Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #81733120


#81733120
törölt tag

Nem értem miért növelték a méretet 5,6"-ról 6,3"-ra... Tudom, ez a plusz verzió, de ennek ellenére lehetne kisebb. Amúgy egész jó, bár számomra egyre unalmasabbak a cég mobiljai.

[ Szerkesztve ]

(#2) ORCA58 válasza #81733120 (#1) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha így folytatják, pár év és egy komplett TV-t kell magunkkal cipelni telefon gyanánt. :(

(#3) sfefe


sfefe
őstag

Páromnak most vettünk p smartot egész jó kis telo. Ez mar batár nagy. (értem plusz verzió) meg ezen sajna ott a noccs. 😃

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4) scyllarus


scyllarus
veterán

Az USB C hiánya valóban fura, bár pont fordítva van, ahogy a tesztelő tapasztalta:
"miközben teljesen egyértelmű, hogy a régi csatlakozó nem csak kényelmetlenebb, egyre kevésbé lesz egyszerű minden sarkon töltőt találni hozzá, az egyszeri tesztelő is maradt magára a teljesen lemerült mobillal." Informatikus vagyok, tech környezetben, a kollégák havonta rendelgetnek új mobilokat és nagyítóval kell keresni USB C-s töltőt, a kollégám pont ezzel járt így. Tetszik, nem tetszik, még mindig a B az elterjedtebb. Sokkal.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#5) adabra válasza scyllarus (#4) üzenetére


adabra
senior tag

Nyilván a micro USB-re gondoltál, mert a type B az tényleg ritka (leginkább nyomtatónál használják)
no offense

(#6) scyllarus válasza adabra (#5) üzenetére


scyllarus
veterán

Micro USB type B.:)
Amit általában "Micro USB"-nek hívnak. A type C is micro USB.
Amiről te beszélsz, az az USB type B, a "normál" méret.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7) vanye válasza scyllarus (#4) üzenetére


vanye
senior tag

Mindig, mindenhol megy a sírás, ha nem C típusú az USB, holott én pl. így egyetlen kábellel tudom a mobilom mellett az (okos)órámat és a bluetoothos hangszórómat is tölteni. Milyen szar nekem, meg de kár, hogy nem cés az USB a telefonomon, ugyebár...

Stern des Südens!

(#8) South Velen


South Velen
addikt

Dögunalom az összes új huawei.

Az meg, hogy beállított dpi-től teljesen független az értesítési panel dpi-ja, és batár nagy minden és egy üzenetbe se tudok érdemben beleolvasni, egyértelműen no-gová teszi a huawei-t, amíg nem javítják. Bár ez szerintük feature... ezért megy a Honor 8x is eladásra.

(#9) flatline#2


flatline#2
tag

Ha a Psmart+on elforgatnank a hátsó kamerarendszert 90 fokkal és lekaparnánk a márkajelzéseket nem tudnék különbséget tenni a két telefon között.

(#10) D@niel válasza scyllarus (#4) üzenetére


D@niel
addikt

+1,5

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11) ates válasza South Velen (#8) üzenetére


ates
aktív tag

Kőzép(alsó)kategóriától sok izgalmat ne várj. Az átlagfelhasználónak mi kell: működjön atomstabilan, elég tárhely álljon rendelkezésre és egy intenzív napot bírjon ki lehetőleg töltés v. powerbank nélkül osztjónapot. A többi finomság meg egyéni preferencia kérdése. :)

(#12) JoeCockBill válasza scyllarus (#4) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

igen, és ez pont azért van mert még 2018ban is jelennek meg telefonok micro usb-vel. rém kellemetlen szvsz

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#13) M3aN


M3aN
senior tag

Tök jó, mert ebben a mezőnyben az alábbi készülékek is versenyeznek ugyanattól a gyártótól szinte azonos hardverrel: Honor 8x, Huawei P Smart+, Honor View 10 Lite. :W :C

[ Szerkesztve ]

(#14) fogtunder válasza vanye (#7) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem már régóta C-s telefonjaim vannak, de minden más még a régi csatlakozó. És hiába van több ilyen töltőm, a Kindle, az elektromos cigi, a külső akkutöltők, a BT headsetek, minden régi csatis még. Úgyhogy vihetek magammal két töltőt, ha megyek valahova.

Én se értem, mitől kényelmesebb ez.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15) Noukoum válasza vanye (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Én sem értem miért feltétlen negatívum hogy nem usb c van rajta...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) beyruth82


beyruth82
veterán

Korrekt iparos munka.Semmi több.

