Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iFixit


iFixit
tag

Te jóságos uram isten,ez még a Note-omnál is sokkal durvább.

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#2) Johnny194


Johnny194
aktív tag

"1,2 GHz-es órajelen ketyegő K3V2, a RAM mérete 1, míg a belső tárhelyé 8 GB" a RAM 1 mi?

érdekes, bár én nem hiszem, hogy valaha telefonálnék tablettel (ennek a kategóriának mi a neve?)

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#3) valko12


valko12
csendes tag

Valaki tudja mennyibe kerül?Elöre is kösz?

(#4) AS


AS
félisten

Most meg Asus-t utánozzák :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) szuladam


szuladam
aktív tag

Ilyennel telefonálni? :D
az utcán? diszkóba? kocsmába? én tuti szétröhögném a fejem, ha meglátnék valakit így telefonálni

(#6) hunter84


hunter84
aktív tag

Édes Istenem, az a kép... :DD

(#7) Lavar válasza hunter84 (#6) üzenetére


Lavar
aktív tag

Nevetséges. :(

(#8) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Nem rossz, szívesen kipróbálnám.

U.I. a tabletet is

(#9) Ádám16


Ádám16
addikt

Fejvédőnek jó lesz jégeső ellen.

(#10) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez nem menő, inkább röhej :(

kengyel

(#11) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nekem ha elkopik az Iphone tuti valami ilyesmi lesz helyette. Tabletem nincs akkor mért ne oldjam meg a kettőt egyben? :)

(#12) Bone123 válasza b4zsi- (#11) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Huawei Ascend Mate a... barátod.

(#13) SkiDev


SkiDev
senior tag

Egyre jobban terjed ez a phablet őrület! :D Bár ki tudja szerintem egyszer mindenki rá fog fanyalogni egy ilyenre... Emlékszem mikor kiröhögtem 1-2 éve azokat a lapát telefonokat , most pedig nekem is jól jönne ha nem 3 colon hunyorognék :DD . És végre terjed az 1 GB RAM is , már csak noname gyártók tesznek bele 512-t v kevesebbet (jó tudom néha előfordulhat még egy két ismertebb gyártótól is). :DD :C :))

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#14) gzbotii válasza iFixit (#1) üzenetére


gzbotii
veterán

Én Galaxy Tab2 használok "telefonnak" :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Pingpongütő nyelet nem adnak hozzá? ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#16) Peaceliker válasza SkiDev (#13) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én is így voltam vele, amikor megláttam először a sgs3 at meg a note-ot...aztán most egy 5,7 colos telóval nyomom és el sem tudom már képzelni a napjaimat vmi kisebb telóval (mondjuk többet használom tablet ként, mint telónak). :) ..de mondjuk enyém még mindig nem ekkora, ezt már én is túlzásnak érzem. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#17) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Vissza a jövőbe...bunkofonok újra. Telefonnak röhejes! :D
Elmennék szórakozni vele, de kell hozzá egy nagy tarisznya is... :DDD
Várom már hogy mikor fogok a 32"-os tévémmel telefonálni. :DDD

A viccet félretéve, szerintem sose fog ez elterjedni mint telefon. Ahhoz irdatlanul kényelmetlen.

(#18) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A csaj nem tudja átfogni azt az izét!!! De nagyon nem!

Inkább az előző MediaPad-re tolnák már ki a 4.1-et... :U

Nem a lényeg a fontos.

(#19) McSpy


McSpy
őstag

A videó telefonállást még jó is lehet,de a fülhőz emelés :Y

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#20) Rickazoid válasza Johnny194 (#2) üzenetére


Rickazoid
addikt

Magyar nyelvtan, általános iskola, alsó tagozat. Lényegében felsorolás. 1 és 8 GB, vagyis 1 GB és 8 GB. A magyar nyelvben a szóismétlés nem szép.

