Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Pjotr válasza Saccco (#748) üzenetére


Pjotr
senior tag

Tuti. Megnéztem végig egyesével kétszer is

(#752) Pjotr válasza BiP (#750) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nincs olyanom

(#753) Pjotr válasza -secret- (#749) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nem maradt ki egy sem. 9 kérdés, 9 zöld válsz

(#754) -secret- válasza Pjotr (#753) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egy hozzászólásba nyugodtan belezsúfolhatod a mondanivalóid következőre. ;)

(#755) SyMbioTe válasza Pjotr (#753) üzenetére

Azt is tudod, hogy zölddel a jó válaszok vannak kiemelve.
Ahhoz hogy kalapban legyél, egy fekete pöttynek is ott kell lenni az elején a zöld válaszoknál.

De ha gondolod lőjj egy screenshotot, akkor kiderül van-e rossz közöttük.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#756) -ZeeZee- válasza SyMbioTe (#755) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Az egyik játéknál én is így buktam el. Azt hittem jót jelöltem, mert zöld volt, de kiderült, hogy a jó válaszok a zöldek, függetlenül attól, hogy azt jelölted-e, vagy sem...

(#757) hemaka válasza sutyesz96 (#740) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezert nem szabad a wikipediat komolyan venni. 😂

(#758) somogyib válasza Pjotr (#753) üzenetére


somogyib
őstag

Telepítsd SUPREME7 szkriptjét és azzal ellenőrizd.
Kb így kell kinéznie:

(#759) somogyib válasza SyMbioTe (#755) üzenetére


somogyib
őstag

Nem vagy pontos, az a pötty nem fekete, hanem szürke. RGB-ben: 147-145-141

;]

[ Szerkesztve ]

(#760) vince válasza Pjotr (#747) üzenetére


vince
őstag

+1 a screenshotra, a kollégák tizedmásodpercek alatt kiszúrják, ha valamelyik válaszod nem jó.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#761) -=Jam=- válasza Pjotr (#747) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Istenem, hogy ezt minden játéknál eljátsza valaki... :W A zöld a helyes választ jelöli, de Te nem biztos, hogy azt jelölted...

(#762) pikszel


pikszel
őstag

Az első játék, hogy nem kerültem kalapba. A 8-as kérdést benyaltam. Sok szerencsét a kalaposoknak!

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#763) Saccco válasza pikszel (#762) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy pixel-lel arrébb nyomtál?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#764) Pjotr válasza -=Jam=- (#761) üzenetére


Pjotr
senior tag

Istenem, hogy bele kell szólni. Teszek fel screenshotot a kedvedért ok?

(#765) vince válasza Pjotr (#764) üzenetére


vince
őstag

Küldd!

Ne vedd magadra, de tényleg minden játékban van valaki, aki állítása szerint minden kérdésre helyes választ adott, de nincs a kalapban. Ilyen viszont még egyszer sem fordult elő, egy válasz mindig hibádzott :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#766) hemaka válasza Pjotr (#764) üzenetére


hemaka
nagyúr

De ha esetleg megis igy van, miert itt sirsz, ahelyett, hogy irnal Bochanak? :DDD

(#767) vince


vince
őstag

Elkészült a kalaposok táblázata

Rangok szerint:
újonc: 137
lelkes újonc: 26
kvázi-tag: 26
tag: 32
fanatikus tag: 44
senior tag: 48
őstag: 34
PH! addikt: 32
PH! kedvence: 22
PH! nagyúr: 14
PH! félisten: 6
Jómunkásember: 2
Arcképgyáros: 1
Közösségépítő: 1
Ármester: 1

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#768) hemaka válasza vince (#767) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kevesebb a sokadik reg, legalabbis ugy tunik. :D

(#769) BiP válasza -=Jam=- (#761) üzenetére


BiP
nagyúr

Egyébként lehetne olyat, hogy ahogy a zöld a helyes, pirossal ki lehetne emelni, ha valaki rosszat jelöl.
Könnyebb lenne észrevenni, mint a szövegbe olvadó szürke pöttyöt.
A helyes válasz 2x-esen is ki van emelve (zöld + zárójeles szöveg), de hogy ez passzol-e a választással, az csak a szürke pötty, könnyű benézni.
(szerk: látom, van egy zárójeles szöveg is, ezt válaszoltad).

