Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) -=Jam=- válasza tixem (#700) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mondjuk nekem fogalmam nem volt, hogy a Strand feszt melyik helyszínhez köthető, de rákerestem a helyszín+strand szavakra és a képeknél a zamárdinál volt az a szép színes strand logó, mint ami a videóban látható a színpad felett :D

(#702) Deer76 válasza -=Jam=- (#701) üzenetére


Deer76
aktív tag

Ja, hát a videókat nem néztem, csak a cikkeket. :)

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#703) SyMbioTe válasza -ZeeZee- (#680) üzenetére

Akkor boldog szülinapot, de többre ne számits ;] :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#704) unclefucka válasza -=Jam=- (#701) üzenetére


unclefucka
senior tag

Kapaszkodj meg, én a videó(k) nézése közben az egyik fickó karszalagján láttam meg a feliratot, hogy Zamárdi.
:))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#705) -=Jam=- válasza unclefucka (#704) üzenetére


-=Jam=-
őstag

:C

(#706) tixem válasza -=Jam=- (#701) üzenetére


tixem
addikt

Nekem se, abszolút nem vagyok fesztiválos arc, de újabb 5 másodperc gugli a strand fesztiválra és lám meg is van, hogy Zamárdi

A legegyszerűbb kérdés volt.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#707) SyMbioTe válasza Locutus (#658) üzenetére

Akkor legközelebb tessék szépen békénhagyni a játékot, és elvonulni ha nem tetszik a nyeremény.
De ezért fikázni az oldalt és a szervezőket és a játékot nagyfokú bunkóság szerintem.

Különbenis, ki mondta hogy csak MA-n vagy Huawei oldalán lehet meglelni a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#708) bul07 válasza Deer76 (#696) üzenetére


bul07
nagyúr

Én valami eldugott egy nyomi oldalon találtam egy videót abban volt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#709) hasman


hasman
tag

Kár érte!
Azért köszönöm a játékot.

(#710) DrDobos válasza unclefucka (#704) üzenetére


DrDobos
őstag

Te is nagy kiraly vagy akkor! Pont ezert ereztem neheznek a fotos kerdest, mert nem mondta ki a David hogy melyik fesztivalon van, a karszalagjan a varosnevet meg nem lattam telefonrol! At kellett mennem asztali gepre, hogy a nagyobb kijelzon vegre el tudjam olvasni a karszalagon a varosnevet :D ;]

Samsung Galaxy A55 5G

(#711) Speederer


Speederer
senior tag

No, csak sikerült kalapba kerülnöm. :)
Bár nem ez miatt írok, hanem a 9-es kérdés miatt. Tehát hogy is jött ki a 3 vagy 4+1 film? A pontos adatok érdekelnének, hogy mire gondolt a költő.
A feladat ugye 2 részre osztható:
1) mennyit bír az akku filmezéskor?
2) milyen hosszúak is azok a filmek?

Az első kérdésre volt egy kis szórás a neten felkutatható adatokat közül, de legyen mondjuk 16 óra.
A 2-esben viszont mennyivel kellett volna számolni? Ha jól emlékszem a bővített 3 rész közül az első a legrövidebb a maga 3 óra 48 percével. Tehát ha az első részt vesszük 3-szor (és nem a trilógia mindegyik részét egyszer), akkor a 16 órából a 4 filmre elmegy 4 * 3 óra 48 perc, vagyis maradna 4 * 12 perc a Hobbitra. Már nem emlékszem milyen rész volt az, de találtam olyat ami alig több, mint 1 órás volt. Na de ugye az se jön ki a 48 percből.
Legszívesebben egy 4-es tippem lett volna, de olyan nem volt. Tehát szerintem a lehetőségek közül a 3 lett volna a nyerő, de végül nagy dilemma után a 4+1-re tippeltem. Ugye a marketing szempontjából se mindegy, hogy a lehetséges válaszok közül melyiket is tudja a ketyere. :)

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#712) somogyib válasza Speederer (#711) üzenetére


somogyib
őstag

(#713) BiP válasza Speederer (#711) üzenetére


BiP
nagyúr

Milyen 4+1? Nem te vagy az első, aki ezzel jön. Nem volt ilyen válaszlehetőség.
Egy trilógiában 3 film szokott lenni. +1 a Hobbit, azaz összesen 4.
"Négy filmet tudnánk megnézni, egy Hobbit epizód is beleférne."
magyarra lefordítva:
"Négy filmet tudnánk megnézni, azaz a trilógia mellé még egy Hobbit epizód is beleférne.

