Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#992) janosibaja válasza kisdobos0111 (#990) üzenetére


janosibaja
őstag

Én S8-ról jöttem. Apróságok hiányoznak, de azok nagyon.

1. Az értesítési LED-et külső programokkal is képtelenség normális működésre bírni, úgy pislog haloványan, ahogy kedve tartja. Nagyon kicsi, tehát normális esetben alig látszik, viszont ahhoz pont elég, hogy hosszú éjszakai vezetésnél a navigációként működő, töltődő telefon fényeként szúrja a szememet. Mert amúgy kikapcsolhatatlan. :W

2. Az AOD helyettesíthetné, de nem tudja, mert az értesítések közül többet nem jelenít meg, például a Gmailt - ez kényelmetlen, hogy hiába van AOD, mindig fel kell nyitnom a telefont, hogy lássam, jött-e valami. :W

3. Nem megy fel a bármelyik gyárinál messze jobb Nova Launcher, amire én mindig le szoktam cserélni a gyári launchert. (Elsőre az a benyomásom, hogy a Huawei nagyon sok beállítási lehetőséget ad, régebben a rootolt mobilokat tudtam ilyen sokoldalúan beállítani - de amit nem ad, azt amolyan iPhoneosan letiltja.) :W

Minden más szempontból szuper a cucc. :DDD

Az S8-as néha döcögött, ennek meg sem kottyan semmi, kitűnő az ujjlenyomat-olvasó, az arcfelismerés, gyors, stabil, erős az egész cucc. A kamera első ránézésre nagyjából az S8 képességeit hozza. (Lehet, hogy még nem tanultam meg kezelni, s Pro módban majd hasít.)

Szerintem a teló megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.