Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9003) sirokipatrik


sirokipatrik
aktív tag

De rárepült mindenki a témára 😄
Számomra olyan funkciók vannak benne, amik kellenek. Széleslátó kamera, kepstabilizator a doksikat fényképezni nagyon kell, vezeték nélküli töltés ha már az autóm tudja szeretném kihasznalni. Red Infinity You-ban vagyok amióta bejott ez a csomag, passz talán másfél éve, a You meg a korombol adodoan jár még pár évig. A beszéd eddig is korlátlan volt, de az internet ára nagyon el volt szállva és brutálisan megdobta a havidíjamat az a 20on sok giga amit használok. A hibákról meg annyit, hogy én bízom benne hogy jó lesz, az S7el nagyon megszivtam, 1 hét után piros csík vagy rózsaszín volt már rajta, nyomásra eltűnt de szerintem ez már okes lesz. Ez a telefon szeptember óta van meg, a mikrofon feladta a harcot (talán érthető, ennyit még sose használtam a assistant-et, illetve a telefonálási óráim is rendre napi 4-re rúgnak) , azt mondta az ugyfélszolgálatos hogy hétfőn jön a futár. Ha nem jön be akkor sincs minden veszve, bukni nem fogok rajta. És én nem a Plus-ról beszéltem hanem a simáról. A buds-ra leszek nagyon kíváncsi, pár hónapja vettem egy Sony wf-1000x-et hogy ahhoz hogyan viszonyul.

Vannak hulyesegei ennek a telefonnak is (az hogy reggelre konkrétan eltavolit mindent az alkalmazás valtobol, az hogy a fekete után húzza a kék fényt, a hangszóró sistereg alacsony hangerőn stb), de semelyik se hibátlan, sőt. De annyira szeretem használni hogy az hihetetlen. Meg néztem az S9 és S8 topikjat, hát nem lesznek a kedvenceim. Szerintem csak ha kérdésem lesz akkor írok oda.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.