Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

az előd is bejött, és ez is tetszik, viszont az akkuidőt soványnak érzem.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) VD


VD
őstag

"átlagon aluli akkumulátor" és ajánlott? :Y

(#3) Legendd válasza VD (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Jó, 4-5 óra nem rossz, de vannak jobbak is...viszont van HDMI, 3G, telefonálni is lehet vele, jó a kijelző, kiválóan árasított.... elég az ajánlott plecsnihez...

Alea iacta est!

(#4) bostone


bostone
addikt

lassan minden táblát a Nexus 7-hez kell viszonyítani...
Legalább vitára ad okot, hogy az miért vagy miért nem éri meg.

(#5) flexxx2


flexxx2
őstag

Nekem is ilyen van, fél éve már, nagyon jó masina. A ráncfelvarrott a verzió különbséget jelenti? Külső USB-s cuccokat viszi, mert én vettem egy kábelt hozzá, de pen drive-ot nem érzékel (vagy rootolni kell még?) ? Erről lehetne egy kicsit többet beszélni, mert neten is kevés infót találok hozzá, és gondolom lenne rá igény.

[ Szerkesztve ]

(#6) BoC1ka válasza bostone (#4) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Majd akkor ha bemesz egy boltba itt Mo.on aztan megveszed...addig hiaba hasonlitgatod a nexus 7hez...

Ennyi erovel a Meizu hoz is lehetne hasonlitani a telokat mert joarasitott nagy tudasu de mi ertelme lenne ha nem lehet itthon kapni......

YNWA

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Én is vettem egy ilyen masinát és nem bántam meg :) Szépen zökkenésmentesen teszi a dolgát. Egy átlag felhasználónak szerintem bőven kielégíti a dolgait, feladatait. Ja és gyors rajta a 4.0.3 verzió :C

kengyel

(#8) HPAA


HPAA
őstag

IPS ,7", gps , ezekkel az elvárásokkal kerestem táblát eddig , autós kiegészítők gondolom találhatók hozzá ?
szerintem benevezek egy ilyenbe

************* censored

(#9) dani993


dani993
senior tag

Olyan mint egy hatalmas iPhone 4 :D

(#10) endib


endib
tag

Hjajj ezek az üzemidők...

(#11) Tóni bácsi


Tóni bácsi
csendes tag

Ez az első androidos tablet ami számomra megfelelő lenne:)

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#12) kengyel válasza HPAA (#8) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen vehetsz hozzá szinte mindent akár gyárit ami ugye kicsit drága, de vannak utángyártott hozzávalók tokok,autóstöltő,tartó stb..

kengyel

(#13) DemonDani


DemonDani
addikt

Azért az árat kiválónak nem nevezném azért...

3G modemnek még most is nagy a felára

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14) JanFe


JanFe
aktív tag

Egesz jol sikerult, nekem tetszik :)

"There is nothing permanent except change"

(#15) Mogcaa válasza bostone (#4) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

hát egy új kategóriát teremtett az biztos... vannak hiányosságai ami ebben a kütyüben megvan viszont ennyivel többet nem ér és az ajánlott plecsnit vitatom picit ha mondjuk egy tizessel vagy 15-te olcsóbb lenne akk oké

(#16) tjb007


tjb007
nagyúr

Valami itt nem kerek ezzel a ráncfelvarrás dologgal.
A MediaPad -ből 4 fajta változat létezik, az S7-301u, S7-302u, S7-303u és az S7-301w.
Az S7-301w a Wi-Fi only változatot jelöli, a többi meg csak a frekvenciatartományokban tér el (S7-301u ► 900 / 2100, S7-302u ► 850 / 1900 / 2100, S7-303u ► 900 / 2100 / 1700), szóval nem értem, hogy ez az "erős ráncfelvarrás" miben nyilvánul meg ?

(#17) jr1994


jr1994
addikt

köszönjük a tesztet!

pár dologra felhívnám a figyelmed Legendd, viszonylag sok a nyelvtani hiba a cikkben pl. a kamera oldalán: "Beállítási lehetőségek tárházáról nem túl széles, de legalább állíthatunk a fehéregyensúlyon,... "

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18) sdd2


sdd2
veterán

Elég korrekt cucc, megérdemli az ajánlott plecsnit. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19) Brutális eb válasza jr1994 (#17) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szerintem az ilyet Pm-ben kellene jelezni......
A te hszed meg erősen formai hibás. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#20) Legendd válasza jr1994 (#17) üzenetére


Legendd
senior tag

Köszi, javítottam...

Alea iacta est!

