Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) PowerBuldog válasza DrDobos (#50) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Biztos ugyan olyan fontos személy mint az előző játékban az a 4 ember akiről tudni kell, hogy szponzorált-e vagy sem. :K :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#52) DrDobos válasza PowerBuldog (#51) üzenetére


DrDobos
őstag

Hat igen :O Raszantam 10 percet, nem talaltam meg. Ez van.

Samsung Galaxy A55 5G

(#53) Top cat válasza DrDobos (#52) üzenetére


Top cat
őstag

Csak jól keresőszavakat kell beírni a gugliba ;] Második találatra meglett.

Egyébként tag itt a fórumon is.

(#54) Joccc07


Joccc07
addikt

Köszönjük a játékot! :R

Most jól alálőttem a kalaptippel, ne kelljen csalódnom. ;]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#55) Napfénysüti válasza DrDobos (#52) üzenetére

Némi kereséssel megtaláltam pedig én se tudtam ki a rák ez a srác. :DDD

Més que un club!

(#56) DrBubo77 válasza qqcqqc (#45) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ne adj ötleteket a kérdést feltevőknek!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#57) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszi a játékot ismét! Erről valamiért nem jött e-mail értesítő... Gondoltam szólok, hátha bug.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#58) PowerBuldog válasza DJ. Ru$y (#57) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én az előzőről sem kaptam :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#59) Joccc07


Joccc07
addikt

Meg is van a szelektáló kérdés a 2. személyében. Olvassátok el mert nagyon becsapós. Több helyes válasz is van.

;]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#60) csendes válasza PowerBuldog (#58) üzenetére


csendes
őstag

Ha nem állítottad be, hogy kapj értesítőt, akkor ez logikus. A P20-ról kaptam értesítőt, erről most nem. De megtaláltam... :C

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#61) Top cat válasza csendes (#60) üzenetére


Top cat
őstag

A francba megint egy ;] Minek jöttök ide, nincs itt semmi :DDD

(#62) csendes válasza Joccc07 (#59) üzenetére


csendes
őstag

A második kérdésről az jutott eszembe, hogy egyszerű eszközök, illetve megoldások is sokat segíthetnek a fogyatékkal élőknek. A vakok számára már az okostelefon használatot több alkalmazás is segíti. Ha valaki a kezeit vagy ujjait nem tudja használni, akkor a hangvezérlés mellett egy stílus akár a kézre vagy karra rögzítve, akár a lábujjak közé szorítva, akár a szájba véve sokat segíthet mindenféle érintőképernyős feladatnál.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63) PowerBuldog válasza csendes (#60) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Be van állítva már nagyon régóta. :P

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#64) SyMbioTe válasza Top cat (#61) üzenetére

Hát ez az, nem tudom te is minek jöttél :P :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#65) Top cat válasza SyMbioTe (#64) üzenetére


Top cat
őstag

Nyerni! :))

(#66) hemaka válasza Joccc07 (#59) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#67) csendes


csendes
őstag

Óriási :DDD bajban vagyok a harmadik kérdéssel, mert a megfogalmazás kétértelmű abban az értelemben, hogy "a Huawei tabletjét" mit jelent. A fényképésznek a saját Huawei tabletjét vagy pedig a Huaweinek, mint gyártónak a tabletjét, ami nem a fotósé, csak valahonnan kölcsönkapta? :F :P

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#68) pikszel válasza DJ. Ru$y (#57) üzenetére


pikszel
őstag

Ez egyfajta előszűrés.

;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#69) Joccc07 válasza hemaka (#66) üzenetére


Joccc07
addikt

Most mi a baj? Nem tudod a helyes választ? :U

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#70) darvinya


darvinya
titán

Gratulálok 3. kérdéshez.
1. Ki az Bodnár Dávid?
2. Honnét tudom meg milyen eszközt használ?

Ennyi erővel kérdés is lehetne:
-Hol található nagymamám tyúkszeme, ami 50 éve meggyógyult?(25 éve halott)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71) vince válasza darvinya (#70) üzenetére


vince
őstag

Ennyire azért nem drámai a helyzet :P

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#72) SUPREME7 válasza darvinya (#70) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ne kezdjétek már.... Honnan tudod hány hangszóró van a tableten? Google kereséssel. Borzasztó bonyolult kulcsszavakkal pont ugyanolyan 10mp-es kérdés. :U

(#73) SyMbioTe válasza darvinya (#70) üzenetére

Kb. annyi ideig tart google keresés, mint amennyi idő alatt ezt a hsz.-t megfogalmaztad.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#74) darvinya válasza vince (#71) üzenetére


darvinya
titán

És SUPREME7

Használtam keresőt, mielőtt írtam, de találatokban több ellentétes találat is volt, mind személyre és mind eszközére.
Mert egyszer ennek írja, másszor ugyanarról mást ír.

