Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem tudom van e értelme? :F

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2) mukibuci válasza domperke (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

felénk eddig se sok vizet zavartak :D egyébként HA a nagy összeolvadás következménye az lesz, hogy az eddigi nokiás extrákat mindenki más is megkapja, akkor természetesen van értelme

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) consono válasza domperke (#1) üzenetére


consono
nagyúr

Miért ne lenne? A Huawei sem fog egy lábon állni, a diverzitás meg jót tesz a piacnak, még akkor is, ha a WP megkötéseit a gyártók nem ugorhatják át. Én szeretnék nem csak Lumiákat látni WP-vel!

"In God we trust. All others must bring data"

(#5) Hadrian válasza domperke (#1) üzenetére


Hadrian
tag

A Huawei elég erős odahaza, az MS először a WP-t tudja bevinni a piacra, aztán jöhetnek a saját felső kategóriás eszközök.

(#6) daniel909 válasza mukibuci (#2) üzenetére


daniel909
addikt

én is ebben reménykedek.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7) HawerKing


HawerKing
őstag

egz vekony Huaweit szivesen latnek wp vel

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8) b4zsi- válasza mukibuci (#2) üzenetére


b4zsi-
őstag

Hát mindenképpen jó lenne, mert nagy az előnye a Lumiáknak.

(#10) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

"komoly fantáziát lát a Windows Phone operációs rendszerben" ... Ahhh mikor szoktok le a copy-paste-ről? Nem elég, hogy idegesítő, de nem is igaz. Mint ahogy a Nokia se lát komoly fantáziát abban, hogy RT-vel letarolja a tablet piacot, Max abban, hogy megvesse a lábát és pár %-ot szerezzen, de ti arról is így írtatok: "komoly lehetőséget lát a táblagépek piacának meghódításában". Ha pedig a Huawei komoly fantáziát látna a WP-ben, akkor nem évente 2 mobilt adna ki, hanem sokat. Ők viszont 2-t adnak ki, szóval a WP-t portfolióbővítésre használják, a komoly fantáziát pedig az Androidban látják.

Bocsánat a szőrszálhasogatás miatt, de már nagyon zavart, hogy sokadjára használjátok ugyan azt a kifejezést ugyan olyan hibásan.

(#11) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Beszállok én is a szőrszálazásba :D

"műszaki fronton jóval erősebb készülékekről" Mitől erősebb? Minél erősebb, annál jobb, persze. Szerintem meg nem, pláne nem WP alatt, ahova nem kell a legdrágább HW, hogy menjen a rendszer (nekem).

Mukibuci: A Nokia megvételével az MS nem jutott hozzá a szoftverekhez, amik eddig olyan jól eladták a Lumiákat más WP készülékekkel szemben, mert a Here és a fényképezős cucc maradt a Nokiánál, nem?

Egyébként szeretném, ha sok gyártó lenne WP piacon, mert szeretem a rendszert és ha terjed és árverseny is lesz, akkor nagyobb nyomás van a fejlesztőkön, hogy fejlesszék és a szoftverírókon, hogy fejlesszenek rá (:

(#13) Hadrian válasza #32839680 (#12) üzenetére


Hadrian
tag

A Navteq térképeket rengeteg célszoftverbe teszik be valamint pl. Garmin eszközökben is az van. A Google a TeleAtlas térképét használja, a Nokia egy kézben tudja fejleszteni mindegyiket és szélesebb piacon tudja értékesíteni.

(#14) Azie


Azie
őstag

Dicséretes. Jó lenne, ha WP fronton is több gyártó lenne és a szolgáltatásokkal versenyeznének, nem pedig a kinek nagyobb a f*sza /több magja /fullhd az 500mAh-s akksikhoz mentalitással. SW-re optimalizált HW, de több választási lehetőség - vagy ez csak álom marad? :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#15) Thaaleum válasza b4zsi- (#8) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

És ez mért baj? Mást is ki lehet találni a navigáción kívül is.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#16) Coq


Coq
aktív tag

Csak valami nagyon jó árral tudnak majd labdába rúgni...