(#767) vince: Irigylem Zsombor reakcióidejét, önbizalmát és megingathatatlanságát :)

(#770) bul07: aki ilyenre hajlandó, kijátssza ezt is. (pl. a szomszéd címére kéri)

[ Szerkesztve ]

(#770) bul07 válasza vince (#767) üzenetére


bul07
nagyúr

Hihető, sok másodreg újonc
Aki játszik kötelezővé tenném a postázási cím megadását előre
És kalap zárásakor az is záródna, nem lehetne címet változtatni (bár ezt is ki lehet játszani de valami mégis lenne)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#771) Speederer válasza BiP (#713) üzenetére


Speederer
senior tag

Ja hát igen, ha az általad kiemelt rész is bent lett volna a leírásban, akkor még én is megértem, hogy mit is akar.
Mert nekem az eredeti kérdésből ("Egymás után hány darab Gyűrűk Ura film bővített változatát tudnánk megnézni") nem következik az, hogy ezeknek különböző részeknek kell lenniük. Ha pedig tényleg vehetnénk ugyanazt többször is, akkor lehetne mondjuk az első rész 4-szer, és még mellé a Hobbit.

Na de nem kötekedni akarok, inkább megköszönöm a felhomályosítást. :)

@tixem: kicsit neked is szól a fenti, mert szerintem a feladat leírásában (magában a kérdésben) nem szerepel az, hogy mindegyik részt meg kell tudnunk nézni, vagy csak a legrövidebbet többször.

A válaszlehetőségeket viszont elismerem, hogy értelmezhettem volna jobban is, és akkor talán mindegy is, hogy a 3-szor a legrövidebbel, vagy mindegyikkel egyszer számolunk.

[ Szerkesztve ]

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#772) vince válasza BiP (#769) üzenetére


vince
őstag

Lehet, hogy Judittal együtt töltötték ki :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#773) hemaka válasza bul07 (#770) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem mar egy mobilszamos hitelesites is sokat segitene. Nem mellesleg az elfelejtett jelszoban is.

(#774) Saccco válasza bul07 (#770) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én kötelezővé tenném, hogy adják meg a fő profilt is a másodreg mellé. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#775) BiP válasza Speederer (#771) üzenetére


BiP
nagyúr

Az a kérdés valóban furcsa, de Bocha elmagyarázta, hogy ők hogy gondolkodtak, mi volt nekik a logikus, és ez a hivatalos.
De ők bármennyire is belegondolták, elsőre nekem sem volt egyértelmű, hogy a trilógiát akarják megnézni vagy az egyik Gyűrűk ura filmmel tesztvelve egymás után többször lejátszva.
Ahogy az sem, hogy csak magyar kiadást néznek-e, DVD vagy Blu-ray, stb. mert mindegyiknek más a hossza. De ezeket ők mind belegondolták a kérdésbe, ahogy nekik logikus volt, vagy magától értetődőnek érezték, nekünk ezt kellett "kitalálni" - mit gondolt a költő :).
Vagy legalábbis józan paraszti ésszel gondolkodva, valóban mi lenne a logikus, és az alapján tippelni. Meg mivel nem volt annyira kicentizve a perc, így ezek a technikai részletek, paraméterek veszítettek a súlyukból, a megoldás szempontjából nem volt sorsdöntő.
És persze mivel mindkét megoldást elfogadták, teljesen felesleges azon lamentálni, hogyan gondolták, mit gondoltak a kérdésfeltevésben magától értetődőnek, milyen specifikációval, mert minden logikus scenario le volt fedve a 2 jó válaszban.