Akkor most melyik igaz?
Nem ismerem, nem voltam ott, stb.

Hangszóró kérdés, pedig nem releváns, mivel az konkrétan termék leírás kell hozzá.
Itt pedig egy személy munkásságáról van szó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#75) SUPREME7 válasza darvinya (#74) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát erre a konkrét kérdésre ötletem sincs milyen keresőszavakkal találtálál bármilyen eltérő választ.....

(#76) oriic válasza darvinya (#74) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Használtam keresőt, mielőtt írtam, de találatokban több ellentétes találat is volt, mind személyre és mind eszközére."

Ötletem sincs, hogy kicsoda a fotós, nem is hallottam még róla, de 3 kattintás (plusz egy szó leírása) után megvolt a 100%-os 1 db válasz a kérdésre. Egyáltalán nem nehéz szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77) GSPLR


GSPLR
senior tag

Hihetetlen mi mindenbe bele tudtok kötni :DDD

Huawei

(#78) agroman válasza oriic (#76) üzenetére


agroman
senior tag

+1

------

(#79) Joci10 válasza Top cat (#61) üzenetére


Joci10
őstag

És egy újabb jelentkező. :P :)

(#80) tixem válasza darvinya (#74) üzenetére


tixem
addikt

Te valamit nagyon nem jól csinálsz, kb 15 másodperc alatt megtaláltam a választ. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

Megint a rinya. El sem értük még a 100. hsz-t sem de máris ez megy. Jaj ez nem kapcsolódik, jaj ez kicsoda, jaj ez miért ez és miért nem az. Mintha egy óvodában lennék 5 évesek között.

Nem értem egyszerűen, lehet én vagyok retardált vagy nem tudom, de egyszerűen mindig ez megy. Miért? Magyarul vannak írva a kérdések, magyarul meg is találhatóak a válaszok, használjuk már azt a ronda nagy golyót a füleink közt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#81) Top cat válasza Joci10 (#79) üzenetére


Top cat
őstag

Na jó, te még jöhetsz de elegen vagyunk már :D

(#82) lolmak válasza tixem (#80) üzenetére


lolmak
csendes tag

Ezt én sem tudom ép ésszel felfogni, hogy ennyire hüly... akarommondani máshogy gondolkodó emberek vannak vagy csak sok a troll de ha egy olyan kérdésnél amelyikre 20 mp alatt megtalálható bárhol a válasz már elvéreznek vagy nem tudják kiszűrni az egyértelmű infót és a kérdezőt hibáztatják akkor mi lesz velük a nehezebbeknél neaggyisten az életben :D

(#83) Sgr_A válasza lolmak (#82) üzenetére


Sgr_A
addikt

Tele van ilyenekkel az élet ezek helyett kell dolgozni meg megoldani helyettük a problémát mármint azt amit ők annak hisznek

50 felett kb 1,5 perc volt a 3. válasz megtalálása a másik kettő kb fél pec

[ Szerkesztve ]

(#84) Pete55555 válasza darvinya (#74) üzenetére


Pete55555
addikt

Szarul keresel.

1 perc alatt megtaláltam a választ, pedig még a bizonyos fesztiválra is rá kellett keresnem, mert azzal sem voltam képben.

Nekem a 2. kérdés adta fel kicsit, bár azért remélem jót írtam be. Valahogy pont azt a választ nem sikerült megtalálnom, csak kicsit máshogy fogalmazva...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#85) Rock88


Rock88
csendes tag

Vajon most miért nem kaptam értesítőt a játékról?
A múltkoriról kaptam, a beállításaimon nem változtattam. :F

(#86) TZS03


TZS03
csendes tag

Na az új kérdésnél most tényleg nem egyértelmű a helyzet mert egyik oldalon az egyik választ írják a ClariVu technológiára, a másikat oldalon meg a másikat. Egyik oldal a mobilaréna a másik meg a huawei... namost akkor kinek lehet igaza?

