Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#346) Prowler


Prowler
senior tag

Nagy érdeklődéssel vártam ezt a telefont és a tesztet, de valahogy nem sikerült lenyűgöznie. Kijelzőre, üzemidőre, hangszórók minőségére nincs panasz, viszont a képek nem valami meggyőzőek.

A P20-at ma meg is nyomkodtam élőben (P20 Pro-ból nem volt), hát...összességében csalódás volt a telefon. A hátlap nagyon "műanyagosra" sikeredett, semmi prémium hatást nem kelt, csúnya. A hangerőszabályozó/bekapcsoló gombok is elég gagyik, nincs meg a recés borítás mint anno a P10-en és a gombok is műanyagnak érződnek. A kijelző szép és a fényereje is rendben, engem a notch se zavart egyáltalán. Az viszont, hogy az értesítő LED-et a notch legfelső részére rakták, az nagyon nem tetszett, hülyén néz ki és nehezen is észrevehető.
Kamera felületet is sikerült tönkretenni, a P10-ben balról elő lehetett húzni a módválasztót, jobbról a beállításokat az aktuális módhoz - na ez a múlté, most már jobbra-balra swipe-al váltasz módot, echte mint az iPhone-on. Nekem ez a megoldás annyira nem bejövős.

Nekem így marad a P10, teljesen jó kis telefon, szvsz nem éri meg váltani róla (legalábbis a P20/P20 Pro-ra). Talán később még jó alternatívák lesznek ezek a telefonok, olcsóbban, Honor köntösben.

Veremivadék Undorkutya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.