Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) janosibaja válasza ZoleeWolf (#15349) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi, akkor egy unalmas vasárnap délután belevágok.

(#15352) hangyász2 válasza janosibaja (#15350) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nova kevesebbet fogyaszt, de most együtt van a kettő, és gyáritól minden engedély, hozzáférés, adat, stb. letiltva, és így sincs gond.

(#15353) janosibaja válasza hangyász2 (#15352) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#15354) janosibaja


janosibaja
őstag

Segítség! Hülye voltam, előbb letöröltem a gyári launcher, mielőtt felraktam volna a Nova-t. Most aztán semmi nincs.

De a visszaállítás, amit itt olvastam, nem működik: adb shell pm install-existing com.huawei.android.launcher

Valaki tudna segíteni, hogy hozzam vissza? :F

(#15355) janosibaja válasza janosibaja (#15354) üzenetére


janosibaja
őstag

Elnézést a cirkuszért, sikerült visszaállítani (nem a visszaállító parancssorral), Nova-t felrakni, :D

(#15356) hangyász2 válasza janosibaja (#15355) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Akkor most már le is szedheted. :D

(#15357) janosibaja válasza hangyász2 (#15356) üzenetére


janosibaja
őstag

Leszedtem. Ha más is belefogna, üzenem: a visszaállítás gyárira a közzétett parancssorral nem működik.
A Nova helyett végül Lawnhcair lett, azért mert abban van Google Időjárás (a Novaból januárban letiltották, kísérleti módben sincs). Működik szépen egyelőre a launcher, telefon nem jajgat.

(#15358) WhiteWalker válasza janosibaja (#15357) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De az letölthető APK fájlba nem? Mármint a Google időjárás.

(#15359) hangyász2 válasza janosibaja (#15357) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Működnie kell. Az a parancs csak visszatelepít a gyárit, és utána vissza is kell váltani.

(#15360) janosibaja válasza hangyász2 (#15359) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát nézd, nekem az első parancsorral sikerült kiiktatni a gyári launchert, s aztán ugyanabbn a könyvtárban állva, ugyanúgy, hibátlanul átmásolva kiadtam a visszaállítás utasítást. No, az nem működött.

Valami olyat írt ki (kínomban nem tudtam feljegyezni), hogy Android felhasználó: 0

Szerintem bátor ember próbálja ki, cáfoljon meg, jó is lenne tudni a gyors megoldást -de én ezt láttam. Aztán örültem, hogy egy launcher nélküli mobilra rá tudtam kaparni valahogy a launchert. Elég aggasztóan nézett ki. :(((

(#15361) janosibaja válasza WhiteWalker (#15358) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem néztem, mert frászt kaptam, s örültem, hogy némi küzdelem árán visszakapom a működő telefont, mert első nézetben nem volt semmi elérhető.

(#15362) WhiteWalker válasza janosibaja (#15360) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem a gyári launchert letiltani elég butaság , mivel elég komplex a rendszer és a gyári launcher elég sok mindennel össze van drotozva szoftveresen.
Azt jobb nem piszkálni.

(#15363) hangyász2 válasza janosibaja (#15360) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szerintem pont az írta ki, hogy 0 felhasználó részére installálva lett. Azt kellene jó esetben.

WhiteWalker

EMUI 9-en az égvilágon semmilyen problémát nem okozott, azon kívül nálam, hogy megváltozott az alkalmazásváltó. DE valóban, ez haladó szint. Csak annak érdemes alapjában véve, akinek van hozzá affinitása. Egyébként én akkor szedtem le, amikor hiteles szakik írták szakmai topikban, hogy nem lesz gond, kipróbálták.

10-esen meg írtam én, hogy nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#15364) janosibaja válasza hangyász2 (#15363) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem így nézett ki sajnos a dolog. Semmilyen launcher nem futott, csak egy végtelenül szimpla felület látszott (soha nem láttam még), mint valami butafonon. Nagy nehezen felküszködtem a Nova-t, s látszott a Beállításokban, hogy az volt egyetlen launcher a mobilon.

(Csak azért írom le ezeket, hogy más, ha rászánja magát, tudja, esetleg mire számíthat.)

@WhiteWalker:

Azóta semmilyen hibajelenséget nem tapasztaltam, és végül is örülök, hogy leválthattam a gyári launchert egy könnyebb, szebb, gyorsabb megoldásra.

Amúgy persze semmi baj nem volt a Huawei launcherével, csak már rohadtul untam.

(#15365) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Ti tudtok Huawei drive bővítést vásárolni bankkártyával?
Nekem sehogy sem sikerült. Elutasítja a kártyámat, Paypalt fel sem kínál.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15366) WhiteWalker válasza -Maci- (#15365) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én tudtam , webkartyával fizettem .

