Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) prabhu válasza cinemazealot (#292) üzenetére


prabhu
senior tag

Bennem is ugyanez a kérdés merült fel.

(#302) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha itt benne leszek a kalapban, kitoltok azert egy otos lottot is. :DDD

(#303) Top cat válasza hemaka (#302) üzenetére


Top cat
őstag

8-as 9-es kérdés szelektálni fogja a népet :D

Ha most adnám le a kalaptippet jóval szerényebb lenne a voksom :DDD

(#304) csako válasza Top cat (#303) üzenetére


csako
veterán

Engem a 4-es fog kiejteni, úgy érzem :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#305) bul07


bul07
nagyúr

Most tényleg ilyen kérdések kellenek egy műszaki cikkhez

Tök tudja ki hol itta hülyére magát a nyáron ahova vitt egy tabletet

Az is gáz hogy magyarázó szöveg kell a kérdéshez (8)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#306) Top cat válasza csako (#304) üzenetére


Top cat
őstag

Engem a 9-es aggaszt. Amiket találtam az alapján két válasz is jó. Majd még keresek infót vagy tippelek :DDD

(#307) somogyib


somogyib
őstag

Nekem most jött 5 mail a játékról 10 percen belül. Ez már lassan spam kategória. :D

(#308) szemy94 válasza Top cat (#306) üzenetére


szemy94
senior tag

A 10-esnél is figyelni kell, bár lehet rosszul indultam el, de az M5 LITE-hoz nem tartozik egyik sem, hanem az M-pen-hez. Viszont a másik szlogen meg nem a Lite-hoz tartozik, hanem a sima M5-höz. De ugyanebből kiindulva most vettem észre, hogy a Mobilarena-n lévő teszt nem a Lite, hanem a sima, szóval a kilencest is újra kell gondolnom.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#309) DrDobos


DrDobos
őstag

Az utobbi kerdesek sem voltak semmik, de a 10es meg az abszolút kabare kategoria :W

Samsung Galaxy A55 5G

(#310) Top cat válasza szemy94 (#308) üzenetére


Top cat
őstag

Az a baj, hogy a 9-es kérdésre se a MA-n se a Huawei oldalán nem találtam infót.
Más oldalakon igen de azok meg nem egyforma adatokat tartalmaznak.

(#311) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Több problémás válaszom is van... Erre a kalapra - ,ha összejön - nagyon büszke lennék...
(A Hobbit is valamelyik filmet jelenti, ugye? Mármint nincs belőle 30 perces sorozat, vagy efféle...)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#312) macilacus


macilacus
senior tag

A Gyűrűk Ura egy három részes film.
Hobbit meg mindenki talál magának :DDD illetve helyesbítve, a Hobbit is egy három részes film ami a Gyűrűk Ura előzmény története.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#313) Joci10


Joci10
őstag

A 10-es kérdéshez is szeretnék egy gratulációt írni annak, aki kitalálta. Az egyik a P20 Pro-hoz, a másik a Mate 10 Pro-hoz, a harmadik az M-Pen lite-hoz, a negyedik meg az M5-höz kapcsolódik.
Kár, hogy M5 Lite-osat kellene keresni... :D
Vagyis megint marad a megérzés. Már megint...

[ Szerkesztve ]

(#314) skathy


skathy
csendes tag

Újra játék! köszi :C

(#315) dethroner


dethroner
veterán

Mivel hivatalos adatot nem találok az aksi videólejátszó időtartamáról, a különböző tesztek pedig elég nagy szórással adnak infót, szeretném megkérni a játék szervezőjét, hogy a játék lezárulta után ne csak annyit írjon ki hogy melyik volt a kérdésre a helyes válasz, hanem adja meg a gyártó által megadott, hivatalos adatot, ami bárki számára megtalálható egy keresés során. Mert egy egyik tesztben minimum fényerőn, a másikban 50%-on ment a teszt, és ez döntően befolyásolja hogy hány filmre elegendő a kraft. Szóval, szeretném kérni hogy a Huawei szerint hány percnyi videólejátszásra alkalmas egy töltés. Mert az hogy 7500mAh, az nem infó erre a kérdésre.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#316) hemaka válasza dethroner (#315) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is csak tippeltem, mert van egy masik tablettajuk amik ua akkuval van szerelve, mint ez, aztan vagy bejon vagy nem . :DDD

(#317) DrDobos válasza dethroner (#315) üzenetére


DrDobos
őstag

Szerintem az 50%os a mervado. De ez is olyan, hogy mehh..

