Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) somogyib válasza Fred23 (#400) üzenetére


somogyib
őstag

Így legalább több az esély.

Viszlát. ;]

(#403) SyMbioTe válasza somogyib (#401) üzenetére

+1 ;]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#405) Saccco válasza Fred23 (#400) üzenetére


Saccco
nagyúr

Persze-persze, melyik kérdés nem megy?

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#406) Bocha válasza Forest48 (#398) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kérlek, hidd el nekem, hogy teljesen egyértelmű a kérdés és a válasz is! :R Nyilván nem könnyű, ez egy játék lényege. vannak jó sokan, akik nem tudják, de ez nem azt jelenti, hogy rossz. Nyilván olyan is van (ld. a törölt 10. kérdés), de itt most nem erről van szó.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#407) Fred23 válasza Saccco (#405) üzenetére


Fred23
nagyúr

Dobjanak be még 10 PH!-s bögrét, meg 20 PH!-s tollat, és kitöltöm! :DD

(#408) HoaryFox válasza Bocha (#406) üzenetére


HoaryFox
őstag

Most hogy írtad, amúgy valóban rettenet becsapós a kérdés, most már tiszta, hogy "mire gondolt a költő" :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#409) Top cat válasza Fred23 (#407) üzenetére


Top cat
őstag

Kitölteni bárki tudja, az már más kérdés, hogy jó e. :DDD

(#410) Pora


Pora
csendes tag

Sziasztok. Menet közben eltűnt a 10. Kérdés? Xd mintha lett volna v csak nem látom xd. Valóban elég keresgelosre sikerült. Veszekedni a valaszokon meg értelme nincs l. Majd dönt a szerencse xd. Sok uzemido infót találtam én is. De azért gondoljunk bele. H ez egy reklám kB szóval melyik is lehet a jó válasz.... Xd sok sikert!

Nem árulok zsákbamacskát.

(#411) totyak


totyak
aktív tag

Válaszoltam a 9., most már utolsó kérdésre, szerintem jól, de valahogy azért nem vagyok magabiztos.

Bővített változatok vannak kérdezve. Felmentem egy bizonyos oldalra, ahol legálisan lehet megvásárolni droidra filmeket, de én ott nem találtam bővített kiadásokat. Nyomorult DVD, meg BD lemez meg nem fér bele a tabletbe :d

(#412) ZS3NI válasza Pora (#410) üzenetére


ZS3NI
őstag

Xd

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#413) Fred23 válasza Top cat (#409) üzenetére


Fred23
nagyúr

True. Én legutóbb a Dell monitoros játékon vettem részt, volt egy halom nyeremény, nem csak 1 db, kalapba is kerültem, de ennyi. Előtte egy másik monitoroson próbálkoztam, ott is csak kalap. Mondjuk nem is veszek lottót se. Most itt lesz vagy 2000 ember 1 darab tabletre, nem lesznek kis nyeremények. Nem én nyerném meg, ráadásul annyira nem is vonz. Szóval ha meg megtörténne a csoda, menne apróra -20%-os áron, és még én lennék a smucig, amiért nem -40%. :D

Többet nem offolok itt, sorry!

[ Szerkesztve ]

(#414) SirRasor válasza csako (#394) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszönöm mindenkinek, megvan :)

Make Love not war!

(#415) Top cat válasza SirRasor (#414) üzenetére


Top cat
őstag

Nagy a bizalmad a társaság felé :DD

(#416) somogyib válasza Pora (#410) üzenetére


somogyib
őstag

ikszdé...

Fred23 a 2.000 az 1-hez jobb esély, mint a lottóban a 43.000.000 az 1-hez. :)

[ Szerkesztve ]

(#418) SyMbioTe válasza Fred23 (#413) üzenetére

Gyanítom amúgy hasonlóan kevesen leszünk, mint az előző Huawei játékban, ott is csak 559-en voltunk.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#420) cinemazealot válasza gerijani (#419) üzenetére


cinemazealot
addikt

Olvastad a fórumot, mielőtt billentyűzetet ragadtál? :) A téma már jó alaposan át lett rágva és a házigazda által irányba is let állítva.

(#413) Fred23
Kétezer??? Hogy lesz meg így a kalaptippem? :D

[ Szerkesztve ]

(#421) SyMbioTe válasza gerijani (#419) üzenetére

Előző oldal vége felé a Bocha aláírású boci avatart keresd :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#422) szemy94 válasza Forest48 (#417) üzenetére


szemy94
senior tag

Ezen gondolkodtam én is, végül úgy döntöttem, hogy mivel a cég tulaja a kérdés, ezért az egy szinttel felette állót jelölöm meg, aztán lehet nem jól gondolom...

