Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#876) Ti^Em válasza 4850 oc (#875) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

hát nézd a p20p valójában egy új ruhába bújtatott m10p ami más kamera rendszert is kapott, de lényegében ugyan azt tudja, üzemidőben, processzor, memória, háttértár stb... én pé mikor megvettem az s9+ rendesen irtóztam tőle, a m10p után lassúnak érzetem, az ujjlenyomatolvasót is, az animációkkal is úgy érzetem hogy a mate gördülékenyebb volt, akkor még üzemidőben is sokkal jobb volt a mate, aztán valami optimalizálás történt mert kb 10-15% al marad el most a samu tőle, de összességében nekem nem jött be, oda is adtam az asszonynak. a p20p-t is csak azért nem vettem meg mert nem tetszik külsőre, és mert a kamerás változások nem hozták azt amire szükségem volt ezért inkább Pixel 2 XL-re cseréltem. Ha külsőre tetszik neked akkor nem tudsz mellé lőni szerintem, a huawei nagyon jól kezelhető, rettentő gyors, nem lassul be, üzemidőben világbajnok, nekem csak kamera képességekben marad el a S9+ tól. Az pedig már lehet ízlés kérdése is. Ha úgy érzed váltani akarsz akkor váltani is kell én is így voltam a note3 után addig csak samu, aztán blackberry, és onnan megint 2 telefon után váltás, ha már úgy érzi az ember akkor váltson szerintem, mert utána úgyis azon agyalsz majd, miért nem azt vettem...A smut ismered, itt az ideje megismerni ezt is :) ha nem jön be 1 hét múlva eladod, jó árban megtudsz még tőle válni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.