(#21) nightmare13 válasza tjb007 (#16) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igen, specifikációkat átfutva nekem teljesen olyannak tűnik, mint a "régi" MediaPad, max ICS van rajt kb.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#22) bostone


bostone
addikt

A méretekben érhető tetten némi változás, ha nem csal a szemem.
Az ajánlott végfelhasználói ár kedvező lenne, amennyiben szolgáltató mentesen kezünkbe vehetjük ezt a csodát.

(#23) S-eye


S-eye
senior tag

Jó cucc ez. De már a Nexus 7-hez hasonlítom én is.Mennyire lehet egy 7" tableten jegyzetelni, mondjuk egyetemen?

(#24) VD válasza S-eye (#23) üzenetére


VD
őstag

Szvsz, még 10"-on is problémás. Bár mióta van hozzá qwerty-s dokk azóta nincs gond. De így meg nem sokkal vagyok előrébb mint annó a netbokkal. (Vagyis még is, mert egy napot simán bír töltés nélkül)

Ezek a 7 colos cuccok max médiafogyasztásra és netezésre jók. Annó iPad-et (sima 1-es) és Galaxy Tab-ot (még az első 7 colos) nyúztam hónapokig teszt céljából, és mindkettőn vért hugyoztam, ha hosszabb szöveget kellett gépelni. Most 10,1-es tabot használok qwerty dokkal, így már azért kibírható, csak hát ugye megint csak 2 cuccot kell cipelni egy feladatra...
De jövő héten megjön a qwerty-s aluminium tok. Talán azzal javul a helyzet. Kérdés milyen lesz a billentyűzete.

[ Szerkesztve ]

(#25) Tom1939


Tom1939
őstag

Ennyiért ez teljesen jó. Persze a tab 7.7 jobb ennél, de jóval drágább is.

Azzal pedig teljesen egyetértek hogy a tab-ek inkább netezésre, olvasásra valók mint hosszabb szövegek bevitelére.

(#26) Beri78


Beri78
őstag

kár az aksiidő miatt...különben frankó :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#27) gaben1117


gaben1117
senior tag

Azon kívül, hogy ezen ICS fut semmi különbséget nem látok az elődhöz képest. A hardver egy az egyben ugyanaz, a kijelző ugyanaz, a külső ugyanaz. Mi ebben az erős ráncfelvarrás? Szerintem ezt a tesztet fölösleges volt így megcsinálni. Ráadásul rácsodálkozva minden elemére a gépnek. :))

(#28) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem tudom hol lesz 80e, egyelőre 100 fölött látom mindenhol. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) geratn


geratn
tag

Jó vétel, és mennyi ilyen fog leterjedni ha ennél is lejjebb megy az áruk.

(#30) 64b0r


64b0r
aktív tag

Grammar nazi ON

Rögtön a második bekezdésben szemet szúrt a következő mondatrész:
"ez pedig talán az elődnél is diadalomra ittasabb Huawei MediaPad lett"

Diadalomra ittasabb? Ez mit akar jelenteni? Diadalom mint az én diadalom? Szerintem az csak diadal akar lenni. Ráadásul a szövegkörnyezet alapján inkább diadalt szomjazó vagy sikertől megittasult lenne helyénvaló, bár a jövőbe mutató jelentés inkább az előbbit tartanám helyesnek. De semmiképpen nem diadalom, nem -ra, és főleg nem ittasabb.

Ritkán látok ilyen összetett képzavart, feldobta a napom, köszönet érte! ;) :P

Grammar nazi OFF

A készülék jónak tűnik, papíron mindenképp, az üzemidő kivételével, de mindeképpen megnézném saját kézből, az ilyen cuccok mindig sokkal jobban mutatnak képen mint élőben.

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#31) Tl_


Tl_
tag

Na kérem szépen, a Huawei a példa arra hogy egy Kínai cég is lehet jó.
Az emberek már a hajukat tépik a Kínai termékek miatt, köztudott hogy
elég rossz munkát végeznek egyes termékeiken. De a Huawei bebizonyította
Hogy egy teljesen Kínai hangzású (mert az is) név egyszer a megbízhatósági listán lesz.
Ki gondolta volna. :) Ár érték arányában azért elég jól feltalálják magukat.

[ Szerkesztve ]

(#32) rizso


rizso
addikt

Szép meg jó ez a kütyü, de nem látom akkora ráncfelvarrásnak, mint amire számítottam a cím alapján - vagy átsiklottam valami lényeges infó felett.

Illetve: hol lehet 79990Ft végfelhasználói áron hozzájutni? Nem mintha rohannék megvenni, de azért érdekelne, mert én többnyire 100eFt fölötti árcédulát láttam.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#33) tjb007 válasza rizso (#32) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az első oldalon is linkelt sufnigéesemben (gondlom sufnigaranciával).

