Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Kedves Samsung!

Lásd, így kell árazni egy tabletet. Tudom, tudom, nincs GMS. De szerintem a tudásához mérten lötték be az árát.

Puszi

——

Én szerintem teszek majd egy próbát vele. Tetszik az eleje, és nekem nem kell a Google.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) joey04


joey04
titán

Tehát átnevezték az emui-t.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Samott válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére


Samott
addikt

Ez igy ebben a formaban remenytelen, azert is araztak igy. Nem is ertem miert eroltetik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#4) Somatom


Somatom
veterán

A tableten lehet egy Huawei teló hívásfunkcióit használni?
Képkimenet van USB-C -ről?
Az adatátvitel működik közvetlenül két eszköz között (értsd: routeres, közös wifi nélkül)?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) kakuk.tamas válasza Samott (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Miért lenne az? Céges környezetben (ahol rühellik a Google-t, mint például nálunk) tökéletes. Nekem is az lenne, mert hálistennek sikerült teljesen kiírtanom a Googlet az életemből tizenxév után.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) Samott válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


Samott
addikt

Ja, jo. Persze, ha van ilyen elborulas valahol akkor igen. De erre uzletet alapozni?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#7) Somatom


Somatom
veterán

Találtam némi ellentmondást. A cikkben USB 3 -van, a specifikációban viszont USB 2.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Szép iPad pro

(#9) tony_snow válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


tony_snow
tag

Mi ez a rettento mod google gyulolet? A felhasznalok egy kis szazalekanal mintha divat lenne. Nem cinikusan kerdezem, tenyleg kivancsi vagyok.
Nehany adatomert cserebe, amit celzott reklamokra hasznalnak, nagyon megkonnyiti es kenyelmesse teszi az eletem, nekem ez igy kivalo deal. Ilyeneken meg nem fogok bosszankodni, hogy rakerestem valamire, aztan feljon reklamkent par helyen, amig nem keresek ra valami masra. Ha valamit nem akarok megvenni, ugysem fogom, szoval nem igazan izgatnak a reklamok. Es ha majd fizetni kell erte (gondolom igy lesz, de nem latok a jovobe), az sem lesz gond, el fogom donteni, hogy meg fog-e erni nekem annyit, vagy sem, valoszinuleg igen.

(#10) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Hát, ha úgy sikerül, mint a magyar rendszerváltás, akkor inkább kösz nem 😂

(#11) ldave válasza tony_snow (#9) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Teljes más kérdés ez privát, magánfelhasználóként, mint egy céges környezetben, ahol a legutolsó amit szeretnél, hogy esetleg céges adatok valahogy egy harmadik félhez kerüljenek.

A Slime draws near! Command?

(#12) kakuk.tamas válasza tony_snow (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem gyűlölöm a Googlet ( ;] ).
Az utolsó droidos telóm egy Huawei P40 Pro volt. Annál jöttem rá, hogy mekkora feneket kerítenek az emberek a GMS hiányának úgy, hogy nem is próbálták milyen is az.
Már akkor elkezdtem a Google szolgáltatásait fokozatosan leépíteni (jobban mondva már a P40 Pro elött), és egyáltalán nem hiányoztak, nem éreztem, hogy hátrányban lennék más telefon tulajhoz képest.
Aztán tizenxév Apple fikázás után megvettem az első iPhone-om, és minden amit addig csináltam feleslegessé vált. Minden ment iCloudba, a céges környezet itt sokkal jobb, sokkal jobban együttműködik az MS cuccaival az iOS, mint a Droid. Lehet, hogy egyszer majd visszatérek droidra, de az biztos, hogy Huaweit fogok venni akkor is.

Ez a tab pedig ennyiért kifejezetten tetszik.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) Somatom válasza tony_snow (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Jó kérdés. Néhány Google szolgáltatást kifejezetten jónak és hasznosnak tartok. Ugyanakkor más területen nagyon le van maradva. Ilyen pl. az egységes mentés/visszaállítás. A fejlesztőkre bízza, hogy tiltják, vagy engedik és ha engedik, akkor hogyan, hova mentenek. Minden appnál külön kell elvégezni, majd lepkehálóval összegyűjteni a mentésfájlokat. Kíváncsi lennék arra, hogy a Huawei ezt hogyan kezeli.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) Gerasz válasza kakuk.tamas (#12) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Ja, hogy csak annyi történt, hogy a Google megfigyelést Apple és MS-re cserélted. Ettől azért nem fossuk le a bokánkat.

