Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17512) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Sziasztok!
Nagyon nagy bajba vagyok tegnap óta, remélem tudtok segíteni ha már ilyen hülye voltam. :F
Nos a sztorim: lassan 2 éve vagyok boldog tulaja a telónak, eddig mindig a képernyőzár 6 számjegyből plusz az ujjlenyomat kombót használtam telefon zárolásra, főként újjlenyomattal oldottam fel csak ugye a 10es android óta pár naponta kérte ezt a 6 számjegyü kódot amit én a hét elején hétfőn megváltoztattam mivel nagyon sok ember tudta ezt s gondoltam jobb lesz egy új, de teljesen elfelejtettem ezt, s sehova se írtam fel, nem mondtam el senkinek. :W
Tegnap dél óta próbálkozok a lehetőségekkel de már kifogytam az ötletekből. 3 rossz kód után letilt 1 órára. Se mobilnet se wifi nincs bekapcsolva, de hívni tudnak meg ébresztő is ébreszt, nagyon bosszant mivel nagyon sok emlékem, adatom van rajta, ezért nem szeretnék full hard resetet csinálni rajta, mivel azt olvastam az segítene csak, de akkor full kuka minden. Google accontomat tudom.
Valakinek valami ötlet? Huawei szervíz számlákkal a kezembe tudna segíteni vagy csak hard reset ők is? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.