Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez már erősen túlárazás kategória.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Ejnye szentkuti, vágyat keltettél bennem. :)
Még mindig ott van a hibás táblázat (mivel a javított a 2. oldalra került, ahol meg a teljesítmény nincs), miszerint 5.5 col. Mondom végre, ez kb egy 16:9-es 5 colos méret, húúú. Aztán a hibás táblázat alatt ott van szövegesen a 6.59 col, illetve a második oldalon is (rossz helyen) táblázatban.

Amit nem bocsátok meg: nincs 5.0 BT. Ezt ma már nem. Amúgy meg marha drága, de 5.5 colon ekkora akkuval én venném így.

[ Szerkesztve ]

(#3) petymeg


petymeg
addikt

Már megörültem, hogy van egy kisebb kijelzős készülék, de sajnos elírás történt a táblázatban, mert nem 5,5 colos. A szövegben lévő 6,59 jó.

Ja látom, vótmá'.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#4) Doki42


Doki42
őstag

Drágaszágom :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#5) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Sajnos ennek a telónak az árazása egy vicc 2020-ban. Kirin 810 nélkül versenyképtelen a Huawei az EU-ban.
Összehasonlításképpen a T-nél 50000-ért szórták ki a Mate 20 Lite-ot ugyanígy Kirin 710-zel, NFC-vel, gyorstöltéssel, fém-üveg kialakítással, biztosan érkező Android 10-zel. "Csak" a dizájn, a tárhely és a RAM szól mellette, de a két és félszeres ár nevetséges. A BT 4.2 és a Galileo hiánya is bántó rég, de 2020-ban főleg.

[ Szerkesztve ]

(#6) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Most akkor 5.5 col 6 giga rammal vagy 6.5 col 4 gigával?

Fel kellene ébredni a Vegasi "vakációzásból" :)

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7) helixP


helixP
nagyúr

Nincs ok arra, hogy mért ne a Mi9T-t vedd meg ehelyett.

(#8) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Nekem tetszik. Igaz nem ennyiért. Telefonom még bírja egy darabig,de ha fél év múlva leakciózva,vagy Telekomnál(ha lesz náluk) az előfizum mellé jó áron hozzájutnék,már viszem is.

[ Szerkesztve ]

(#9) giroud199


giroud199
aktív tag

Irtó gyenge kijelzoket használ mostanság a Huawei.... Gyenge kontraszt, kevés fényerő, cserébe drágán.... (soc ot ne is említsük....120k, régi Bluetooth, gyenge wifim...)
Xiaomi keresztbe lelépte őket... :B :B

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10) hangyász2 válasza cherubion08 (#8) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Milyen racionális érv szólna mellette a Nova 5T-vel vagy akár a Honor 20-szal szemben?

(#11) 01


01
tag

A lyuk hiánya...,ami telefonnál pozitív😁

(#12) hangyász2 válasza 01 (#11) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez nálam benne volt a "tetszik"-ben, :) de valóban, van gyakorlati jelentősége is. És ezen kívül?
A felsorolhatatlan mennyiségű hátrányon kívül.

[ Szerkesztve ]

(#13) cherubion08 válasza hangyász2 (#10) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Mindenkinek más a fontos egy telefonba. Nálam kizáró a notch,kamera lyuk. Így sokkal kevesebből tudok választani. Tudom más márkáknál is vannak ilyenek,de nekem a Huawei jók a tapasztalataim. Illetve bízok egy erős árcsökkenésben,mert tényleg túlárazott. Meg kicsit ez a mobil választás is olyan ,hogy meglátni és megszeretni :DD .

(#14) 01 válasza hangyász2 (#12) üzenetére


01
tag

Ezen kívül semmi. De valakinek ez is lehet fontos.

(#15) cskamacska válasza cherubion08 (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

Drágábban mint egy Kirin 980-as Honor 20/Nova 5T telefont? :P

Mint hangyász2 említette, már novemberben Telekomnál 50000 volt a Mate 20 lite amire ráadásul 22000 kedvezményt adtak, így a legolcsóbb előfizetéssel is 26000 forintért adták, drágább csomagokban pedig ingyen. Most januárban ismét lett készlet lett több alkalommal, és 50 ezres alapárral még a megvágott kedvezményekkel is 41000 volt maximum.(még tegnap is volt belőle, lehet lesz is még)

Persze nem azt mondom hogy mindenkinek ez kell hogy tetsszen, nyilván ez a P Smart Pro jobb is, de olyan erősen túl van árazva, hogy ennek nem nagyon lesz rendes ára, ha csak nem valami év végi készlet ürítés során. Pl View 20-at is árulgatták 200 körül év elején majd eltűnt, aztán novemberben a maradékot kiszórták 100k -22k/44k -csomagkedvezmény áron. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#16) Bazi.Joe


Bazi.Joe
tag

Azért ez ízlés kérdése!
Viszont a motoros kamera miatt van egy újabb hibaforrás!