(#15) tony_snow válasza ldave (#11) üzenetére


tony_snow
tag

Persze, en most maganfelhasznalo szemszogbol kozelitettem meg.

kakuk.tamas #12
Akkor lehet nem is teljesen neked szolt a kerdesem :) , de koszi a valaszt.
En meg neha pont az ellenkezojet erzem, hogy mekkora feneket keritenek az emberek annak, hogy megszabaduljanak a google-tol az elobbi kommentemben irt dolgok miatt, es emiatt ugy tunik sokszor kompromisszumos megoldasokat is bevallalnak. De ha azt mondod, hogy szamodra ezek nem kompromisszumos megoldasok, sot, kifejezetten jobbak, mint amit a google nyujtani tud, elhiszem. De azt tovabbra sem ertem, miert gyulolik egyesek (nem te) ennyire a google-t.

Somatom #13
Nyilvan nem tokeletes, van hova fejlodni, de osszessegeben nezve van jobb alternativa? Lehet egyes szolgaltatasokra van, de mondom, en csak az utalatot nem ertem.

(#16) cH1 válasza Somatom (#4) üzenetére


cH1
aktív tag

Lehet a hívásfunkciókat használni, igazából az egész telót látod rajta tükrözve. A képkimenet hatalmas ziccer ami ki lett hagyva, nagy kár érte és nem is szép dolog hogy erről a tesztben nem volt szó. Az adatátvitel a két huawei készülék (telefon és tablet esetén legalábbis biztos) saját belső WiFi hotspotal van megoldva külső eszköz nélkül.

(#17) kakuk.tamas válasza Gerasz (#14) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ki beszélt itt megfigyelésről? Mert én tuti nem.
Én azt mondtam, hogy simán lehet élni Google nélkül is, csak mások ahelyett, hogy kipróbálnák a dolgot, rögtön nekiállnak fikázni.

És szerintem az Apple gyűjti a legkevesebb infót rólad. iOS-en volt először elérhető az adatgyűjtés tiltás, a Google nem rég vezette csak be.

(Arról nem is beszélve, hogy lépj be a Google fiókodba, és hallgasd meg a hangod a megfelelő oldalon. Ugye, hogy nem tudtad, hogy a telefonod felveszi a hangod?)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) Somatom válasza cH1 (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi az infókat! Ez érdekes. Tehát akkor a tablet mikrofonja és hangszórója van használva híváskor? Samunál ez a Samsung fiókon keresztül történik, így a telónak és a tabnak még csak közös hálón sem kell lennie.
A közvetlen adatátvitelhez a hotspot logikus, de ha jól tudom, akkor only wifis eszközön nem lehet hotspotot indítani. Akkor hogy működik a közvetlen átvitel mondjuk két wifis tab között? Azért kérdezem, mert ugyebár elvileg megoldható, csak az a kérdés, hogy a Huawei mennyire nyúlt bele az Androidba.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) cH1 válasza Somatom (#18) üzenetére


cH1
aktív tag

Ezért írtam hogy telefon és tablet között (vagy két telefon Huawei Share-t használva pl) tuti így oldja meg, a telefon ideiglenesen hoz létre egy saját belsős hálózatot a két eszköz között.
Igen az aktuálisan használt készülék mikrofonja és hangszórója lesz használva. Amire nagyon kíváncsi lennék hogy pl tabletről lehet-e telefonálni beaktivált esimes watch 3al, mert az elég menő lenne.

(#20) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ennyiért (de akár még 200 körül) is tetszene, nagyon-nagyon kár az egész GMS mizériáért... :(

Kíváncsi leszek, a Honor hoz-e valamit ezen a vonalon. :U

B.Cs.