Vissza a cikkhez:
Csináltak már ilyet régen is, a Tab S7 Slim volt az, csak korabeli hardverrel. Még ma is kapható 39.990 Ft-ért. Kb. ennek is ennyibe kéne kerülnie a sikerhez.
Jut eszembe, anno mindenki leszólta, még a kereskedők is, hogy semmi jövője, meg micsoda marhaság, meg hogy úgyis csak korlátozottan lehet vele telefonálni majd, ma meg 6,x"-os telefonokat dobnak piacra a nagy gyártók és viszik, mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#21) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Most komolyan azért mert a képen a füléhez tartja egyből van 17komment arról, hogy úristen telefonálni ekkora izével :D úristen bluetooth fülessel használni!

Inkább az árazása érdekel, meg hogy lesz-e wifi only verzió mert képeken bazijól néz ki. Meg mi a fenéért 4.1 el jön csak ?

YNWA

(#22) kolosanyi válasza hunter84 (#6) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem is megakadt rajta a szemem. K*rva röhejes... :D
Szép és jó a nagy kijelző, de nem fér el zsebben. Legyen akkor valami hajtogatós, feltekerős, átalakítós megoldás, úgy inkább lehet kényelmesen használni. De inkább egy szemüveg-kijelző. Párosítod a pici mobilod egy olyannal, meg egy billentyűzettel és kész az ultramobil szórakoztató központ, munkaállomás. Irodai feladatokra, egyszerűbb dolgokra jó lehet. Persze nem ~2000 dollárért...

(#23) Bocha válasza Johnny194 (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Most kötekedsz az egyébként helyes mondat miatt, vagy tényleg nem érted? :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#24) BOBAKILL válasza BoC1ka (#21) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Félreértetted a "fikázásokat". Nem a gépet szóltuk le.
Ha szerinted bluetooth headsettel kényelemes telefonálni...mondjuk szobában biztos, de mondjuk az utcán....?
Zsebbe nem fér, táska vagy valami amiben cipeled kell hozzá. Nyáron nagyon kényelmes lehet..
Nem a gépet szólom le ne értsd félre, az nagyon frankó. Tabletnek! De telefonnak...
Mondjuk egy Jeti kaliberű embernek lehet jól jönne. :)) Esetleg gyárthatnának fejpántot is hozzá hogy ne legyen kellemetlen tartani aki sokat telefonálna. :D

(#25) kolosanyi válasza Bocha (#23) üzenetére


kolosanyi
veterán

Inkább a kettő együtt. Nem érti, ezért kötekszik... :N

(#26) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A cím és a kép üt. :C

<< Heimdal >>

(#27) tjb007 válasza Rickazoid (#20) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Huawei összes eddigi táblagépével lehet telefonálni, de ez az első olyan, ami a telefonáláshoz szükséges feltételeknek megfelelve lett kialakítva (ami gyakorlatilag csak egy hangszórót takar).

[ Szerkesztve ]

(#28) kotoganklau válasza valko12 (#3) üzenetére


kotoganklau
csendes tag

Ez a tabil :-)

(#29) Phülöp


Phülöp
addikt

ez egy vicc
vagy meg annak is durva

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30) helixP válasza BOBAKILL (#24) üzenetére


helixP
nagyúr

Mért ne férne el zsebbe?

*iguana*: Neked meg üdv a mobilkommunikáció világában, ez az elmúlt fél év alatt az ixedik ilyen phablet és nem viccnek gondolják, ahogy vásárlók sem.

[ Szerkesztve ]

(#31) BoC1ka válasza BOBAKILL (#24) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Persze, de hány ember vesz ekkora eszközt elsődleges kommunikációs eszköznek? 1000 ből 10 ember? többinek van telefonja. Én sem azért írtam mert egyvalaki is leszólta volna a gépet amúgy..nekem is tetszik a tablet.