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#423) Joci10


Joci10
őstag

Na, kicsit megzavarodtam a 8-as kérdés és annak értelmezése miatti felvetődött gondok kapcsán.
Újra átnéztem a kérdést, elővettem az egyetemi logika ismereteimet, ......, majd el is dobtam a pi....íííbe :D; és maradtam a józan paraszti logikánál. :) Vagyis saját logikai értelmezésem alapján (az egyik cég helyére behelyettesítve annak a nevét, a másik cég helyére a másiknak a nevét, majd értelmezve az 'utóbbi' formulát) jól értelmeztem a kérdést. Legfeljebb majd logikailag levezetem, ha mégis másra gondolt a költő (inkább halmozzuk az élvezeteket, mint élvezzük a halmazokat). :DD

[ Szerkesztve ]

(#424) unskillful


unskillful
tag

Mindenkinek eltűnt a 10. kérdés, vagy csak nálam nem látszik valamiért?

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#425) Top cat válasza unskillful (#424) üzenetére


Top cat
őstag

Törölte Bocha.

A 9-est is törölhetné ;]

(#426) dethroner válasza Bocha (#383) üzenetére


dethroner
veterán

Akkor tiltasz ki valakit, amikor akarsz? Mégis, mire fel? Okot sem kell rá adni? Ha ilyen autokratikus a viszony itt és okot sem kell rá szolgáltatni, miért nem tiltasz ki mindenkit és akkor megtarthatod ezt a szart magadnak. Ha egy ilyen semmi rosszat nem jelentő hozzászólást ilyen karakán módon el tudsz intézni, akkor ugye a játék befejezése után megadod az elérhetőségét a pontos válasznak is, amit a gyártó hivatalosan kommunikált? Mert ahány ember és ahány teszt, annyi megoldás lehet. Vagy ha én veszek egy ilyen tablettát és max fényerőn, mindenféle erőforrás igényes alkalmazások tömeges futtatása közben egy teljes filmet se fog végig lejátszani, akkor megköveted magad és törlöd visszamenőleges hatállyal a kérdést? Mert az nincs leírva hogy semmi más nem futhat a háttérben.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#427) prabhu válasza Fred23 (#413) üzenetére


prabhu
senior tag

2000? :D
500 se lesz, ilyen kérdések mellett.
Amúgy lehet jobb lenne több kisebb nyeremény (és több boldog nyertes), mint egy nagyobb nyeremény és sok bús vesztes.

[ Szerkesztve ]

(#428) vince


vince
őstag

A 8. kérdésre adott válaszomat harmadszor is módosítottam, többször már nem nyúlok hozzá, ellenben nagyon kíváncsi vagyok, hogy helyes logika mentén jutottam-e el a válaszig. Szűk másfél nap múlva kiderül :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#429) csendes válasza vince (#428) üzenetére


csendes
őstag

Ha már nincs több hivatalos kérdés: MI a valószínűsége annak, hogy ha valaki harmadszor is véletlenszerűen módosítja a válaszát, akkor ugyanazt választja a négy lehetőség közül, mint elsőre? Módosításnak értlemszerűen csak az számít minden körben, ha másik választ jelöl ki mint előzőleg. Így az első módosítás után 0 a valószínűsége, hogy az eredeti választ jelőli ki.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#430) Rotyi válasza szemy94 (#422) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Ezen gondolkodtam én is, hogy a tulajdonosi láncolatot nézve egyértelműnek tűnik.
DE. Találtam olyan forrást, ahol nem tulajdonosi viszonyként volt feltüntetve, hanem divízióként.
Szóval :F

Ami majdnem az, az nem az!

(#431) csendes válasza Rotyi (#430) üzenetére


csendes
őstag

Egy holdingban egy divízión belül lehet több jogilag különálló vállalat.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#432) macilacus


macilacus
senior tag

Ez a két játék ami most mobilaréna szervezésében volt egy életre elvette a kedvemet a mobilarénás játékoktól :(((
Megítélésem szerint eszterencs összehasonlítatlanul korrektebb mint Bocha és az általa szervezet játékok sokkal igényesebbek, összeszedettebbek :K
További jó játékot és sok sikert mindenkinek, aki kitart :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#433) Rotyi válasza csendes (#431) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Nem értek hozzá.
Egy cég divíziója az nem a leányvállalata ugye?

Ami majdnem az, az nem az!

(#434) csendes válasza Rotyi (#433) üzenetére


csendes
őstag

De lehet az is. A divízió nem jogi, hanem üzleti fogalom.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#435) Rotyi válasza csendes (#434) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Köszönöm.
Előrébb nem vagyok, de erről csak én tehetek, nekem nem lett egyértelműbb.
Túrom tovább a netet.

Ami majdnem az, az nem az!

(#436) vince válasza csendes (#429) üzenetére


vince
őstag

Megítélésem szerint 50%: vagy ugyanaz marad a megjelölt válasz a három módosítás után, mint először, vagy nem :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#437) janeszgol


janeszgol
félisten

A nyolcasrol. Onallo leanyvallalatkent mukodik a Harman, de valaki megvette szorostul-borostul (akg, jbl stb). En ezert tippeltem azt amit.