(#17) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Na kíváncsian várom mit tudnak letenni arra a bizonyos asztalra :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#18) mukibuci válasza ng0ofy (#11) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem a térképre gondolok - az már eleve benne van a bing maps-szal. a navigációt pedig egy 10esért bármikor meg lehet venni (?). ami lényegesebb, inkább pl az amber által hozott extrák.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19) Lacces válasza mukibuci (#18) üzenetére


Lacces
őstag

Hát lehet neked lesz igazad. De nem hiszek benne, hogy ezzel a plusszal az MS eltudja érni, hogy 2-3 éven belül globális szinten 10%-a felett legyen a WP részesedése az okostelefonok piacán.

(#20) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Gondolják, hogy így nem jelentenek majd nemzetbiztonsági kockázatot? :( :((

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#21) mukibuci válasza Fryskitt (#20) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:F :F

és miből gondolnák? wp van rajta, ezért a kínaiak nem férnek hozzá? vagy kínai, ezért az nsa nem fér hozzá?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22) AMD Power válasza leslie_smith (#17) üzenetére


AMD Power
titán

Én is megmondom neked őszintén. ;)

(#23) Fryskitt válasza mukibuci (#21) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ezzel ironizálni akartam. Persze, hogy ettől nem változik semmi.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#24) Swami


Swami
aktív tag

Mivel a WP-nek előírásai vannak hardver tekintetében, szoftveresen meg szintén nem sokat tudnak mókolni a gyártók, így a Huawei a design-al, üzemidővel tud játszani. Vagy ha adnak hozzá valami komolyabb armatúrás fülest (nem kell nagyon komolyra gondolni, csak mondjuk pl egy Brainwavz B2-re). :D

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#25) Glenda válasza Swami (#24) üzenetére


Glenda
addikt

Jah, aztán a hátlapot megint elsamsungolja a Nokia ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#26) leviske


leviske
veterán

Nem lepne meg, ha esetleg pont a Huawei végett vásárolta volna fel a Microsoft a Nokia egy részét. Elvégre így a Microsoft koncentrálhat a nyugati országokra a Huawei meg kapja keletet, WP-s konkurens nélkül. Kivéve Indiát, ahonnan emlékeim szerint a Huaweit úgyis kitiltották.

(#27) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A Huawei-nek egyelőre főleg csak tervei vannak, mondjuk a W2 már felbukkant a kínai webshopokban. Az áron kívül nem hiszem, hogy nagyon mással próbálnák odatenni magukat.

Nem a lényeg a fontos.

(#28) kispecek


kispecek
aktív tag

Segítsetek legyetek szívesek!Akkor most a Huawei készülékein melyik OS fut? Az egyiken android, a másikon WP :F

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#29) Glenda válasza kispecek (#28) üzenetére


Glenda
addikt

Ahogy a HTC-nél és a Samsungnál is, igen.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#30) angelus8925 válasza #32839680 (#12) üzenetére


angelus8925
tag

Ezek szerint már nem lesz okostelefon Nokia néven ? Pedig szerintem jobban néz ki, jobban hangzik a Nokia, mint az, h Microsoft.. :/ Mi lesz így a következő telefonom?! Pedig az N97 mini-m már nagyon cserére érett .. :DD
Mindenesetre remélem, hogy nem fognak elszállni az árakkal és ugyanilyen, ha nem jobb formatervvel rukkolnak majd elő. És ami a legfontosabb -számomra-, h tegyék még vonzóbbá a WP-t!

(#32) szaboxxx


szaboxxx
csendes tag

Szerintem jó hogy tejeszkedni próbál (nem csak próbál) a WP8 mert egy elég jó platform..
Aztán meg nagyon remélem hogy egy jó ár-érték arányú készüléket dob elénk a Huawei.

