Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Én ezt most nemigen értem.Mármint azt,hogy itt van egy készülék,a mai elvárásoknak megfelelő,elfogadható erőtartalékokkal,szép nagy,jó kijelzővel,bazi nagy akksival,jó üzemidővel, Uramatyám, használható kamerával,ennyi pénzért.Ugyanezért a pénzért csak olyan telefont kapsz,ami a fentebb felsoroltakból valamiért kénytelen kompromisszumot kötni.De miért???Ha ezért a pénzért ennyi jóság belefér tabletes részen,telefonos részen miért nem?Illetve miért kell sokkal többet fizetni ezekért a tulajdonságokért a telefonoknál?Ennyire számít a "kompakt"méret,a könnyebb hordozhatóság? Lehet, hülyeség telefonokat tabletekhez hasonlítani,de mi az a méretet leszámítva,amiben különböznek?Miért van,hogy telefonnál öt kamera kell egy rossz képhez,itt meg egy is elég az elfogadhatóhoz?Hála a trendi új világnak,egyre nagyobb tepsiket hurcolászunk telefon gyanánt.Kínlódnak a mindenféle lehetetlen átmérővel,az ahhoz passzoló felbontással,mely mindenféle ostoba felbontást eredményez, mint például a fullhd+ami már majdnem uhd,de mégsem.Persze értem én,hogy egy 16 centis képernyőt kényelmesebb a füledhez rakni telefonáláskor,ugyanez huszonöt-harminc centivel már ciki,kényelmetlen.De kérdem én,mennyit is telefonál az átlagember?Minimálisat,mert ott a Facebook,a Messenger,a videohívások.Bolond világ ez... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.