[ Szerkesztve ]

(#438) tixem válasza macilacus (#432) üzenetére


tixem
addikt

okcsá, eggyel kevesebb kalapos, köszönjük :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#439) haly válasza macilacus (#432) üzenetére


haly
őstag

+1 :R

Visszaolvasva a hozzászólásokat megnyugodtam, hogy nem csak bennem keltett eszméletlen frusztrációt ez a játék.
Hihetetlen rossz kérdések. Soha nem szoktam megakadni PH-s játékokon. Talán ez az első Mobilarénás játék, amin részt veszek, de nagy valószínűséggel az utolsó is.

8-as kérdés abszolút félreérthető. Kíváncsi leszek a helyes megoldásra.
9-es meg könyörgöm, most komolyan a Gyűrűk Ura filmek játékidejét kell nézegetnem? Arról nem beszélve, hogy abból is többféle változat van.

Szponzort sajnálom a legjobban, ugyanis a legtöbb ember e játék miatt a Huawei hallatán a frusztrációra és hányingerre asszociál majd. Szervezők remélem a feedback alapján alakítják a további játékokat. :U

[ Szerkesztve ]

(#440) Bounti


Bounti
aktív tag

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#441) xeno204 válasza haly (#439) üzenetére


xeno204
aktív tag

a 8. kérdésre én is kíváncsi leszek... két különböző forrás, két lehetséges helyes válasz... tudom, hogy többször is tisztázva lett, de nálam sajnos maradt a tipp.

[ Szerkesztve ]

(#442) haly válasza xeno204 (#441) üzenetére


haly
őstag

Biztos én siklok felette el, de akárhogy bújom a topikot, nincs tisztázva. :(

Szerintem nevetségesen rosszra sikeredett ez a nyereményjáték.
Magáról a termékről semmit nem tudok, de cserében frusztráció és idegesség az lett. :C

(#443) Speederer


Speederer
senior tag

Szinte az összes játékban indulni szoktam és nagy ritkán van csak olyan, hogy nem kerülök kalapba. De úgy érzem, hogy ez általában nem a szerencsén múlik, hanem mert tényleg utánajárok és meg tudom indokolni, hogy miért azt választottam amit.
Na de ez a 9-es kérdés... Oké, a 8-ast is el kellett olvasnom párszor, de mégsem érzem annyira szivatósnak, mint itt páran emlegetik. Aztán persze majd kiderül, hogy jól értelmeztem-e. :)
Nagyon kiváncsi vagyok erre a Gyűrűk urás válaszra, hogy vajon mire gondolt a költő, milyen számokkal fog ez vajon kijönni. Mert legszívesebben azt mondanám, hogy egyik sem megoldás. :D

(Utólag bánom, hogy nem volt időm a múltkori huawei-es játokra, pedig ahogy látom a korábbiaknál nagyobb esélyem lett volna végre nyerni valamit. De talán majd most... :) )

[ Szerkesztve ]

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#444) descence válasza Speederer (#443) üzenetére


descence
tag

Egyetértek, ha nem kerülök be a kalapba, az a 9. kérdés miatt lesz :D Szóval a vesztesek nyugalmával várom a kalaposok listáját (Excelben számoltam ki magamnak - ahogyan fentebb valaki szintén - felhasználva azt az egyetlen adatot, amit találtam a sok teszt között, és aszerint jót jelöltem be, de majd elválik).

(#445) werszomjas


werszomjas
őstag

Nahát, játék, épp időben láttam meg ;]

Én csak bejelölöm a helyes válaszokat, arról nem tehet, hogy mások szerint nem az a helyes :N

[ Szerkesztve ]

üdv

(#446) SyMbioTe válasza werszomjas (#445) üzenetére

Neeeem, nincs itt semmi, tessék szépen elfáradni innen. :P
Úgyis mindenki csak felhúzza magát a kérdéseken, te kíméld meg magad ettől. :D ;]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#447) tixem válasza werszomjas (#445) üzenetére


tixem
addikt

mindenféle válasz is megfelelő ;]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#448) somogyib válasza tixem (#447) üzenetére


somogyib
őstag

;]

(#449) VANESSZA1 válasza somogyib (#448) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Komolyan mondom, hogy ilyen játék rég nem volt. Egyszerűen kritikán aluli.
Ilyen kérdéseket feltenni. Ez az eddigi legsilányabb produkció.
Jól felhúztam magam. :W :W

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#450) somogyib válasza VANESSZA1 (#449) üzenetére


somogyib
őstag

A 'mindenféle' kifejezésre reagáltam, az előző ma-s játéknál werszomjas kolléga elég sokat nyelvtanoskodott ezen. :)

A kérdésekről meg annyit, hogy nem kell felhúzni magad, ha nem sikerül a kalap, akkor nem sikerül, és annyi.
A lezárást követően úgyis megtudjuk majd, hogy melyik válasz miért volt az, ami.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.