[ Szerkesztve ]

(#714) Rock88 válasza tixem (#700) üzenetére


Rock88
csendes tag

Én a karkötőjén láttam a Zamárdi feliratot :)

(#715) totyak


totyak
aktív tag

Szerintem végül jól döntött a vezetőség, hogy elfogadtak több választ is egy-egy kérdésnél.

4. kérdés pl. nekem egyértelműen fényerő szabályozás volt, pedig ti nem arra gondoltatok. Már buktam volna. Hivatalos oldalon nekem az jött át: "A még jobb élmény érdekében a HUAWEI ClariVu™ technológia még jobban kiemeli a kijelző fényerejét és tisztaságát."

A 8-as kérdés meg egy érdekes darab. Őszintén szólva google kereséssel két tesztbe néztem bele, az egyik 15,5 órát írt, a másik 16-ot. Ezután megnéztem a filmek hosszát és nem volt kérdés, 4 film. Szerintetek meg elvileg három.

Viszont érdekes, mert a 8-as meg egyértelmű volt számomra. Megnéztem ki a gyártó, beírtam a wikipédiára és az első mondat írja, hogy koreai az anyavállalat.

Nekem tetszett a játék, viszont a sok reklamálás meg kicsit unalmas. Csináljatok legközelebb olyan játékot, ahol minden kérdés minden válasza helyes. Akkor micsoda veszekedés lenne, hogy nem egyértelmű :D

(#716) ot93 válasza Bocha (#578) üzenetére


ot93
senior tag

érdekes egy koncepció, hogy a termék tulajdonságai nincsenek megfelelően kommunikálva a gyártói oldalon (pl., hogy a tollal írt szöveget felismeri. ugyanis ha én nem jövök rá, akkor az rossz kommunikáció vagy a színhőmérsékletes dolog.. ugye a fényerő szabályozás már régóta létező dolog, ez alapján a vásárló azt hiszi, hogy csak a szokásos cucc, miközben ennek van színhőmérséklet szabályozó "tudása" is, ami szerintem nem jellemző/nem annyira ismert... viszont hasznos lehet.)... és ez a kommunikáció azért probléma, mert az lenne az értelme, hogy a vásárlót informálja... de ehelyett a ph lapcsalád konkurenciájánál meg egyéb helyeken kell válaszokat keresni.. nyereményjáték esetén a más oldalakkal nem is lenne baj, mert az jó, ha nem csak a huawei meg a mobilarena oldalait kell nézni (pl. fesztiválos kérdés, üzemidő, stb.), de máskor meg az a probléma, hogy ha mondjuk az origón hülyeséget írnak, akkor miért onnan szedjük a választ. De mint írtam, egy üzemidős kérdésnél pont jó ha más oldalak tesztjeit is kell nézegetni, mert annak a marketing hatása is pozitív lehet, mert látja a játékos/vásárló, hogy milyen sokáig bírja a készülék.
Mind1 is már, a kalaptippem legalább közel volt (4. hely)...
Attól függetlenül köszi a játékot, de azzal kéne valamit kezdeni, hogy ne legyen olyan kérdés, ami nem egyértelmű, vagy több válasz is van. De nehéz kérdések lehetnek nyugodtan :)
Egyébként szerint az üzemidős kérdésre azért jött annyi panasz, mert ugye mint utólag látható, két jó válasz is van, mivel attól függ, de a válaszolók azt hitték, hogy csak 1 válasz a jó és "akkor most melyiket?". Persze később olvasható volt itt a fórumban, hogy nem csak egy lehet jó, ez után már valóban nem kellett volna panaszkodni (de szerintem azok nem olvastak vissza).

