Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#545) Brain75


Brain75
senior tag

Péntek reggel óta vagyok tulaja egy fekete P20Pro-nak. Eddig azt tudom mondani róla hogy mindenben a várakozásaimnak megfelelően működik. Szerintem az OLED panel jó (a családban van több OLED kijelzős Samsung mobil), talán a fényereje egy kicsit kisebb mint a Samsungban de ezt gondolom szoftver frissítéssel orvosolni fogják. A teljesen levett fényerő majdnem teljesen fekete emiatt gondolom hogy javítani fogják.
A kamera baromi szép képeket lő. Én egy P10-ről váltottam és nem bántam meg. A p10 is gyönyörű képeket csinál, de ez még rátesz egy lapáttal. Nálam idáig több mint 2 napja megy, bár még nem érte el az akksi a teljes kapacitását, mert csak egyszer volt 100%-ra töltve. Nyomogatom állandóan, ismerkedem vele. Nekem a kijelző mérete nem nagy, a P10 volt már kicsi.

1 negatívum van most, mégpedig hogy a Huawei a saját sms appja helyett a google natív sms appját használja és valamiért a neve sem az hogy üzenetek, hanem az hogy messages. Valamiért nem fordítja le Magyarra hanem az angol neve van kint. Lehet letörlöm és újra rakom akkor hátha Magyar lesz az is.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.