(#772) vince: Jaja. Ahogy nézem az időpontokat, ahogy Judit végzett 18:33-kor, 34-kor odaengedte Zsombort a géphez, hogy ő is keresse meg gyorsan a helyes válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#776) SUPREME7 válasza Saccco (#774) üzenetére


SUPREME7
őstag

:DDD :))

(#777) sutyesz96 válasza tixem (#744) üzenetére


sutyesz96
őstag

Rendben, biztosan én vagyok a hülye. Ahhoz természetesen biztosan semmi köze a nyereményjátékok minőségének, hogy rendszeresen -utólag- át kell alakítani a kérdés/válasz sorokat. Ezt én egy beismerő vallomásnak ítélem a szervezőtől. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#778) Top cat válasza BiP (#775) üzenetére


Top cat
őstag

Most mért vagytok így felakadva Juditon és Zsomboron? Nagy a család, nem is volt otthon mindenki .
Különben még öten megoldották volna 10 perc alatt :DDD

(#779) somogyib


somogyib
őstag

Gatulálok a nyertesnek.

(#780) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Gratula a nyertesnek! :)

(#781) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Grat a nyertesnek :) Milyen cucca van még a Huaweinek? Jöhet a következő játék :D Bár lehet Bocha már így is eret vágott, azért nem írta a topikba, hogy ki nyert :DDD

(#782) GSPLR


GSPLR
senior tag

Gratulálok a nyertesnek!

Huawei

(#783) Top cat


Top cat
őstag

Gratula a nyertesnek :)

(#781) SUPREME7

Szerintem ennyi hiszti után ami az elmúlt játékokban volt kétszer is meggondolják csináljanak e másikat.

(#784) GSPLR válasza Top cat (#783) üzenetére


GSPLR
senior tag

Orvosolható a probléma. Ne lehessen kommentelni a játéknál, ennyi.

Huawei

(#785) vince


vince
őstag

Gratulálok én is, remélem lesz még sok-sok nyereményjáték...

...persze még az idén ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#786) SUPREME7 válasza Top cat (#783) üzenetére


SUPREME7
őstag

Pedig volt idejük rákészülni vérnyomáscsökkentővel, a tavaly decemberi xprotector játék volt az utolsó MA játék, előtte 3 évig semmi, eszterencs elkényelmesítette a népet :)

(#787) macilacus


macilacus
senior tag

Gratula a nyertesnek :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#788) Top cat válasza SUPREME7 (#786) üzenetére


Top cat
őstag

Ide a vérnyomáscsökkentőnél már valami erősebb kell :D

Lassan így fognak kinézni a játékszervezők

(#789) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Te jó ég, nem 0 napos reg nyert :Y

Gratula a nyertesnek! :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#790) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Gratulálok a nyertesnek! :C
Na megyek, alkoholizálni... :))

Ami majdnem az, az nem az!

(#791) Saccco válasza Rotyi (#790) üzenetére


Saccco
nagyúr

Öröm vagy szomorúság?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#792) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Gratulálok a nyertesnek! :C

(#793) L4mie


L4mie
veterán

Gratula tomi!!! :D :C

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#794) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok én is a nyertesnek! :C

(#795) hemaka


hemaka
nagyúr

Gratula! :)

(#796) totyak


totyak
aktív tag

Én nem gratulálok, én akartam nyerni.

Na jó, viccelek ám, használja egészséggel a tabot a kedves nyertes! De azért szomorú vagyok ismét, hogy sokadjára kalaposként semmi nyeremény. Pedig mindig olyan jó cuccokat szórnak szét :C

(#797) unskillful


unskillful
tag

Ahogy sejtettem... most sem nyertem :O A nyertesnek kívánom hogy legyen benne sok öröme :K

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#798) SyMbioTe

No, gratula a nyertesnek, reméljük jó helyre kerül a tablet.:):K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#799) Napfénysüti

Gratulálok a nyertesnek! :R
Jó agytorna volt, ez az utolsó két Huawei-es játék szerintem legalább szűrte is az embereket hogy ne olyan nyerje meg akinek a nyeremény meghaladja a képességeit. :DDD

Més que un club!

(#800) tixem válasza unclefucka (#745) üzenetére


tixem
addikt

[link]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.