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#717) Pickit3 válasza totyak (#715) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ilyen kérdések mellett egyértelmű volt, hogy elfogadnak több válaszlehetőséget különben úgy járnak, mint az mtva székház.
Bár a 8-as kérdés az nettó f*szság, amikor apró betűben magyarázni kell valami, hogy egyáltalán mit kérdez akkor régen rossz. "Tudod a szomszéd kutyájának a kutyaeledeles dobozának a forgalmazójának a gyártójának a desingnerének a leányvállalat amit nemrég felvásárolt valami macskaeledeles bolt... na annak mi a székhelye?" Ehh.. hagyjuk.
Furcsa mód jócskán csökkenek a játékosok száma, de majd amikor 20an vesznek részt egy játékban és jobb esetben sleeperek és nem másodregek akkor majd bocha fejbe kap "bakker ezért verték a kis piros asztal szélét azok a bannolt sorosizták."

(#718) tixem válasza Speederer (#711) üzenetére


tixem
addikt

Szövegértés egyes. 3 film, tehát a trilógia és még pluszba egy Hobbit film.

Akárhogy számolom ez 3+1 ami négy és nem 4+1.

Annyira szeretem amikor alapvető nyelvtani problémákkal küzd valaki, de azért okoskodik.

Amint sikerül felfogni a kérdést és a válaszokat onnantól kezdve pedig első osztályos matematika az egész. Aki ilyen egyszerű dolgokat nem tud megoldani az magára vessen.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#719) somogyib válasza Pickit3 (#717) üzenetére


somogyib
őstag

"Tudod a szomszéd kutyájának a kutyaeledeles dobozának a forgalmazójának a gyártójának a desingnerének a leányvállalat amit nemrég felvásárolt valami macskaeledeles bolt... na annak mi a székhelye?"

Észak-Korea

(#720) ot93 válasza somogyib (#719) üzenetére


ot93
senior tag

nem is.... mert Középfölde :) ezt abból a 3 filmből tudom, amit megnéztem a tableten...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#721) somogyib válasza ot93 (#720) üzenetére


somogyib
őstag

:DDD

És mennyi ideig tudtad nézni? :D

(#722) SyMbioTe válasza Pickit3 (#717) üzenetére

Csökken a játékosszám? :Y Én csak a kalaposok számát látom, az meg csak részben függ játékosszámtól.

Szerintem teljesen jó, hogy ilyen kicsit gondolkodós kérdések voltak, nem 1 perc alatt megtalálós. Tény, hogy beugratós volt, de emiatt volt jó.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#723) ot93 válasza somogyib (#721) üzenetére


ot93
senior tag

hááát... mivel a szomszéd asszony elkérte a tabletet a 3. film előtt és 1,5 óráig nézett rajta valamit, így a 3. filmet már nem tudtam befejezni, hanem rá kellett dugni töltőre... így összesen csak 2,5 filmet tudtam rajta megnézni ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#724) zolem válasza tixem (#695) üzenetére


zolem
aktív tag

Nem reklamálok, csak azért játszottam mert kíváncsi voltam sikerül-e . Hát nem jött össze. Viszont azt elárulhatnátok mit kell a gugliba írni, hogy kidobja a megoldást.

にんじん

(#725) somogyib válasza ot93 (#723) üzenetére


somogyib
őstag

Ha a szomszéd asszonyt töltőre kellett dugni, akkor ez egy tényleg jó tablet lehet. :DDD

(#726) Deer76 válasza tixem (#718) üzenetére


Deer76
aktív tag

A Gyűrűk ura triológia bővített kiadása úgy 650 perc, a tesztoldal szerint kb 11 órát lehet filmezni, ergo 3 film fér bele az időbe.

Engem az bosszant, hogy a kalaptippel megint nem sikerült megközelíteni a játékos számot. :(((

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#727) paperboy


paperboy
senior tag

A 9. kérdést egyébként ha szigorúan nézzük, valójában csak egy megoldása van (először a 4 filmes verziót választottam, mert találtam 15,5 órás lejátszási időt tesztben, de a legtöbb helyen 12-13 órát említenek...), én egy kis furfangra gondoltam, mivel a kérdés "Gyűrűk Ura" filmre vonatkozik, amelyből 3db van (link) és a 4. válasz esetében a 4. film egy Hobbit film, így véleményem szerint a 4. válaszlehetőség nem lehet jó... De lehet túlgondolom a dolgot :D