(#17) 01 válasza Bazi.Joe (#16) üzenetére


01
tag

Nem mindenki szelfizik..De amúgy tényleg drága egy Mi 9t-hez képest,ami ugyanúgy notch és lyukmentes.

(#18) cherubion08 válasza cskamacska (#15) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Candy crush gondolom ezzel a soc is elfut :DD . Illetve NOTCH,mint írtam,kizáró. Mivel még nem akarok telefont váltani,megtudom várni,hogy leessen az ára. Ha nem esik le,más telót nézek. Gondolom ezzel az árral nem lesz népszerű,ha el is akarják adni a készletet jelentősen engednie kell.

(#19) d@vee válasza 01 (#17) üzenetére


d@vee
őstag

Meg erősebb, nem kell 3-4 óra a feltöltéséhez, kamerában jobb, stb...Csak az választja ezt a telót a fentebb már írt, sokkal jobb vételek helyett, aki nem ért hozzá és megtetszik neki, vagy simán nem ismeri a konkurens márkákat/telefonokat.

Ja

(#20) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Szoval normalis kijelzoert amibe nem ocsmanykodik bele semmi az also kategoriaba kell menni tularazott telefonert? Felaras lesz ez a feature?

Noisu.

(#21) Perijon


Perijon
tag

Először is, köszönöm a tesztet!

Szeretném jelezni, hogy a 4. oldalon az értékelésnél a "Huawei P Smart Pro" helyett "Huawei P Smart Z" szerepel.

(#22) -Faceless- válasza helixP (#7) üzenetére


-Faceless-
őstag

Rühellem a MIUI-t nekem éppen elég

(#23) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

10 wattos, amikor a 70-90 ezres P30 Litehoz 18 wattosat adnak, ennél már csak az Apple szánalmasabb :U

(#24) cherubion08 válasza MarkCsiha461 (#23) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Látom szinte minden cikkhez van mondandód. :DD Segíttek,most visszaszólhatsz nekem és lesz plusz egy hozzászólásod ma is

(#25) MarkCsiha461 válasza cherubion08 (#24) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Köszi :R

(#26) helixP válasza -Faceless- (#22) üzenetére


helixP
nagyúr

Nagy különbség nincs a MIUI és a EMUI között.

(#27) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Elnézést a táblázatbeli hibáért, srácok, most már minden a helyén van! :R

(#28) joey04 válasza -Faceless- (#22) üzenetére


joey04
titán

akkor az emuit is rühelled.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) gabyka


gabyka
aktív tag

"A WiFi kétsávos 802.11a/b/g/n/ac szabványon Direct és HotSpot támogatással..."
"...NFC és 5 GHz-es Wi-Fi nélkül..."

Némi zavar van az erőben... :F

[ Szerkesztve ]

(#30) Noukoum válasza Bazi.Joe (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem hamarabb hal meg a mobil, mint az a rész.
Persze ha valaki napi 100szor nyitogatja, az megint más.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) Noukoum válasza MarkCsiha461 (#23) üzenetére


Noukoum
veterán

Mennyi idő alatt tölt fel 0ról a sima 11?
3 óra alatt? :DD :C
Ebben legalább az alma a legjobb
“A leghosszabb töltési idő”

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#32) elfelejtette válasza Bazi.Joe (#16) üzenetére


elfelejtette
veterán

A zasszonynak szeptember óta van meg a P Smart Z, azóta egyszer dugta csak ki a szemét az előlapi kamera, akkor is csak azért, mert havernak megmutattam... :DD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#33) MarkCsiha461 válasza Noukoum (#31) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Nem kell ezen agyalnom, éjszaka töltöm :))

(#34) Noukoum válasza MarkCsiha461 (#33) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem csodálom.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#35) Graphics válasza MarkCsiha461 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De milyen kellemetlen ha napközben merül le ... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) MarkCsiha461 válasza Graphics (#35) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Egyenlőre nem történt ilyen, de ilyen esetre van otthon 25 wattos illetve 18 wattos töltő :D

(#37) Magnat válasza szentkuti11 (#27) üzenetére


Magnat
veterán

Nem annyira, a második oldalon még mindig 6gb,a táblázatban 4.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#38) csonor válasza -Faceless- (#22) üzenetére


csonor
tag

félmillió custom rom van.

(#39) TomPack


TomPack
őstag

Inkább a P Samrt Z-t választanám fele ennyiért! :U

(#40) -Faceless- válasza joey04 (#28) üzenetére


-Faceless-
őstag

P smart Z-t használok a redmi note 8 folyamatosan kikapcsolgatta a külső forrásból telepítést, a témák app egyszer kínai egyszer nem, és emui 9-hez képest is sok a bloatware, a mappákban lévő ajánlott app volt az utolsó csepp (nem azért veszek 70k-s telefont hogy hirdetést nézzek a főképernyőn).

Egyszerűen csak vannak egyényi igények is nem minden fekete - fehér, ahogy itt minden egyes teszthez, és hírhez azonnali reakció a 10 inkább Xiaomi komment.