Samsung Galaxy A55 5G

(#318) dethroner válasza hemaka (#316) üzenetére


dethroner
veterán

De a hardver, oprendszer is ugyanaz volt benne? De ez mindegy is, hisz nem úgy szólt a kérdés, hogy ugyanazzal az akkuval szerelt másik mennyit megy, hanem hogy a kérdésben szereplő. Szóval várom majd a játék végén a hivatalos adatot :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#319) Joci10


Joci10
őstag

És akkor már a kilencest sem hagyom ki. Találtam két eltérő infót is, amelyek közötti idő 4 óra is volt (több, mint 1 rész különbség a filmeknél). Most akkor melyik lesz a 'valódi'? Vagy majd csak egy oldal infóját fogadják el, amit Ők neveznek hivatalosnak? Esetleg azt mondják, hogy az M5-ös tesztjüknél lévő harmadik infót (újabb plusz órák, így film) fogadják majd csak el (aztán majd megmagyarázzák, hogy ez is M5, meg az is M5)?
Komolyan: azt hittem, tanultak az előző játékból, de úgy tűnik, nem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#320) mackosajt


mackosajt
addikt

Újra játék! Juheee

Látom megint van nemi komment vihar.

Nálam a postaládában van vihar. 5x jött értesítés a játékról. :)
Másnak is?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#321) HoaryFox válasza mackosajt (#320) üzenetére


HoaryFox
őstag

Kicsit olvass vissza :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#322) revolver


revolver
aktív tag

Az előző játékok jobbak voltak! Már mint arra gondolok,hogy a játék célja gondolom az lenne,hogy ismerjük meg a terméket.
A 10.kérdésnek ugrok neki ,de fingom nincs mi különbség van a Huawei MediaPad M5 + a Lite között!
Na mindegy...

[ Szerkesztve ]

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#323) hemaka válasza dethroner (#318) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem mindegy, mert eddig legalabb harom kerdesen elhasalhatok, ahogy nezem. :DDD

(#324) HoaryFox válasza hemaka (#323) üzenetére


HoaryFox
őstag

Szerintem ez a nyereményjáték az, amikor a legtöbb időt töltöttem el Google bújással :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#325) ravendie válasza mackosajt (#320) üzenetére


ravendie
csendes tag

Jaja, én is 5-öt kaptam 4 perces eltérésekkel....tudom hogy sötét vagyok...de ők honnan tudják!? :D

(#326) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Ez a Gyűrűk Urás kérdés nem egyértelmű, mert a filmeknek van sima meg bővített változata is. A 3 sima és a 3 bővített között 168!! perc eltérés van ;] Kb. 3 választ is el lehet ez alapján fogadni helyesnek, persze gondolom melyikre gondolt a költő, de simán bele lehet kötni akkor is.

Arról nem is beszélve, hogy hivatalos adatot én nem találtam személy szerint, viszont a tesztek meg 3-4 órás intervallumban mozognak, úgyhogy az megint kérdés, hogy ti melyiket veszitek alapul... :F

[ Szerkesztve ]

(#327) csako válasza -=Jam=- (#326) üzenetére


csako
veterán

Olvasd el még1x a kérdést, és kiderül milyen hosszúságú filmekről van szó ;)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#328) -=Jam=- válasza csako (#327) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Jogos a pont :C

(#329) hemaka válasza csako (#327) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja, csak a bovitett valtozatbol is talaltam kapasbol 3fele hosszusagut. :DDD

(#330) Tewe013 válasza hemaka (#329) üzenetére


Tewe013
őstag

Kalaptippemet nem lehetne negyedelni? ;]

Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#331) csako válasza hemaka (#329) üzenetére


csako
veterán

Eddig nem kerestem rá jobban, első-két magyar találatnál leragadtam, de ja, érdekes :D reméljük bírja aksival a tablet ;] mert arra is többfélét találni... :)) gyári adatot nem is láttam sehol...

