Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nah, meg kell lovagolni a trendet. Lady Gaga-t hallgatok Gaga telefonomon... - mondja egy tini...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) kcsa


kcsa
veterán

csak azt a qualcomm 7225-öt, csak azt tudnám feledni... :)

(#3) mrlujoak válasza kcsa (#2) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az ultra low-end okostelefonok (androidosok) pedig előszeretettel használják fel...
Reményeim szerint a kínai gyártók (ZTE, Huawei...) majd felhasználják az eddig gyártottakat, így a "színvonalasabb" gyártókéba már nem jut, így azok elfelejthetik örökre... :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha kijön rózsaszín színben nyugodtan ellehet azt nevezni Lady Gagának.
Persze megnézném a Gaga arcát, amikor megtudja hogy egy Huawei nevű "csájníz" cég róla nevezett el egy telefont : D

All→M8

(#5) gibi.david


gibi.david
tag

Egész jó ennek a változatnak a dizájnja, megtölthetnék nagyobb tudással is.

(#6) bencurio96


bencurio96
tag

:Y ez a proci...

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#7) davep válasza callmeakos (#4) üzenetére


davep
tag

Mindennek megvan az ára.

Machete don't text

(#8) RepeatSector válasza bencurio96 (#6) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ez nem is olyan rossz! Szépen elmuzsikál.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#9) fricz19


fricz19
őstag

kicstűit htc-s, ami mondjuk nem rossz :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#10) szp1 válasza callmeakos (#4) üzenetére


szp1
addikt

Egy kis olvasnivaló a névről.

A csaj előtt is volt élet, bármennyire hihetetlen....

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#11) callmeakos válasza szp1 (#10) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

na igen, de a mai embernek a "GAGA"-ról a csaj jut elsőre az eszébe......

All→M8

(#12) kmarkk22 válasza szp1 (#10) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

neki is onnan van a neve...

(#14) mrlujoak válasza szp1 (#10) üzenetére


mrlujoak
veterán

bezony, murkika jól érvel...

"Gagára olyan glam rock zenészek hatottak mint David Bowie és Freddie Mercury, és popzenei előadók mint Madonna és Michael Jackson.[21][84] A Queen Radio Ga Ga című száma inspirálta művésznevét, a Lady Gagát.[85] Gaga ezt mondta: „Imádtam Freddie Mercuryt és a Queen slágerét, a Radio Ga Ga-t. Ezért is imádom a nevemet. "

[link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) Probber


Probber
őstag

A belepakolt gyenge hardvereket majd ellensúlyozza az ára.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#16) krisztian112


krisztian112
senior tag

Nem tudom de erre van igény? Ott van az optimus me (p350) meg a galaxy mini, meg egy halom más alsós android....

Huawei P10 lite

(#18) rep3at


rep3at
őstag

Véleményem szerint minimum 7227 illene bele, ahhoz legalább már tartozik grafikus gyorsító.

Forward thinking. كرر

(#19) krisztian112 válasza #40993792 (#17) üzenetére


krisztian112
senior tag

Nem arra gondoltam hogy nem a kezdő androidra nincs igény, hanem erre a rengeteg telefonra.

Huawei P10 lite

(#20) szp1 válasza kmarkk22 (#12) üzenetére


szp1
addikt

"neki is onnan van a neve..."

Erre szerettem volna utalni....de ezek szerint túl közvetett voltam.
Mondjuk az valószínű, hogy a kínai gyár nem a Queen-re akart utalni a névadással, a célközönség lehet, nem is hallott róluk....

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#21) mrlujoak válasza krisztian112 (#19) üzenetére


mrlujoak
veterán

De van ám!

Épp ma voltam érdeklődi az egyik nagy Vodafone boltban, és a Gaga közvetlen tesóját, (a szinte ugyanebből az alapokból építkező) a Vodafone 858 smart modellt vitték, mint a cukrot...

Csak amíg sorban álltam - pontosabban ültem - a szervizhez (az ajándék szutyok ZTE-mel kapcsolatban, amiről semmi hír, és lassan 1 hónapja szervizben) addig három olyan alsós ultra lowenddel távoztak... Szóval van rá kereslet, pláne az olcsó kategóriában...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) G.FeT válasza szp1 (#10) üzenetére


G.FeT
tag

Na hát igen, az emberek hajlamosak elfelejteni a régi, de jó dolgokat, mint pl. a Queen-t.

Portugáliában van Optimus nevű szolgáltató? És nem perel az LG (vagy amelyik előbb volt)? ;]
Hogy ON is legyek: van igény erre is, bár én inkább az X10 mini vagy mini pro mellett tenném le a voksom, ha "alsós" Androidos kéne, bár az akkor még nem volt alsós.

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#23) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Ilyenem se lessz az biztos.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#24) Thome


Thome
addikt

Az elülső oldaláról a Nexus One jutott eszembe ahogy ránéztem. :)

(#25) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát nem tűnik nagy eresztésnek az tuti.Első ránázésre is fröccsentett műanyag a gagyibb fajtából + iszonyaosan hasonlít a nemrég tesztelt yodafone -os okostelóra...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.