(#15367) -Maci- válasza WhiteWalker (#15366) üzenetére


-Maci-
őstag

Szia,

Ezt kifejtenéd, kérlek? Nem tudom mi az a web kártya és hogyan működik. :F
A Huawei beállításokban adtam hozzá a kártyát, de elutasítja a fizetést. :F Van pénz a kártyámon, másikkal is próbáltam. :F :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15368) -Maci- válasza -Maci- (#15367) üzenetére


-Maci-
őstag

Meg van. Bocsi.
Nincs ilyenem és ahogy látom, csak bankfiókban tudom aktiválni, személyesn (K&H)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15369) pedrobike


pedrobike
aktív tag

Sziasztok, másnál is előfordul h kinyitok egy app-ot, aztán csak úgy bezárja? Vagy már az épp működőből csak úgy kilép? Köszi a választ
9.1.0.380-on vagyok

Garmin tactix delta F6x Pro

(#15370) #30662400 válasza pedrobike (#15369) üzenetére


#30662400
törölt tag

Szia! Ilyen problémával egyáltalán nem találkoztam még ezidáig.

(#15371) pedrobike válasza #30662400 (#15370) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Nekem és havernak is, p20proval van ilyen napok óta, mindegy csinálok egy reset-et, aztán meglátjuk, köszi

Garmin tactix delta F6x Pro

(#15372) sirokipatrik válasza pedrobike (#15369) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Igen, pont most volt hogy nézegettem a Play áruházba dolgokat, erre előttem bezárja az egészet. Meg a tunein radio-t is be szokta zárni a háttérbe. Meg nálam már régóta van olyan bug is, hogy a fájlok alkalmazást állandóan nyitogatja meg önszántából, mindig ott van az alkalmazás váltóban. Ami elég vicces, tekintve hogy a lassan 2 év alatt talán egyszer nyitottam meg.

(#15373) pedrobike válasza sirokipatrik (#15372) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Akkor lehet azért merül kicsit gyorsabban mint eddig, kb fél éve.. vagytudjaafranc... Gondolom semmi lehetőség ezeket kivédeni?

Garmin tactix delta F6x Pro

(#15374) WhiteWalker válasza sirokipatrik (#15372) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam semmi ilyen nincs.

(#15375) Karcsi1964 válasza sirokipatrik (#15372) üzenetére


Karcsi1964
tag

A Tunein Radio háttérben történő bezárása megakadályozható. Alkalmazásindítást kézire kell állítani, és az akkumulátor optimalizációt nem engedélyezettre.

(#15376) speter33 válasza sirokipatrik (#15372) üzenetére


speter33
aktív tag

Nálam is jópárszor ott fut a háttérben a fájlok alkalmazás.
Pedig én sem nyitom meg.

(#15377) #40553216


#40553216
törölt tag

Jobban érdekelne a havi frissítés, de a 10 „természetesen” késik.

(#15378) st3v3np3t3r válasza #40553216 (#15377) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Akkor abból június-július lesz

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15379) tesz-vesz123 válasza pedrobike (#15369) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Szoktátok használni a gyári karbantartó appot? Vagy vírusirtót, cleaner izéket? Ha igen, akkor ne használjátok őket.

[ Szerkesztve ]

(#15380) st3v3np3t3r válasza tesz-vesz123 (#15379) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

én használom, sose okozott gondot

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15381) ArSeTh


ArSeTh
csendes tag

Sziasztok,

Próbáltam keresni rá megoldást de nem sikerült, pedig a nemzetközi keresés alapján nem egyedi. Hátha ti okosabbak lesztek.
Ujjlenyomat olvasó mint olyan teljesen irreszponziv. Eltűnt a beállítások közül is, ha keresessel bele lépek vissza dob a főképernyore. A navigációs tálcával a készülék használható, de csak pinnel tudom feloldani, nincs ujjlenyomatra opció ami elég zavaró. Tud valaki bármit javasolni szerviz előtt? Köszönöm

(#15382) maaniac válasza ArSeTh (#15381) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nem törölted véletlenül az ujjlenyomat mintákat? Próbálj meg újakat hozzáadni (beállítások /Biztonság...) aztán már meg kéne jelennie

(#15383) ArSeTh


ArSeTh
csendes tag

Új ujjlenyomat opcioba tudok csak belepni, az összes többibol a főképernyore kidob.
Uj ujjlenyomatnal kéri hogy helyezzen a szenzorral az ujjam rezgesig, de semmit nem érzékel belőle. Se formát nem vesz fel, se nem rezeg, 0 reakció.