Bár még androidos vagyok (SGS Advanve), nesokára áttérek a Wp8-ra :)

(#34) mtcob


mtcob
senior tag

Jöhetnének vmi hasonló dizájnnal mint a P6-nál :K Eddig se a W1, se a W2 nem sikerült valami szépre...nem beszélve a nagyon vastag káváról a kijelző körül..:U

(#35) Paul119 válasza #40993792 (#33) üzenetére


Paul119
addikt

en pl az l9et csempe launcherrel hasznalom :B :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37) Paul119 válasza #40993792 (#36) üzenetére


Paul119
addikt

Eltunik :D nevjegyek kepek mozognak ,minden ugyan az meg a menu is / beallitasok stb ha valaminek nem tetszik a droidos skinnje azt meg lecserelem :D
abazolute nem fuj ,szerintem el van talalva :) csak azert nem valtottam meg mert van par program ami nincs MEG wpn..pl.real racig 3 :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38) daniel909 válasza Paul119 (#37) üzenetére


daniel909
addikt

wanna be... ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#40) batai15 válasza Paul119 (#37) üzenetére


batai15
félisten

én is használtam ,csak furcsa droidon ez a felület. inkább át tértem wpre.

(#42) domperke válasza Glenda (#25) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

+1 :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#43) azopi74


azopi74
addikt

A deviant-artos fantázia-designer Jonas-Daehnert szerint valami ilyesmi lett volna a Surface Phone design, ha nem sikerül tető alá hozni a Nokia üzletág-vásárlást (már kezdte csípni a MS szemét az egyre durvuló Nokia-dominancia a WP piacon, ezért mindenképpen beléptek volna a piacra, csak hogy letörjék a Nokia hegyesedő szarvát) :

http://jonas-daehnert.deviantart.com/art/Microsoft-Surface-Phone-8-310437910

(#44) Fryskitt válasza azopi74 (#43) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem néz ki rosszul, de a MS jobban tette volna, ha vigyáz a Nokiára, mint egyetlen esélyére a telefonos piacon. Én személy szerint nagyon sajnálom a felvásárlást, annak ellenére, hogy nem vagyok MS ellenes, de legyen elég a W8 és a szerver megoldások valamint a WP rendszer, mint olyan. Erről a piacról céget kiütni nem hiszem, hogy előre viszi a dolgokat, inkább nagy bukta lesz belőle, ismerve a Zune-t és a Surface tabletet, amik csak azért éltek, mert az erejükkel visszaélve rákényszerítették a felhasználóra vagy irgalmatlan mennyiségű pénzt lapátoltak bele feleslegesen.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#45) leslie_smith válasza AMD Power (#22) üzenetére


leslie_smith
aktív tag

Ja látom te régi motoros WP-s vagy :D
Ha a Nokiával történne valami lenne nekünk Huawei :D
Bár mikor kicsit hosszabb ideig volt nálam haverom Lumia 800-a az kifejezetten tetszett csak a rendszer amit nem tudok megszokni a zárt rész miatt
Még hátterem sem lehet csak a zárképernyőn és ez nekem fájó pont...

[ Szerkesztve ]

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#46) ghost364


ghost364
senior tag

Neeeeeeee!

(#48) Fryskitt válasza ghost364 (#46) üzenetére


Fryskitt
addikt

De mit ne?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#49) Glenda válasza Fryskitt (#44) üzenetére


Glenda
addikt

ismerve a Zune-t és a Surface tabletet, amik csak azért éltek, mert az erejükkel visszaélve rákényszerítették a felhasználóra

Elképzeltem, hogy Ballmer üti az embert a földön, Sinofsky pedig tömködi a Surfacet meg a Zunet a hátizsákjába :DD

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#50) Fryskitt válasza Glenda (#49) üzenetére


Fryskitt
addikt

Valahogy úgy! ;]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.