YNWA

(#32) danikollar


danikollar
őstag

Azért az tényleg vicces, hogy odatartja a hölgy a fejéhez a 7"-os táblát! :))

(#33) Johnny194 válasza Bocha (#23) üzenetére


Johnny194
aktív tag

elnézést, csak segíteni akartam, szerkesztés idő után vettem észre, hogy így is helyes :(

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#34) Phülöp válasza helixP (#30) üzenetére


Phülöp
addikt

En kerek elnezest, amiert a hasznalhatosagot a divat ele helyezem. :U

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#35) TCSZ válasza Peaceliker (#16) üzenetére


TCSZ
senior tag

Priviben megírnád hogy milyen telod van? köszi!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#36) TCSZ


TCSZ
senior tag

A galaxy mega a maga 6,3-val még bejött Nekem. De ez már nagy telefonálni. Bár mondjuk vígjátékokban és komédiákban tuti kötelező darab egy ilyennel telefonálni. De most Őszintén? Ennek mi értelme van azon kívül hogy ha teloval történik valami akkor ez ott van átmenetileg?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#37) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Headset így stílusos, de hogy egy ekkora táblát az ember a fejéhez emeljen az már inkább komikus, mint sem menő.:D

Egyébként én is tepsi párti vagyok, de szerintem valahol 5 és 5,5" körül van az, ami még praktikus. Kellően nagy, de nem túlzottan.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#38) helixP válasza Phülöp (#34) üzenetére


helixP
nagyúr

Figyelj, varázs szó jön: headset...!

(#39) AS


AS
félisten

Nem is utcára való, otthoni használat sms stb, vagy kirándulásról is jól jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) Bocha válasza Johnny194 (#33) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne viccelj, nem zavart, csak kérdeztem. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#41) BOBAKILL válasza helixP (#30) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Esetleg oldalzsebben. :) Volt 7"-os tabletem, tudom milyen mondjuk skype-on beszélgetni egy ilyen kütyüvel (otthon, az íróasztalnál!!). De azért nem hiszem hogy baromi kényelmes lehet zsebben hordani és bluetooth-os headsettel telefonálgatni vele mondjuk az utcán séta közben....de ízlések és pofonok. lehet valakinek ez megfelelő lehet.
A csajszi a képen biztos csak a napfénytől óta a pofiját és nem is telefonált! :D

Tabletként megállja a helyét az biztos. A Huawei telefonok egyre jobbnak tűnnek, de azért ezt mint telefont... :N

[ Szerkesztve ]

(#42) Maxentius


Maxentius
addikt

Naaa, hát hol marad a 11"-es telefon...?! :(

;]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#43) BOBAKILL válasza Maxentius (#42) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Még 4 hónap mert kb havonta nőnek a "telefonok" 1"-t. Elvetették tavasszal 4"-osként, most már érik 7"-kén! :D

[ Szerkesztve ]

(#44) Apika válasza TCSZ (#35) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Az aláírásában olvashatod is... :)

(#45) TCSZ válasza Apika (#44) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#46) Phülöp válasza helixP (#38) üzenetére


Phülöp
addikt

Es addig a szecska otthon ul az ejjeliszekrenyen. Ertem.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#47) helixP válasza Phülöp (#46) üzenetére


helixP
nagyúr

A szecskának van egy pár jelentése tájegységtől eltérően, de egyik sem passzol ide. Mire gondoltál pontosan?

(#48) Phülöp válasza helixP (#47) üzenetére


Phülöp
addikt

Erted te, mire gondolok, de a kedvedert: a cimben szereplo Huawei Mediapad 7 Vogue-rol van szo.
Egy ilyen keszulek miatt mar taskat kell hordani, az meg nem feltetlenul optimalis megoldas, ha egyebkent semmi mas nincs nalad, ami nem fer el a zsbedben. Am ha noi holgy vagy, akkor megertem az indulataidat, naluk divik a taskahordas minden alkalomhoz.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#49) helixP válasza Phülöp (#48) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi az etimológiát :)

Volt nálam hetes és elfért a zsebemben. Nem is értem ezt a mizériát. Zakóban, kabátban, még rövidgatyában is elfér. A farmer az ahol lehet, hogy kényelmetlen, de farzseb ott is játszik.
Ha meg kényelmetlen, amúgy is elég levés élethelyzet van, amikor nincs Nálad egy mappa legalább.

[ Szerkesztve ]

(#50) Graphics


Graphics
Jómunkásember

FonePad bejött úgy néz ki, így a Huawei is rápróbál

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.