(#15384) WhiteWalker válasza tesz-vesz123 (#15379) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Soha! Annyira intelligens , hogy azt is törli amit nem kéne.
Ha lehet adb-n törölném is a fenébe.
Tényleg , ha törlöm akkor az okoz problémát?

(#15385) st3v3np3t3r válasza WhiteWalker (#15384) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

max annyiban, hogy manuálisan kell törölnöd apponként a gyorsítótárakat és a használaton kívüli appok a memóriában maradnak

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15386) sirokipatrik válasza ArSeTh (#15381) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Ez elég régi probléma, régebben meg talán év elején olvastam XDA-n. Viszonylag sok embert érintett, itt szerintem senkit közülünk. Úgy emlékszem a konklúzió az volt, hogy szerviz, de valakinek megjavult úgy, hogy leszedte a hátlapot és az akkut lekötötte pár percre, majd vissza csatolta és megjavult. Az is közös volt a problémás készülékeknél hogy mindegyiknek melegedett illetve alacsony töltöttségnél szállt el az ujjlenyomat olvasó. Van akinek újra indítás megoldotta, majd amikor standby-ba ment a telefonja, utána megint elszállt az ujjlenyomat olvasó. Ha hivatalos a gari, akkor én tuti beadnám szervizbe, bár a mostani helyzetbe nem tudom hogy milyen tempóban dolgoznak vagy dolgoznak-e egyáltalán (nekem tavaly az akku+ kijelző csere 4 nap volt, szóval elég gyorsak).

(#15387) tesz-vesz123 válasza WhiteWalker (#15384) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Így van, teljes mértékben igazad van! :R

(#15389) Black_Raven válasza WhiteWalker (#15384) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ha az Inteligens optimalizálást és az automatikus törlést kikapcsolnád, nálad sem okozna semmi galibát a használata. Nekem még soha semmit nem törölt pluszban önmagától :D[kép] Ráböksz a Gyorsitótár törlésre és végeztél,( ha mást nem akarsz)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#15390) ratobi válasza Black_Raven (#15389) üzenetére


ratobi
senior tag

Hol van ez a menü?

(#15391) maaniac válasza ratobi (#15390) üzenetére


maaniac
aktív tag

Optimalizáló beállításaiban

(#15392) gegekutas válasza ratobi (#15390) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Optimalizáló. Pajzs forma ikon.

[ Szerkesztve ]

(#15393) V.T.


V.T.
aktív tag

Volt már valaki aki cseréltette a kamera üveget pénzért? Huawei Csettel nem jutok előre. Erőltetik hogy küldjem be és majd megmondják mennyi. De én mondtam úgy nem küldöm be hogy nagyjából árat sem tudok egyáltalán van e értelme megcsináltatni. Kamera csere láttam hogy 14 ezer Ft mindennel együtt. De nem tudom külön az üveg mennyi mert nagyon karcos homályos képeket készít sajnos.

(#15394) ratobi válasza gegekutas (#15392) üzenetére


ratobi
senior tag

Köszönöm!

(#15395) emerzee


emerzee
aktív tag

Sziasztok! Megjött a volte, de nem szeretném a nagy ikonját állandóan látni. El lehet tüntetni? Hogyan? Köszi a választ!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#15396) gulyasa válasza emerzee (#15395) üzenetére


gulyasa
őstag

Nem lehet külön kikapcsolni. Még ha kikapcsolod a szolgáltató nevének kijelzését, az ikon akkor is kint marad. Viszont ebben az esetben (kikapcsolt szolgáltatónév kijelzéssel) máris nyertél néhány képpontnyi helyet az értesítési sáv bal szélén... :D

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#15397) simonjoe


simonjoe
senior tag

Állandó téma a frissítés, pontosabban, h nem igazán foglalkoznak velünk. Valaki írta régebben, h a Samsung bezzeg! Tegnap a kezembe vettem a nejem csúcs Samsung S6-os tábláját, hát azon is tavalyi, pontosabban december eleji biztonsági frissítés van. :DD

Joe

(#15398) WhiteWalker válasza simonjoe (#15397) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , tab fronton tojik magasra az updatre a Samsung.
Anno volt nekem csúcs 8.4 Tab S készülékem , aszem 5-ös droiddal jött ki , azon is rohadt el amivel megjelent , egy darab frissítés se jött rá.

(#15399) simonjoe válasza WhiteWalker (#15398) üzenetére


simonjoe
senior tag

na, nem dőlök a kardomba, a Zasszonyé. :DD Csak eszembe jutott és megnéztem.

Joe

(#15400) #40553216 válasza simonjoe (#15397) üzenetére


#40553216
törölt tag

De az megvan, ugye, hogy a P20 Pro KÉT éve jött ki, az S6 pedig öt éves?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.