(#728) ot93 válasza somogyib (#725) üzenetére


ot93
senior tag

ja... :D de jó lesz azt nem töltőre dugni, addig sem járkál meg beszél...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#729) pocokxx válasza paperboy (#727) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én is csak most tudtam meg, hogy a Hobbit is Gyűrűk Ura előzmény film. De szorosan véve igazad volna. :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#730) lafaty80 válasza paperboy (#727) üzenetére


lafaty80
őstag

Neeeem :) Ki mondta hogy mindegyik filmet meg kell nézni? Ha csak az elsőt nézed meg 3x + legrövidebb hobbitot, akkor 13 óra alatt maradsz, szigorúan alap belállításokkal

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#731) tixem válasza zolem (#724) üzenetére


tixem
addikt

Ennyit kellett volna beírnod. Eléggé egyértelmű mire való a toll a találatok alapján

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#732) tixem válasza Deer76 (#726) üzenetére


tixem
addikt

Nyilván a 3D-s játék, a 4K-s videofelvétel és a maximális fényerő fogyaszt a legtöbbet, míg töltésenként, 150 niten 11 órán át lehet netezni és 16 órán át videózni, ami táblagépes szinten abszolút helytálló.

Na most ez az M5 tesztje nem az M5 Lite, de nem nehéz belegondolni abba, hogy a gyengébb SoC-val szerelt eszköz a fenti körülmények között 16 óránál többet is kibír. Ugyanúgy 7500 mAh, Lite esetében kisebb felbontás. Nem egy atomfizika összerakni a továbbiakban, hogy gyakorlatilag ugyanazt fogja tudni a két tablet.

16 óra az 960 perc, Gyűrűk Ura bővített változat trilógia 649 perc. Ez már biztosan belefér

Emellé még simán mehet egy negyedik film is valamelyik Hobbit epizód személyében. A 960 perces keretből a Gyűrűk Ura trilógia után marad még 311 perc amibe akármelyik bővített változatú Hobbit film belefér, melyek közül az első rész hossza 175 perc, a második rész 186 perc, a harmadik pedig 164 perc.

649 + akármelyik Hobbit epizód időtartama bajosan éri el a 16 órát jelentő 960 percet. Sehol nem volt arról szó, hogy milyen körülmények között kell ezeket a filmeket megnézni. Márpedig alacsony fényerőn, maximum töltésről indulva ha az erősebb változat 16 órát kibír, akkor a kisebbik is. 4 film tehát lazán belefér.

A lehosszabb része a kérdés megválaszolásának az összeadás-kivonás volt. Oda kell figyelni a részletekre, end of story.

(#733) zolem

most megint írjam azt, hogy lusta voltál utánanézni kicsit jobban? Amikor én bizonytalan vagyok melyik válasz a jó, rákeresek a válaszlehetőségeknek megfelelő szókapcsolatokra, ez esetben annyi lett volna a teendő, hogy beírod ezt a keresőbe. A találatok eléggé maguktól értetődőek. Ott vannak a videók, ott van a videók alatti cikk. Ettől több hova kellene már? Itt visszakanyarodnék ismét a leíráshoz, az itt olvasottak alapján sokan elegánsan átsiklottak a következő felett

A megoldások az interneten (híreink és cikkeink szövegében, a gyártó vagy forgalmazó weblapján, Google kereséssel stb.) megtalálhatóak.

Meg úgy egyébként is gondoljuk már végig mit olvasunk.... Mi köze lenne egy tollnak a fotózáshoz vagy a gyerek sarokhoz? Általában mire való egy olyan toll/stylus amit tablethez, telefonhoz adnak? Haszánljátok már az agyatokat :U

Még csak keresni sem kell sokat, kikövetkeztethető a válasz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#733) zolem válasza tixem (#731) üzenetére


zolem
aktív tag

2048 nyomásérzékenység mondjuk inkább rajzoláshoz jön jól,nem a kézírás felismeréshez. A linkelt találatok sem utalnak a felismerésre.

にんじん

(#734) zolem


zolem
aktív tag

Valamit még mindig nem értek. Mire jó egy ilyen játék? Egy cég azért hirdet játékot,hogy reklámozza magát? Mikor jó a reklám, ha eljut sok releváns emberhez? Könnyebb játék ergo több játékos. Elveszik az ember kedvét akkor nem ér célt a játék/hirdetés. Ráadásul ha kismillióan játszanak akkor is csak 1 nyereményt kell odaadni. Kíváncsi lennék hogy működik a játék. Felügyeli a Huawei?

tixem nem voltam se lusta se bizonytalan. Vannak gyerekeim és biztos voltam benne ,hogy a gyerekeknek segít a rajzolásnál az a csudaceruza.