(#34) S-eye válasza VD (#24) üzenetére


S-eye
senior tag

Barátnőm használná, lehet, hogy neki elég kicsi keze van hozzá, és tudna rajta gépelni. De tervben van egy billentyűs tok is, csak még nem tudjuk milyen lenne jó.

(#35) korion


korion
senior tag

80ezerért nem éri meg!!(szerintem)
és nem azért mert jön a 200dolláros Nexus,hanem,mert 7 col!
nem egy prémium gyártó,de mostanában prémium áron adja a dolgait!:(
P1 120 ezer :Y

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#36) rizso válasza tjb007 (#33) üzenetére


rizso
addikt

Jogos, meg is találtam a webshopjukban. Mondjuk ez már az az összeg, amit nem adnék ki a már említett "sufnigaranciáért".

korion: ugyan nincs ilyenem, csak néha próbálgattam itt-ott, de ez a tablet nem egy olcsó kínai szutyok, én simán prémium cuccnak mondanám - sok nevesebb gyártó termékével ellentétben...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#37) korion válasza rizso (#36) üzenetére


korion
senior tag

49990-forintért teljesen reális lenne!
vagy 79990-ért a 10col
de 7colért nemár!

volt jó pár ismerősömnek Haúvei telefonja és mindegyik tönkre ment!!!!!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#38) m@xsys válasza korion (#37) üzenetére


m@xsys
senior tag

Bizony, 7" kategoriában ennél kicsit lejebb kellene árazni, mondjuk 63-70ezer köré, mégiscsak most már mindenki a Nexus árát veszi alapnak (erre nagyon jó volt, hogy megjelent 200$-ért :)

Nekem nagyon tetszik, kellene is az iPad 2 mellé, mert mindig harc van azért is. Az android most már egyre jobb.
Mennyire jó a kijelzője?

Ha tényleg tönkremegy (én ennyire nem hallottam, hogy nagy lenne a meghibásodás a Huawei mobiloknál), akkor gariba cseréljék, ha nem akkor az életbe soha többet nem vennék Huaweit

(#39) korion válasza m@xsys (#38) üzenetére


korion
senior tag

jó azt nem tettem hozzá,hogy nem P1 telefonjuk volt,hanem amivel "befutottak"a vodánál!
mindegyiknek érintő parája volt!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#40) m@xsys válasza korion (#39) üzenetére


m@xsys
senior tag

:) hát olcsón azért ne várj csodát :) Ismerősöm ZTE mobilját kérte, hogy állítsam be és amúgy nő létére a telefonjától csodát vár, mármint a kijelzőjétől (Vodánál 2ezer volt Vitamaxba), mondtam ne tegye, az ilyen."....de az iPhone-om kijelzője milyen szép" :) LOL

Huawei MediaPad-at már használják páran és ahogy olvastam elég jó, meg vannak elégedve vele, ezért is csodálkoztam amit írtál, de így már érthető.

(#41) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Egyébként mikor lesz saccperkábé Nexus 7 teszt itt a Mobilarénán?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#42) btudos válasza =WiNTeR= (#41) üzenetére


btudos
veterán

Gondolom ha kapható lesz itthon. (soha :F )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#43) danikollar


danikollar
őstag

Hát szomorúan hallom, hogy a hangszórója nem olyan kiváló minőségű, mint a S7 Slim-nek!
Annak max. hangerőn is gyönyörűen és tisztán szól a hangszórója, és persze jó hangos is.

(#44) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó cucc viszonylag jó áron :) :)

All→M8

(#45) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

a kameras oldalon fele ennyi "sajnos" is eleg lenne :D

(#46) jbush válasza Legendd (#3) üzenetére


jbush
tag

"van 900 és 2100 MHz-en működő HSPDA modemünk is"?

(#47) Legendd válasza jbush (#46) üzenetére


Legendd
senior tag

Köszi, az a baj ezzel, hogy egyszerűen átfut az ember szeme rajta :P de vannak sasszeműek :P

Alea iacta est!

(#48) sdd2 válasza Legendd (#47) üzenetére


sdd2
veterán

Ezen az enyém is átsiklott :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#49) amdphenomX4


amdphenomX4
csendes tag

a google nexus 7 megveri. kíváncsi leszek az árazására ennek a huawei gépnek. mostmár legalább a tablet készítők nem sorolhatják be a tabokat irreális árkategóriákba. 40ezerért ott lesz a négymagos, hd kijelzős táblagép. kíváncsi vagyok hogy fog ezután alakulni a piac.

(#50) btudos válasza amdphenomX4 (#49) üzenetére


btudos
veterán

40 ezerért... persze... ámerikában(direkt így). Nettó 200 dodó, az pont azt jelenti hogy itt legalább a másfélszerese lesz, ha egyáltalán... Mondjuk ár/érték arányban mindenképp magasan ver mindenkit.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.