(#21) bali


bali
tag

Én egy dolgot nem értek se a Samsungnál, se a Huawei-nél. Miért kell a tabletekben spórolni a ramon? Minden csúcstelefonjukban 8 és 12 giga ram van, a csúcstabletekbe meg teszik a 6-ot, mindenhol vaskos árcímkével. :W :W

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#22) janeszgol


janeszgol
félisten

Basszus, de jo ara van. En azt az elvet vallom, hogy 250k felett mindenkepp laptop, de alatta lehet tabket is. Azt hittem ez surolni fogja ezt a hatart.
Komolyan mondom megindult a nyalelvalasztasom. Ha most tabletet kellene vegyek altalanos, meg irodai dolgokra elgondolkodnek ezen a tabon.

(#23) moleculez válasza Somatom (#13) üzenetére


moleculez
veterán

Ne is mondd, pont most asszisztáltam egy Note9 -> S21+ költözéshez. Amennyire egyszerűnek tűnt, annyira sokféle dolgot kellett csinálni, bejelentkezni anyámba is, ez miért jelez, az miért visit... új iPhoneon bejelentkezem az Apple ID-val fél óra múlva az utolsó ikon is a helyén van.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) janeszgol válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

En egyetlen egy Google termeket szeretek a Youtube mellett es az a Keep. Imadom.
A SimpleNotep peldaul nem tetszik, mar a GUI sem. Az MS OneNote meg tul bonyolult. Az Evernote regen kiraly volt, amiota atettek havidijasra egy szemet lett. A Keepet viszont baromira imadom.

(#25) Somatom válasza cH1 (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Akkor nem tudom, hogy mire feküdt rá a Huawei. Ez az adatátvitel bármelyik Androidos teló és tab között működik. Ilyenkor a teló routerként funkcionál. De, ha egy routertől elveszem a WAN -t, attól még belső hálón tökéletesen funkcionál. Ha a Huawei ráfeküdt volna az eszközei közti kommunikációra, akkor ezt megoldotta volna.

moleculez:
Ezt óriási Google hibának tartom. Ebben lehetne a Huaweinek keresnivalója, de gyanítom, hogy ő sem oldotta meg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

ha lenne egy kicsit gyengébb SoC vagy később 100 alá beesik még akár jó is lenne. pdf meg mobi olvasás feltételezem GMS nélkül is megoldható.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#27) Somatom válasza bitblueduck (#26) üzenetére


Somatom
veterán

Nagyon kevés dolog van, amit ne lehetne megoldani GPSZ nélkül. Sajnos, az egyik ilyen a Térkép, amit aktívan használok. A másik a Gdrive integráció. Ja, meg a Fordítót és a Naptárat is kedvelem.
Úgy vagyok a Huawei -jel, mint az iPhone -nal. Szívesen kipróbálnám, de tartok tőle, hogy nagy bukta lenne, amihez meg drága.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#28) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Én ezt most nemigen értem.Mármint azt,hogy itt van egy készülék,a mai elvárásoknak megfelelő,elfogadható erőtartalékokkal,szép nagy,jó kijelzővel,bazi nagy akksival,jó üzemidővel, Uramatyám, használható kamerával,ennyi pénzért.Ugyanezért a pénzért csak olyan telefont kapsz,ami a fentebb felsoroltakból valamiért kénytelen kompromisszumot kötni.De miért???Ha ezért a pénzért ennyi jóság belefér tabletes részen,telefonos részen miért nem?Illetve miért kell sokkal többet fizetni ezekért a tulajdonságokért a telefonoknál?Ennyire számít a "kompakt"méret,a könnyebb hordozhatóság? Lehet, hülyeség telefonokat tabletekhez hasonlítani,de mi az a méretet leszámítva,amiben különböznek?Miért van,hogy telefonnál öt kamera kell egy rossz képhez,itt meg egy is elég az elfogadhatóhoz?Hála a trendi új világnak,egyre nagyobb tepsiket hurcolászunk telefon gyanánt.Kínlódnak a mindenféle lehetetlen átmérővel,az ahhoz passzoló felbontással,mely mindenféle ostoba felbontást eredményez, mint például a fullhd+ami már majdnem uhd,de mégsem.Persze értem én,hogy egy 16 centis képernyőt kényelmesebb a füledhez rakni telefonáláskor,ugyanez huszonöt-harminc centivel már ciki,kényelmetlen.De kérdem én,mennyit is telefonál az átlagember?Minimálisat,mert ott a Facebook,a Messenger,a videohívások.Bolond világ ez... :(