[ Szerkesztve ]

にんじん

(#735) tixem válasza zolem (#734) üzenetére


tixem
addikt

Honnan tutod mennyien játszottak? Hogy mennyien kattintottak a mobilarénára, majd esetleg ezt követően a lapcsalád többi részére? Honnan tudod mennyien látogatták meg a Huawei honlapját?

Remélem nem a kalaposok számából indulsz ki, az csak a helyes választ adók számát mutatja. Attól még lehet, hogy ezrek játszottak, csak elszarták valamelyik kérdést.

Ceruza: rosszul gondoltad. Én is biztos voltam benne, hogy kézírás felismerést támogatja, de leellenőriztem, hogy jó e amit gondolok. Feltevésekből, meg azt hittem, hogy alapon nem működik semmilyen olyan játék ahol konkrétumokat kell megadni válaszként, amiket kereséssel, konkrét adatok alapján lehet megtalálni. Sokmindenben voltam már én is biztos, aztán nem úgy lett. Better luck next time, ennyit tudok erre mondani.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#736) this is life válasza zolem (#733) üzenetére


this is life
Ármester

Ha már az m pen említve lett Beírod ezt
Első találat , majd olvasás

Ez nem neked szól ,de kissé unalmas a kákán is csomót keresők panaszkodása ,mert a játékhoz egy kis netes keresgéléssel meg lehetett találni a válaszokat .A party vagy rendezvény fotósról, a Harmanról, annak a felvásárlásáról , az MWC-n bemutatott mediapad m5-ről (már ott meg volt említve a samsung neve a hangszórók kapcsán..stb).

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#737) csako válasza zolem (#733) üzenetére


csako
veterán

Gyári oldal: "a HUAWEI M-Pen lite Stylus tollal természetes módon jegyzetelhetsz és írhatsz emlékeztetőket. " -> Ara szánták a tollat, hogy könnyedén tudjál írni a tabletre. Kérdés: Mit segít a toll? Talán a kézírás felismerést? Válasz: Minden bizonnyal igen! :D Nem kell ezt annyira túl gondolni... Kizárásos alapon még lehetett volna a semmi, de az idézetem alapján az a választ állt hozzá a legközelebb.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#738) zolem válasza tixem (#735) üzenetére


zolem
aktív tag

Nem tudom, hogy mennyien játszottak, de biztos egyre kevesebben ha így alakul tovább a játék. Azért írtam erről a kérdésről mert csak ezt baltáztam el. De a többi kérdés volt rettenetes sz@r . Igaz hogy azok sikerültek, szerencsém volt vagy a bizonytalanság miatt jobban ráfeküdtem. De akkor is az a véleményem, hogy nagyon gáz ilyen módon ez a játék.

mindenkinek Igazatok van . Nem akartam ennyit fröcsögni ezen. Kicsit hosszú lett,de sokan reagáltatok.
:R

[ Szerkesztve ]

にんじん

(#739) BiP válasza zolem (#734) üzenetére


BiP
nagyúr

hogy a gyerekeknek segít a rajzolásnál az a csudaceruza.
És volt ilyen válaszlehetőség? Nem.
Tehát máshol kellett keresni a megoldást.
Ettől függetlenül gyerekeknek is biztos jó, ők is biztos szívesen rajzolnak vele.

Nekem is volt pár fura kérdés, de azoknak jobban utánanéztem.

Engem mondjuk azok a játékok jobban elrettentenek, amik annyira könnyűek, hogy 2000 felett van a kalaposok száma. Annál kisebb a nyerési esély. ;)

[ Szerkesztve ]

(#740) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Wtf?! Erre hogy nem fogadták el USA-t??

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#741) janeszgol


janeszgol
félisten

Könyörgöm, az egy sablon. Általánosan fogalmazták meg. Tudod ez úgy működik, hogy van három rubrika: 1,2,3. Ha valami 4, akkor azt betesszük valamelyikbe a háromból és vagy 1nek, vagy 2nek, vagy 3nak hívjuk, mivel nincs 4.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#742) Darellus92 válasza sutyesz96 (#740) üzenetére


Darellus92
aktív tag

kép

Ezen agyaltam én is a legtöbbet, és a jelzett samu logo bizonytalanított el először. Aztán gondoltam tuti ez benne a kicseszés.