(#87) solena válasza TZS03 (#86) üzenetére


solena
tag

Szerintem a Mobilaréna és a Huawei ugyanazt mondja, csak más szavakkal.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#88) csako válasza TZS03 (#86) üzenetére


csako
veterán

+1

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#89) DrDobos válasza TZS03 (#86) üzenetére


DrDobos
őstag

Megnéztem kb 5 magyar es angol forrast
Szerintem picit felreerthetoen talan ra lehet mondani hogy mast mond a Huawei oldala, de a tobbi forrás es a Mobilarena mar ugyanazt mondja. :K

Samsung Galaxy A55 5G

(#90) pikszel válasza TZS03 (#86) üzenetére


pikszel
őstag

Nézd meg a harmadik, esetleg a negyedik oldalt is. ;]
Egyébként az általad említett oldalakon olyan információt találtam, ami kizárásos alapon megerősített abban, hogy melyik választ kell bejelölnöm.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#91) Sgr_A válasza TZS03 (#86) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ez most jogos
Tényleg mást ír mind a kettő, más oldalak meg az MA féle variációt írják

(#92) Joci10


Joci10
őstag

Sőt, a poén az, hogy itt, a MA oldalain fent van mindkét válasz is (igaz, az egyik áttételesen, de olvasható). :D

[ Szerkesztve ]

(#93) Doki42


Doki42
őstag

A 3. kérdés a fickó meg van, de tablet???
G... kereső szerint nincs ilyen egyezés...
Irtátok milyen könnyű a választ megtalálni... érdekes🤔 :U

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#94) SyMbioTe válasza Doki42 (#93) üzenetére

Tartom magam hozzá, hogy elég könnyű volt. :D
Játék végén emlékeztess, és megmutatom, hogy tényleg 2 perc volt.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#95) Joci10 válasza SyMbioTe (#94) üzenetére


Joci10
őstag

Csatlakozom. És abban a 2 percben benne volt, hogy rákeressen az egyszeri, 'nemfesztiválózó' ember az adott fesztivál helyszínére is. :)

(#96) Pickit3 válasza Joci10 (#95) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nem is tudtam, hogy létezik koncertfotós szakma... Azért kellett negyed óra a válaszra. Nem igazán illett bele a kérdéssorba főleg, hogy annyi köze van a huaweihez, mint nekem. :U
ClariVu 5.0 meg ott van a gyártó oldalán, mobilarénás az nem pontos.

[ Szerkesztve ]

(#97) Joci10 válasza Pickit3 (#96) üzenetére


Joci10
őstag

A ClariVu-ról megint sejteni kell, hogy mit szeretnének hallani/látni válaszként (mire gondolt a költő). Ugyanis az egyik válaszlehetőség pontosan meg van említve egy oldalon, a másik válaszlehetőség viszont csak 'részben' szerepel a másikon. Vagyis valószínűleg az elsőt várják, és nem a másodikat; tehát nem elég a tulajdonságot elolvasni, hanem annak jelzős szerkezetét is érdemes átnézegetni.

(#98) Pickit3 válasza Joci10 (#97) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ez így van ahogy írod. Ha oázisos játék lenne akkor csak oázis oldaláról szabad mindent nézni, valós vagy sem. Itt viszont fordítva van, a gyártó oldalán van fent helyesen, a "ma"-s meg "bizonytalan".

De, hogy ne legyünk nyelvtanci trollok így a játéknak nagyon örülünk. Hülye aki nem érti vagy megkérdőjelezi a kérdéseket a játékhoz tartozó fórumon és nyilván hegy megy mohamedhez...

[ Szerkesztve ]

(#99) DrDobos válasza Pickit3 (#98) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem vagyok biztos benne, hogy itt a Mobilarenan lenne eppen a rossz megoldás. Azert gondolom igy, mert masik angol oldalakon is azt irjal helyesnek, ami a Mobilarenan is helyesnek irt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#100) Joci10 válasza Pickit3 (#98) üzenetére


Joci10
őstag

Szerintem félreértettél. De akkor újra: ha az a kérdés, hogy milyen a babos kendő, arra jó válasz lenne a "pöttyös"; de ha a válaszlehetőségeke között az szerepel, hogy "cakkozott szélű, kék pöttyös", akkor már nem. Ezek alapján nézd át újra a lehetőségeket! ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.