(#30) kakuk.tamas válasza #32839680 (#29) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De tudod Te, hogy milyen kényelmes, hogy bejelentkezek egy gépre a céges címemmel, és mindent ott folytathatok ahol abbahagytam?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#32) FattyDove válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


FattyDove
őstag

Mondjuk azt megnézném, hogy a Google Maps-et mire váltottad le, mivel csak ez használható bármilyen platformon értelmesen.

#11ldave: Ezért veszel egy olyan készüléket, amit lényegében a kínai komcsi párt gyárt? Tök logikus :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) Somatom válasza FattyDove (#32) üzenetére


Somatom
veterán

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a legkevésbé szar, de engem is érdekelne, hogy mivel helyettesíti.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34) cH1 válasza FattyDove (#32) üzenetére


cH1
aktív tag

Waze simán minden hiba nélkül megy hmses készüléken, így gondolom harmonyn is, a petal maps meg folyamatosan fejlődik, talán 1-2 év és teljesértékűen használható is lesz. :D

(#36) FattyDove válasza cH1 (#34) üzenetére


FattyDove
őstag

Waze-t google fejleszti :)
Abból kiindulva, hogy milyen ipari hulladék a petal search, jó lesz az 10-20 évnek is, ha nem a komcsi kínában laksz

(#37) Somatom válasza FattyDove (#36) üzenetére


Somatom
veterán

Én úgy tudom, hogy a Google a tulaj, de az eredeti team fejleszti.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#38) cH1 válasza FattyDove (#36) üzenetére


cH1
aktív tag

Petal mapshoz Tomtom adja a térképet, nem tűnik annyira vészesen réginek, városon belül használtam párszor teszt jelleggel, eddig nem volt vele baj, de tény hogy hosszabb, ismeretlen útra nem mernék csak ezzel elindulni.

(#39) Gerasz válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Csak az első hozzászólás alapján valami kecskefejő digitális nomád képe rémlett fel, de utána kiderült, hogy csak a VI. kerületből az V.-be költöztél "hálistennek". Azért az nem egy világrengető állítás, hogy a világ legnagyobb vállalata is használható megoldásokkal rukkol elő, hiába kellett neked ehhez tíz év.

(#40) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nekem is az a bajom, hogy még mindig Huawei. Mennyire kémkedhet a kínaiaknak? Mert az tök oké, hogy a Google, MS, Apple, mindenki gyűjt adatot, de a kínai állam még úgy is más liga ezekhez képest.

Illetve, amiről nem szól a cikk : milyen hosszú lesz a szoftveres support? Meddig kap biztonsági frissítéseket? (Itt pl. nagyot lehet gurítani, mert a legtöbb Android cucc valami förtelmesen rövid ideig.)

"Éppen ezért úgy gondolom: lehet mobilon is harmadik út az Android és az iOS mellett, csak borzasztóan nehéz lesz kikövezni."
Sőt, kívánatos is lenne, max. ha esetleg valami tényleg nyílt forrású cucc lenne, az volna még jobb; de sajnos nagyon kétszereplős a mobil OS piac, ami szerintem nem jó. Ilyen szempontból még a Windows Phone kinyírása is rossz dolog volt.

@kakuk.tamas #30 : Tudom, mivel arra a gépre jelentkezek be, ami a saját céges gépem... :D

"iOS-en volt először elérhető az adatgyűjtés tiltás, "
És az tényleg tilt, vagy csak egy kapcsoló? Zárt a forrás, nem tudod. (Nekem is iPhone-om van, de illúzióim nincsenek. Valószínűleg az Apple is annyi adatot gyűjt, amennyit csak tud :D )
Lineage/MIUI, Google nélkül, az valószínűleg nem gyűjt semmit, csak alig van már rendes kiadás valamire.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#41) Samott válasza hcl (#40) üzenetére


Samott
addikt

Huawei T5 tabletem van, 2018 vegen vettem, az utolso frissites iden januar eleji rajta. Szoval kb. ket ev.