[ Szerkesztve ]

HTC = Help This Company

(#743) Joci10 válasza sutyesz96 (#740) üzenetére


Joci10
őstag

Már ki lett vesézve kismilliószor. Miért nem lehet kicsit visszaolvasni itt a fórumban?

Nem mellesleg: a H/K ugyanúgy USA lett volna, mint a H. Akkor miért említették volna, külön kiemelve, hogy 'nem erre gondoltunk'? Már csak logikailag is az ember elgondolkodhatna egy ilyenen, hogy ha mindkettő USA, akkor lehet, mégsem ezt keresik, és tovább is nézelődhetnének, ami esetén kiderülhetne, hogy a Samsung a tulaj, és mivel a tulajt keresik.....

(#744) tixem válasza sutyesz96 (#740) üzenetére


tixem
addikt

Hányszor jön még ez elő? :W Cikk

Továbbá: "Harman Kardon (styled as harman / kardon) is a division of Stamford-based Harman International Industries, a subsidiary of South Korean firm Samsung Electronics"

subsidiary, vagyis leányvállalat

A Harman Kardon csak egy divízió a Harman Int. Industries-en belül, melynek anyavállalata a Samsung. Magyarul a Samsung a tulaj, aminek a székhelye Dél-Koreában van.

Mit nem lehet ezen megérteni? Szándékosan értetlenkedtek, vagy tényleg ennyire nehéz a felfogásotok?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#745) unclefucka


unclefucka
senior tag

Az értetlenkedés teljesen jogos. Távol álljon tőlem, hogy bármi rosszat szóljak a játékra, de lássuk a tényeket.
A feltett 10 kérdésből:
- egyet törölni kellett,
- kettőnél be kellett iktatni egy plusz választ,
- egynél pedig egy szájbarágós (de még így is nehezen érthető) magyarázatot kellett odaírni.

Ez 60%-os sikerességi arány.
Ahova én jártam iskolába, ott az 50%-os dolgozat még 1-es volt... :U

Az elégedetlen / értetlenkedő játékosok nem csak azért nem értik a dolgot, mert valóban nem egyszerű, hanem mert egy kicsit a maguk igazát próbálják védeni. A két dolgot -egyszerre- nem egyszerű leküzdeni, ebbe max. belenyugodni és / vagy leszarni lehet.

Ha már egy kicsit kötekedni kell, mert az jó érzés: ;]

Mindenki bőszen írogatja a filmek bővített változatához, hogy hány percesek, pedig a bővített változatok kétféle hosszúságúak, amiből a Blu-Ray verziók (amiből a FHD verziót konvertáljuk magunknak, mert mi azt vettük meg) egy picivel több játékidővel rendelkeznek.
Történetesen: 228 + 235 + 263 = 726 perc, vagyis 11 óra 6 perc.
A legrövidebb tesztelt filmnézési idő 10 óra 55 perc volt.
Eszerint már három válasz is jó, hiszen a harmadik részt nem tudjuk végig nézni!
(Nemhogy még egy Hobbit részt is...)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#746) csako válasza tixem (#744) üzenetére


csako
veterán

Én voltam a boldog tudatlan ennél a kérdésnél... innen a topikból szereztem tudomást arról, hogy a harman/kardon csak egy részleg :D
A Harman kardon tulaj vagy owner keresésre mindjárt a Samsung is szerepelt a találatok között.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#747) Pjotr


Pjotr
senior tag

Minden kérdésre jó (zöld) választ adtam, mégsem vagyok a kalapban... Az hogy?

[ Szerkesztve ]

(#748) Saccco válasza Pjotr (#747) üzenetére


Saccco
nagyúr

Biztos, hogy mind zöld?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#749) -secret- válasza Saccco (#748) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hiába zöld mind ha kimaradt akár 1 kérdés is.

(#750) BiP válasza Pjotr (#747) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem lehet, hogy kiszúrták a másodregedet? ;] :P

De amúgy nézd át újra, alaposan, minden válasz megvan-e.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.