Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160) siege5 válasza w333 (#122) üzenetére


siege5
aktív tag

Más szemszögből más nem érti, mit tudnak az emberek ennyit sírni a jack, vagy írisz hiányán, én részemről úgy vagyok vele, nem árt ha van a telefonban ennyi pénzért, de közel sem ezért veszi az átlag felhasználó.
Viszont a barlang és konnektor kérdéskört ledegradálod, ugyanis nem mindenki dolgozik irodában, a power bank meg néha kényelmetlen.
Az sem megoldás, hogy ha már ennyit költ az ember telóra, az asztalon használjam kikapcsolva a kijelzőt a készenlétit, és sok mást, hogy ugyan már bírja ki egy napot, nem mellesleg ha hosszabb távra tervez a sok utántöltés miatt nem akar évenként akkut cserélni.
Többek között én ezért nem tudok azonosulni a nagy S-el, szép gyors, de amiben jobb nem fedi azt amiben ez, más a célközönség, ezért értelmetlen a kinek nagyobb a f*** vita, mert úgy is azt veheted amire szükséged van, más pedig akár ezt.

De várok tippeket olyan mobilról ami hasonló árszegmensben huzamosabb használattal max napi egy töltéssel kibírja, erős SoC mellett jól használható fényképezővel (nem "munkaeszközként), letisztult és gyors rendszerrel amit rendszeresen frissítenek, és jó a support a háttér is. Viccen kívül érdekel.

A telefon amúgy tetszik, az előlapi ujjlenyomat olvasót én is hátra tettem volna, tök mindig volt a telómon, így a hátlap és kitüremkedő kamerakáva nem okozhat majd gondot szerintem, tetszik, hogy nem pakolták agyon sok számomra felesleges appal, összességében még lehet mindig m10p-t vennék, de ezt sem dobtam még ki a kosaramból.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.