(#17) Kampó


Kampó
senior tag

micsoda újabb formatervezői bravúr :D
Nem unják még ezt a dizájnt igy sokadszorra már marhára nem nyerő szemből ugyan az az összes telefon.. de még a hátlap is.. oldalt kamera 2.3.4 meg a új lenyomat szenzor... ezeket egy helyen gyártják állítom :D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#18) tomboy0013 válasza Kampó (#17) üzenetére


tomboy0013
veterán

Előtte meg notch nélkül volt full ugyanolyan szinte minden teló, ezután meg teljes kijelzős lesz minden telefon. Mi olyan meglepő ezen...

A telefonhoz: kár a type-c hiánya miatt. Azért gyorstöltés nélkül elég meredek kiadni 2018-ban telefont 100ezer körüli összegért...

(#19) jksx válasza tomboy0013 (#18) üzenetére


jksx
senior tag

Ha ez az ótvar méretű noccs nem lenne, egész jó lenne a cucc.

(#20) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ez remélhetőleg jobb mint az eredeti P Smart. Az a céges telefonom, és nem nagyon szerettem meg az érintő furcsaságai miatt.

[ Szerkesztve ]

valami

(#21) tomboy0013 válasza jksx (#19) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem napi használatban fel sem tűnik. (Már ha nem a telefon a világ középpontja az embernek).

(#22) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez nem más, mint más bőrbe öltöztetett Mate 20 Lite. Csak tudnám mi értelme... 90ért jó is lenne...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#23) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

A fanyalgóknak, akik nem értik miért baj, hogy nem USB-C csatis:
Mert a C jobb, tökmind1 hogy dugod be, jó lesz, nem szórakozol a kábellel, hogy most akkor fordítva, de mégis fordítva. Kényelem, idővel remélem mindenki áttér rá, csak még biztos jóval olcsóbb a régit csinálni, tuti van belőle raktárkészlet dögivel...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

Azt hittem lesz vagy 70k az ara. Hat nem. 😂

(#25) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez egy nagyon kellemes készülék, bár picit drágán. A kamera valóban nagyon jó.

(#26) szkaroly válasza Tsebacsi (#23) üzenetére


szkaroly
senior tag

Mert aztán nagyon bonyolult kitapogatni az újjaddal. :U

Poco X3 Pro

(#27) Tsebacsi válasza szkaroly (#26) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jólvan nem vitázom, részedről maradhattunk volna a kőkorszakban, hiszen a szekér mennyivel bulibb mint az autó...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28) sfefe válasza Quasi_modo (#20) üzenetére


sfefe
őstag

Mi baj vele? Páromnak most vettünk eddig oks a cucc.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#29) noro79 válasza South Velen (#8) üzenetére


noro79
tag

Samsung kínálatát láttad már? Mind ugyan úgy néz ki.....

(#30) dilajoska1 válasza tomboy0013 (#18) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát szerintem ez azért nem így volt :) !

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#31) gippazoid válasza scyllarus (#4) üzenetére


gippazoid
senior tag

Mi az hogy nem találni hozzá micro USB-t? Hol él ez az ember?

Munkahelyen úgy kell USB Type-C töltőt vadászni, mert mindenkinek micro USB van. A világon használatban lévő telefonok nagy része sem Type-C, a gyártásban lévő telefonok nagy része sem.

Akkor hogy jött ki ez a matek?

Ezek a srácok úgy járnak, mint a Totalcar-os gyerekek tették sok éve, kezdenek elszállni maguktól... Mert lehet hogy náluk már csak Type-C teló van mindenkinek - de akinek fizetni is kell a telefonért azoknak zömében micro USB van.

A sznob vinnyogás helyett inkább azt találnák már ki, hogy mit tudnak mindig minden telefonnal lefotózni, ami lehetőleg nem változik (pl. beépítik a telket).
Vagy hogy legyenek a tesztekben egységesen és következetesen mindig leírva bizonyos dolgok, pl. hogy 2 SIM + microSD vagy 2 SIM és az egyik helyett microSD. Mert sok tesztből ezt sem lehet megtudni, van aki leírja van aki nem.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#32) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Addig olvastam, h 6.3 coll... :O

(#33) gippazoid válasza Tsebacsi (#23) üzenetére


gippazoid
senior tag

Jó a Type-C, nem arról van szó hogy nem jó. Arról, hogy a cikk szerzője szerint húdeqrvára elterjedt a Type-C és alig találni már micro USB-s töltési lehetőséget. Ez nettó baromság.

Gippazoid Novelties Inc.

