Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#478) kali válasza gerner1 (#475) üzenetére


kali
legenda

Lehet, hogy ők pont nem annyira foglalkoznak az akkumulátoros üzemidővel, vagy nem különösebben figyelik, esetleg nem úgy használják (ha például sokat böngésznek, fel kell, hogy tűnjön), de ha már a korábban írt - elfogulatlannak mondható - felhasználók is mérvadónak tartják itt a különbséget, akkor az jelent valamit.
Ha a Samsung olyat tudna, hogy egálba hozza azt a -500 - 700 mAh különbséget, annak minden gyártó, szakmai fórum, hírportál...stb. a csodájára járna, meg akkor nem arról szólna a következő Note, hogy nagyobb akkumulátort akarnak tenni bele, de muszáj, mert sok negatív visszajelzést kaptak azzal (Note 8) kapcsolatban, ellenkező esetben nem lépnének, mert minek, csak felesleges extra kiadás lenne...

A Mate 10 Pro tapasztalat alapján, látatlanban is megvenném a P20 Pro-t, mint nagyon jó akkumulátoros üzemidejű típust.
Ahogy például a Note 8-at csak a sovány akkumulátor miatt nem vettem meg végül saját részre, akkori tulajdonosa is lebeszélt róla, azóta ő is részben emiatt cserélte le másra.
S8+ (is) volt nálam, azt is gyengébbnek tartottam akkumulátoros üzemidőben a Mate 10 Pro-hoz képest.
A következő Note-ra vevő leszek - szeretnék már ismét egy jó Samsung telefont -, ha normális kapacitású akkumulátor lesz benne.

Az előző hozzászólásomban nem tudom, hogy minek került oda az a felesleges sz, nagyon nem kell az oda, így okés: S9+-t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.