(#41) helixP válasza -Faceless- (#40) üzenetére


helixP
nagyúr

6 Xiaomi van a családban, és egyiknek sincs ilyen gondja, hogy meg 'megkínaisodna'.

Egyszer kellett minden appnál engedni neki a külső telepítést, többet nem kérdezte.

Ez hogy lehet?

[ Szerkesztve ]

(#42) -Faceless- válasza helixP (#41) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem tudom, de engem már nem is érdekel. Fejlesztésre is használom, és sokszor dobok fel rá kis teszteket, amiknél minden egyes alkalommal újra kellett engedélyezni. Huawei-en csak nyomok egyet a telepítésre, és csók. Nálunk jelenleg 4 Xiaomi van, 1 dobálja a hálózatot nagyon durván, egyikben sem működik rendesen a közelség érzékelő, és emiatt bátyámé benyomódott a zsebében munka közben a semmi közepén, így letiltotta több órára.

De persze lehet csak mi vagyunk szerencsétlenek ez csak a saját tapasztalatunk.
Eszem ágában sincs flamelni csak sokan itt vallásosan védik, ha egy rossz szót szól valaki.

[ Szerkesztve ]

(#43) giroud199 válasza -Faceless- (#42) üzenetére


giroud199
aktív tag

Tudjuk az összes Huawei hibamentes.... Egyszerűen nem éri meg, most talán az egyetlen a p20, ami jó választás :DDD
Közben a xiaomi sorra adja ki a jobbnál jobb ár érték arányú készülékeket, nem véletlenül látod mindenhol.... :C
(használok Xiaomi, Apple és Huawei terméket is...)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#44) -Faceless- válasza giroud199 (#43) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én is, egy szóval sem mondtam hogy a Huawei a minden, de ezek a hibák engem kevésbé zavarnak. Most Huawei a fő, de van csak nálam két apple, egy Xiaomi, egy Samsung.
Pontosan erről beszéltem, ha az ember egy rossz szót szól máris ugranak a Xiaomi huszárok. Nem mindenkinek hibátlanok, és én sem vagyok ezzel egyedül. Csak az ember inkább itt hagyja a mobilarénát, minthogy falnak beszéljen.

(#45) helixP válasza -Faceless- (#44) üzenetére


helixP
nagyúr

Én nem ugrottam Neked, csak furcsa, hogy pl. A közelség érzékelős dolog nálam még sosem jött elő egyiknél sem (Note, 4X, 4A, 7A, Redmi2, Mi9T), pedig tudom, hogy messze nem Te vagy az egyetlen aki panaszkodott erre. Ugyanez a Bloatwerrel. Rom miatt lenne?
Persze azt is tudom, hogy a Xiaomi együttható egy valós dolog. :)

Csak ár értékben egyelőre nem nagyon van jobb. Bár ha tovább folytatják az Apple-ösödést, amit elkezdtek a zárt bootladerrel stb., morcos leszek. És jön a pl. a Realme...?

[ Szerkesztve ]

(#46) Noukoum válasza -Faceless- (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

Még a telefon beüzemeléskor ki lehet kapcsolni az ajánlásokat (reklámot)
Ha ez elfelejtődik, akkor minden gyári alkalmazásnál kikell kapcsolni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#47) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

Nem trollkodom!!!!!....de rég nevettem már ilyen jót. Két dzsunkafonos fanbase egymásnak esett.....csak így tovább. :C :R

(#48) Graphics válasza helixP (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csatlakozok, én sem tapasztaltam ezeket , nem zárom ki, hogy szerencsés vagyok, de én viszonylag sűrűn cseréltem a készülékeket, szóval már ki kellett volna jönnie.

Egy kijelző hibám volt az RN3-asnál, alsó sav nem érzékel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) helixP válasza Fuxosbömis (#47) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha felütöm a lexikont troll szónál, ez a hozzászólás van ott magyarázatként.

(#50) cskamacska válasza -Faceless- (#42) üzenetére


cskamacska
addikt

"csak sokan itt vallásosan védik, ha egy rossz szót szól valaki"

"Közben a Xiaomi sorra adja ki a jobbnál jobb ár érték arányú készülékeket"

Ez gyorsan meg lett válaszolva. :)
Az emberek sokkal elnézőbbek, ha a telefon olcsó, mint ha teljes árában vagy épp túlárazott lenne. Volt a Huawei is favorizálva hiába recsegett az EMUI, OnePlus-nak olyan fan tábora van, hogy az újakat nem tudják már úgy túlárazni hogy ne vinnék el mindet, de járt így a ZTE, az LG, de még a Windows Phone minden létező nyomorát is elfelejtették mikor olcsón jött a Lumia 520. :D
No meg a régi szép időkben a Samsung is(!), mikor a Galaxy S volt az olcsó hús, miközben a HTC Sense felületével széles körben mindent vert, csak éppen túlárazta a telefonjait..

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.