(#34) Tsebacsi válasza gippazoid (#33) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez valóban az :K
Én örülnék neki, ha jobban terjedne a type-C, mert egyszerűbb használni, nagyobb sávszélességet tud, egyszóval modernebb, na. Az a vicc asszony samuját leszámítva már nem használok otthon microUSB-t, a Mate10pro már C-s, mindent azon intézek, 3 kábelem is van, hogy ne kelljen vigyem ide-oda a töltőét.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#35) szkaroly válasza Tsebacsi (#27) üzenetére


szkaroly
senior tag

Azért korántsem tökéletes az usb c.

https://www.androidauthority.com/state-of-usb-type-c-870996/

Poco X3 Pro

(#36) szkaroly válasza Tsebacsi (#27) üzenetére


szkaroly
senior tag

Azért korántsem tökéletes az usb c.

[link]

Bocs a dupláért.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#37) Tsebacsi válasza szkaroly (#36) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ugyan az a helyzet, mint mikor bejött a micro USB... Nem tudom hol a hiba, idővel elterjed, de szerintem akkor is jobb. Ez a cikk az összes fellelhető hibát egybegyűjti, ha ez alapján nézi valaki persze elmehet tőle a kedve de az akkor szerintem tényleg térjen vissza a baltához és a kőfaragáshoz egy barlangban tábortűz mellett... :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#38) fogtunder válasza Tsebacsi (#34) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ahogy írták felettem is, nem magával a Type-C-vel van baj, hanem azzal, hogy a hiányát valami óriási apokaliptikus problémának éljük meg. egy olyan embernek, aki mobiltelefonok tesztelésével foglalkozik, szerintem kár a saját környezetét reprezentatív mintaként feltüntetni, még közel nincs akkora penetrációja.

nyilván, ahogy jött a MicroUSB, úgy fog ez is szépen lassan leszivárogni a közép, majd alsó kategóriába, át fogg billenni a mérleg, de ez még évek kérdése a jelenlegi tendenciákat elnézve. és a MicroUSB-t rengeteg más eszköz is használja, azért elég sok embernek nem csak telefonja van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#39) gabor231


gabor231
tag

Csak egy észrevétel.100.000 ft alatt megkapná az ajánlott plecsnit ??ha lehetne kapni,amikor a xiaomi mi8 lite 75000.- induló árnál is hazai garival szintén csak tetszettet kapott,és majd mindenben hozza e telefon szintjét,usb type-c vel.Nem érzem hogy 25ezerrel ez többet érne.Csak az adott plecsnit nem értem

(#40) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Mi az az "Andorid" biztonsági javítás?

Ez valami kínai belpiacra szánt telefon?

Nem is baj, ha nem jön hivatalosan, mert abszolúte nem ér meg 100 ezer forintot szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#41) Tom321


Tom321
csendes tag

A Huawei képes mindent mindennel összelegózni, csak a méreten nem képes változtatni.

P Smart+ =Mate 20 lite + P20 lite kamera, ami = egy Honor Play gyengébb teljesítménnyel
DE ebben a méretben van még a Honor 10 lite, P Smart (2019), Enjoy 9, Honor 8C, meg a nova 3 is.

Ez már így nagyon sok modell, de semmi választék. Ez olyan, mintha mindenki vehetne magának VW Passatot kül. teljesítménnyel, és kész a modellpaletta.

(#42) domel


domel
tag

Helló! Ezeknek a Huawei P telefonoknak mennyire strapabírók a képernyői??? Mert gorilla glass feliratot egyiknél sem látok (p20lite,p20,p smart)

(#43) tomboy0013 válasza dilajoska1 (#30) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ennyi különbség a noccsosok között is van, van kisebb, közepes, nagy. A rajta lévő tartalom is változó ahogy kinéz, meg az alsó káva se egységes. :)

(#44) dilajoska1 válasza tomboy0013 (#43) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát valahogy még is jobban hasonlítanak egymásra ezzel a kialakítással! :) Ráadásul most már hátulról sem lehet megkülönböztetni nagyon sok telefont mert a kamera elhelyezése, kialakítása is nagyon hasonlít.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45) GIJoe


GIJoe
addikt

:R Esetleg vmikor egy Meizu 16th teszt lesz e? :B

(#46) sfefe válasza GIJoe (#45) üzenetére


sfefe
őstag

A cikkenel irtak, hogy lehet hetfon kint lesz.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#47) worxland válasza Wallenberg (#40) üzenetére


worxland
addikt

Jól sikerült magyarítás, P Smart-ban is P20 Lite-ban is így van. :D

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#48) kakuk.tamas válasza worxland (#47) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Most nézem, a Mate 20 Pro-mban is elvan írva. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#49) mrbego válasza kakuk.tamas (#48) üzenetére


mrbego
aktív tag

Az M3 Lite tabletemen is 'Andorid' van... Ez valszeg általános Huawei elírás.

Üdv, P

(#50) XM-L T6


XM-L T6
tag

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy melegszik e a telefon? Akár töltés közben, kamerázás közben stb. Az előző P8-am durván melegedett.

Köszi a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.