Egyebkent a huawei kapcsan nem a keszulekekkel van biztonsagi kockazat hanem a halozati eszkozokkel, azt kellett volna csak letiltani (eleve orultseg kina kezebe adni az alap infrastrukturat) a keszulekek csak jarulekos vesztesegek ebben a temaban. Azert tiltottak le azokat hogy jobban fajjon kinanak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#42) #76500480


#76500480
törölt tag

200ezres árba raktak volna bele egy OLED kijelzőt és kompromisszumos OS mellett Samsungot megszorongatta volna. Sajnos marad nálam a 8 éves Tablet Z. Akkor és most is túl sokat kínál. Vékony keret, triluminos kijelző(igaz nem IPS), infra, NFC, komolyabb játékokon kívűl elfogadható S4 Pro hardver, IP védelem. Talán az a 2GB rám sovány…

[ Szerkesztve ]

(#43) hcl válasza Samott (#41) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Bizalmi kérdés. Ha a hálózati eszközeik kémkednek, akkor bármi lehet a többi cuccukban is.

Az a két év elég kevés szerintem. Annyit ad a Samu is, az alma meg ~5 alsó hangon.

@comegetsome1 : Anyámnak raktam össze egy SGP311-et egy balul sikerült kijelzőcsere után. Azon kívül, hogy gyengének tűnik a ház, atom jó. 9-es droiddal (sajnos official közösségi cucc erre sincs) tök jól megy.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#44) Somatom válasza hcl (#43) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt én sem értettem. A hálózati eszközeinél nem kell elfogadni, hogy adatokat küld a felhasználóról. Ha vki így is aggódik, az miért vesz olyan eszközt, aminek szintén alapja a hálózati forgalom és még bele is kell egyezni az adatküldésbe.?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#45) Samott válasza hcl (#43) üzenetére


Samott
addikt

Persze, de a keszulek csak rolad kemkedik (te dolgod hogy belefer-e hogy az amcsi szolgaltokon tul a kinai is latja a dolgaid) de az alaphalozaton keresztul minden forgalomra ralathatnak. Es ebben nem akarnak az amcsik konkurenciat. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#46) batai15 válasza tony_snow (#9) üzenetére


batai15
félisten

Főleg úgy hogy csajna rendszert meg preferálja

(#47) hcl válasza Samott (#45) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Semmiben nem akarnak konkurrenciát :D Amúgy a telefonok jó belépőpontok lehetne olyan hálózatokra is, ahova kívülről nehéz bejutni. Pl. főninek Huawei telefonja van, és felmásztatja a céges wifire...

Mutogatni való hater díszpinty

(#48) kakuk.tamas válasza batai15 (#46) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerintem majd idővel úgyis kiderül, hogy a Harmony mennyi adatot gyűjt a felhasználó tudta nélkül. De szerintem meglepő eredmény lesz.

De az, hogy kiírtottam a Google cuccait, NEM azt jelenti, hogy egy kínai rendszert favorizálnék. Jelenleg iOS mellett nekem totál felesleges lenne a Google-lal szívni, mikor iOS-en mindenre van valami alternatíva.
Apple One családi csomagom van+200 gigás tárhelyem (összesen 400giga), azon tárolok mindent, osztok meg másokkal.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#49) batai15 válasza kakuk.tamas (#48) üzenetére


batai15
félisten

Szintén iOS felhasználó vagyok , ugyanakkor több Google alkalmazást és megoldást preferálok mert egyszerűen sokkal jobb használni.

(#50) Somatom válasza kakuk.tamas (#48) üzenetére


Somatom
veterán

Hmmm... Ezek szerint az iPad topikban nem ismerik az IOS -t. Amikor tabot kerestem, akkor ott is rákérdeztem a lehetőségekre, de az volt a válasz, hogy ha HDMI kimenetet, szabványos adatkapcsolatokat, USB NTFS támogatást és többablakos módot szeretnék átméretezhető ablakokkal, akkor maradjak az Androidnál. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.