza Sys85 (#22) üzenetére


scbb
tag

Én lada Nivával mentem át egy Ericcson T20-on :D Nem bírta ki :(

[ Szerkesztve ]

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#24) EczkE válasza scbb (#23) üzenetére


EczkE
addikt

RIP Niva. :(

:DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Hugo Barra az EU. fejlesztőket és minket, használok kínoz.

(#26) mtm800


mtm800
senior tag

B20 hiánya elég fájó pont, jó pár vevőt elriaszt.

(#27) laci_csk válasza scbb (#23) üzenetére


laci_csk
senior tag

Pedig a Niva'k eleg strapabiro autok. :))

Xperia XZ3

(#28) Magnat


Magnat
veterán

Sztem sem mondanak sokat az ilyen tesztek... pár éve az akkori LG P990-em a zsebemből betonre esett, ez lett az eredmény:

Aztán rendeltem hozzá egy másik üveget aminek a tapi része működött rosszul, így ezt a kis videót csináltam róla:

[link]

És tényleg elég nagyokat odab@sztam a hidegvágóval, mégsem sikerült betörni (csak utána kalapáccsal :) )

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#29) DMG válasza EczkE (#21) üzenetére


DMG
senior tag

Nem is ezekkel van a baj, hanem a karcmentes kijelző ellenségével a kvarchomokkal, az meg elég sok zsebben megtalálható, ha csak egy szemcse is. Azzal egy telefont sem tesztelnek soha, pedig az karcol nem a kulcs.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#30) Graphics válasza Magnat (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem meglepő :)

Ahogy esik, úgy puffan..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Magnat válasza Graphics (#30) üzenetére


Magnat
veterán

Persze, én csak arra próbálok rávilágítani, h mennyire nem releváns egy ilyesmi teszt abból a szempontból, h ha leejted, összetörik vagy sem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.