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#332) KPistike válasza janeszgol (#211) üzenetére


KPistike
aktív tag

Nos, ha ilyen verzióban kellene, nekem megmaradna ;) :B

K. P.

(#333) mackosajt válasza HoaryFox (#321) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem volt már időm rá, mikor írtam, de látom.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#334) janeszgol válasza HoaryFox (#285) üzenetére


janeszgol
félisten

A Hobbit is 3 részes film. Nekem sokkal jobban tetszik a Hobbit, mint a GYU. Kisebb terjedelmű, kisebb a range, viszont tartalmas. A GYUt egyszer láttam, a Hobbitot már sokszor.

(#335) bigmasterg válasza dethroner (#315) üzenetére


bigmasterg
addikt

Egyébként lehet találni hivatalos(nak tűnő) választ a videó lejátszós kérdésre, csak sokkal nehezebben, mint amire számít az ember.

[ Szerkesztve ]

(#336) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Sziasztok, én ma kaptam 4-5 emailt egymás után a játék kapcsán, úgyhogy utólag kell nekivágni, a kommentek alapján érdekes lesz.... :D Sok sikert mindenkinek!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#337) cseze


cseze
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném megköszönni az eddigi játékokat a szervezőknek és egyúttal mindenkinek sok sikert(egy egész kalappal), valamint kellemes ünnepeket kívánok.

(#338) Buccer válasza bigmasterg (#335) üzenetére


Buccer
tag

Készülék oldalról lehet, de a film oldaláról necces. Mivel nem volt kiírva, hogy melyik rész, a legrövidebb és leghosszabb rész között van 39 perc difi. Ez ha már 3x megnézed, kiad több mint 1,5 óra lejátszási időt. Ez már befolyásoló tényező lehet

Pécs City

(#339) erkxt


erkxt
tag

Kezdjük ott, hogy a dell monitoros játék után nem akartam több nyereményjátékon részt venni. Aztán mondom egye fene ha már öt mail is jött, hogy lehet nyerni, akkor jövök. Itt jegyezném meg, hogy épp nagyon nyomkodtam a telefont amikor állandóan bejelzett, hogy mobil aréna mail. Ment is a spam mappába. Mostmár egy játék se érdekel.. Befejeztem, de nem ezért. Ezek a kérdések hányinger keltőek.. Nem tudom ki találta ki ezeket, de az egész játékot törölném. Melyik játékokat probálta ki a szerkesztőség??? Hol? Mert a google csak m5 tesztet dobott a mobilarénától és negyed óra idegbaj után az összes többi kérdést lehánytam.. Nem sikerült a Tablettel kapcsolatban értelmes dolgokra értelmes kérdést feltenni, mint mondjuk a Dell játék során. Tényleg gyűrűk ura filmeket nézegessek melyik mennyi órás, ráadásul van mindegyikből vagy három féle bővitett... komolyan? Kit érdekel. Ez lett volna egy értelmes kérdés e helyett a fos helyett. Figyelj! Mennyi az üzemideje ennek a szarnak. Ennyi. Kész. Tartsátok meg a tabletet nem kell.. Boldog Karácsonyt.

[ Szerkesztve ]

(#340) YellowFlash válasza erkxt (#339) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

Mindegyik kérdésre találtam választ. Valamelyik kérdéssel 20 percet baszkódtam, mire találtam valamit, de végül meglett.
Tény, hogy lehetnének jobb kérdések, lehetnének egyértelműbbek, de mindegyikre lehet találni valami választ.
Learn to google. :(((

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#341) Joci10 válasza YellowFlash (#340) üzenetére


Joci10
őstag

Nem is az a probléma, hogy lehet-e találni válaszokat (mert ilyent vagy olyant mindig lehet), hanem ezeknél a játékoknál, az ilyen kérdéseknél még több választ is lelni, mint kellene. :D

(#342) somogyib válasza erkxt (#339) üzenetére


somogyib
őstag

"Melyik játékokat probálta ki a szerkesztőség??? Hol?"

