Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

nagyon bejön a teló. brutál kamera, gyönyörű külső, erős hardver, jó akksi és gyors töltés már vezeték nélkül is, és a jó öreg ismerős UI. jó ideje huaweieket nyúzok, a P8 volt az első flagshipem, imádtam, gyors volt, király kamerával, és nagyon szívós a kortársaihoz képest. szemrebbenés nélkül ejtettem le a parkettára iphone-os és samsungos ismerőseim előtt, mert tudtam, hogy úgysem lesz baja. nem úgy, mint az ő pókhálós kijelzőjű kicsikéiknek. most egy P20-am van, amit hasonló megelégedéssel használok, mostanra már tok nélkül, hisz úgyse lesz baja. tudom, mert pancser vagyok, és nem egyszer ejtettem már el ezt is. a P40 Pro-ra szívesen cserélném, persze csak év vége felé, mert ez az ár azért pofátlan, iszonyat hogy lassan fél millió lesz egy csúcstelefon. de nem így. nekem kell a google. kell a photos, a gmail, a maps, a chrome. kell a spotify, és kell a hülye burger king app is, hogy gyűjthessem a koronáim. tény, hogy ezeknek egy részét fel lehet tenni. de nekem nem csak egy részük kell, és nem érem be ezektől gyengébb alternatívákkal sem. sajnálom, hogy egy hülye gazdasági háború miatt búcsút kell mondanom a kedvenc gyártómnak, de ez van. azért remélem, ez nem végleges :( samsung eddig csak az S10-el nyűgözött le, a pixelek akksija gyenge. amennyire feljöttek mostanra hardveresen, még a végén az iPhone-nál kötök ki.. :F

Sony A6000 | iPhone 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.