Ne a gúglin, hanem a MA-n keress, ott lesz a válasz.

(#343) Tonyk válasza erkxt (#339) üzenetére


Tonyk
veterán

Én akkor fogadtam meg, hogy nem játszom több mobilarenás játékon (mégis itt vagyok), amikor webarchive-o kellett keresgélni valami elejtett félmondat után.
Mostanra tuti, hogy ha a Huawei-ről hallok csak a kínlódás jut eszembe. Nem biztos hogy ezt a hatást szerette volna elérni a játék szponzora. De abban is biztos vagyok, hogy ha valamilyen véletlen folytán engem szemelne ki Fortuna, kiszúrnák a szemét a szerkesztőségben és pörgetnének még egyet random generátoron.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#344) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ez a nyócas kérdés így korán reggel megülte a gyomromat, azt hiszem kell még egy kávé, hogy feldolgozzam, hogy akkor most ki kivel van és minek öltözött?! :DDD Ha elb@szom, visszaküldöm az összes játékértesítőt csilliószor bochanak :D

(#345) somogyib válasza SUPREME7 (#344) üzenetére


somogyib
őstag

Nekem három sör kellett, hogy feldolgozzam, de sikerült. :D

(#346) SUPREME7 válasza somogyib (#345) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát ez ízi volt, még egy 10 kérdést elbírna ez a játék :DDD (csak el ne kiabáljam)

(#347) janeszgol


janeszgol
félisten

Őszinte leszek, én a 10. kérdésre nem tudom a választ. Kerestem egy 5 percet és bejelöltem valamit. Osztán önnyi.

(#348) SUPREME7 válasza janeszgol (#347) üzenetére


SUPREME7
őstag

:F Akkor a többit hogy hoztad össze? Az az egyik legegyszerűbb

(#349) unclefucka


unclefucka
senior tag

A 9. kérdéshez:

A Gyűrűk Ura trilógiát kétféle bővített változatban adták ki. Amennyiben feltételezzük, hogy nem vagyunk buták, akkor nem a legrövidebbet fogjuk megnézni egymás után n-szer.
Ebben az esetben 685, illetve 726 perc időkről beszélünk (persze végignyomjuk a szereposztást, mert hardcore fan-ok vagyunk).
A Hobbit trilógia leghosszabb (bővített) epizódja 186 perces, de ha racionalitást feltételezünk, akkor az első rész 182 perce csak 4 perccel rövidebb, ez pedig elenyésző, tehát ezt fogjuk megnézni, ha bírjuk akksival...

Tehát 908 perccet (15 óra 8 perc) veszünk figyelembe.

A gond valóban ott van, hogy nincs egyértelmű adat, teszteredmény, stb. arra vonatkozóan, hogy "filmnézős" üzemmódban van-e ekkora üzemidő, hovatovább nincs is ilyen üzemmódja a kérdéses tablet-nek.
Innentől kezdve lehet keresgélni. Nálam a talált legrövidebb és leghosszabb "filmnézős" üzemidő között 279 perc (4 óra 39 perc) a különbség! A gyártói honlapon pedig az akkumulátor kapacitás is meg van csillagozva, de ez megint csak kukacoskodás.

Ezt a 9. kérdést egy kicsit jobban át kellene gondolni...

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#350) SirRasor válasza unclefucka (#349) üzenetére


SirRasor
őstag

Ezért kapok agyfaszt az ilyen kérdésektől, mert én is összeszámoltam gugli alapján és csak 13,5 órát kaptam, nem 15 óra 8 percet. És találtam olyan tesztet, ami alapján ez már választási difit eredményez! :W

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.