Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) spirit78 válasza SoldierL (#199) üzenetére


spirit78
tag

Nekem a harmony jött be :-)

(#202) punky10


punky10
addikt

Egyre inkább azon vagyok,higy piacra dobom a billentyűzetet,és veszek valami bumper-tokot.
Viszont nincs nagy választék.
Valaki talált már figyelemre méltó tokot,vagy még mindig csak [ez] van?
Én inkább olyat keresnék,aminek nincs ez a kijelzővédő eleje.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#203) spirit78


spirit78
tag

A gyári M-pencil mennyire stabil nálatok írás közben? Nekem folyton elveszti a kapcsolatot és vissza kell tenni a tabletre, hogy újra csatlakozzon (akku tele van, nem ez a gond).

(#204) Keszi86


Keszi86
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Nem tudom tapasztalta már bármelyikőtök, hogy bármely böngészőben filmet nézve, el el halkulnak a környezeti illetve háttér hangok mintha valami eq szűrné őket. Találkoztatok már ezzel illetve van erre megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#205) gabenh


gabenh
tag

Erre a tabra fog jönni a harmony os 3? mert már rég bemutatták úgy tudom

Galaxy S23 Ultra

(#206) spirit78 válasza gabenh (#205) üzenetére


spirit78
tag

Én is szeretném már, ha lehetne rá frissíteni, de úgy tűnik mostanában nem lesz belőle semmi. Jan. 25-én írták, hogy frissül rá, de csak a kínai modelleken elérhető.

https://www.huaweicentral.com/huawei-matepad-11-and-10-8-gets-harmonyos-3-0-0-193/

Bár ha a régiót átállítod magyarról kínaira, akkor frissíti elvileg, de a nyelvet is átállítja elvileg, így nem mertem még kipróbálni. Nem tudom, ha a régiót ezután visszaállítod magyarra, akkor lesz-e magyar nyelv benne. Aki bátor vagy van kínai barátja, az kipróbálhatja, várom az eredményt :-)

(#207) spirit78


spirit78
tag

Itt a leírás videóval, hogy oldható meg, arra kell figyelni, hogy nyelvet NE állítsd át csak a régiót: https://www.youtube.com/watch?v=dLDcf84xHyo

(#208) Fantomas80


Fantomas80
tag

Sziasztok!

A tablet nem kapcsolódik a gyári tokhoz. Van valami varázsszó? Vagy hogyan lehet újra kapcsolatra bírni? :F :F :F

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#209) spirit78 válasza Fantomas80 (#208) üzenetére


spirit78
tag

Próbáltad úgy is, hogy újraindítod a tabletet és úgy kapcsolódjon?

(#210) Fantomas80 válasza spirit78 (#209) üzenetére


Fantomas80
tag

Persze újra indítás meg volt de abszolút nem emlékszem egyáltalán hogyan is kellet összekapcsolni a billentyűt a géppel.

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#211) spirit78 válasza Fantomas80 (#210) üzenetére


spirit78
tag

És ha bluetooth kikapcs, majd bekapcs, akkor látja-e a billentyűt és csak nem tud kapcsolódni, vagy nem is látja?

(#212) spirit78 válasza Fantomas80 (#210) üzenetére


spirit78
tag

Ez fura. Most nekem is elvesztette, de pár próbálkozás után tudott csatlakozni.

(#213) Fantomas80 válasza spirit78 (#212) üzenetére


Fantomas80
tag

Mi lenne a billentyű neve amúgy? De gyanús hogy nem látja

[ Szerkesztve ]

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#214) spirit78 válasza Fantomas80 (#213) üzenetére


spirit78
tag

Huawei MatePad Keyboard

Azóta se látja?

(#215) Fantomas80 válasza spirit78 (#214) üzenetére


Fantomas80
tag

Nem nem látja olyan mintha meghalt volna billentyű. De én azt se értem hogyan sugározza a bluetooth jelet? Van valahol aksija ? :F
Már egy hard resetett is nyomtam a tabletnek. de semmi

[ Szerkesztve ]

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#216) braseel


braseel
tag

Már egy ideje olvasok erről a problémáról, ls dobtam rá egy google keresést. Ha ez már megtörtént, akkor tárgytalan, de ebben a topicban is nent a lamentálás. Az, hogy eltérő a tablet típusa, szerintem nem sokat számít.

https://consumer.huawei.com/en/community/details/Unable-to-connect-keyboard-to-tablet-matepad-pro-via-Bluetooth/topicId_117000/

(#217) wxppro


wxppro
aktív tag

Sziasztok,

van egy Huawei MediaPad T5 10 AGS2-L09 tablet. Egy ismerőstől kaptam, ki akarta dobni. Na most az van, hogy csináltam rajta egy gyári visszaállítást Recovery-ben, mert nem tudtam sehogy belépni, pin-kódot kért. Nem használták ezer éve, nem tudtak hozzá semmilyen kódot. Most az van, hogy hiába a visszaállítás, nem enged be így sem, mert olyan fiókba akarja, hogy belépjek, ami a visszaállítás előtt volt rajta... :F Természetesen azt sem tudja senki. Na most a visszaállítás nem arról szól, hogy legyalulja a gépet? Mikor elindítottam, úgy indult, mintha először kapcsolnám be újonnan. Aztán a saját fiókomat hiába adom meg, nem enged belépni. Azt írja, lépjek be olyan fiókkal ami a visszaállítás előtt szinkronizálva volt ezen az eszközön. Ha gyári visszaállítást csináltam, honnan tudja, milyen fiók volt rajta előtte? Nem egy tétel, ha nekem sem sikerül, én dobom ki. Csak gondoltam jó lenne GPS-nek a kamionba.

[ Szerkesztve ]

(#218) braseel


braseel
tag

Kijött a HarmonyOS 3.0.0.201

(#219) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Tegnap óta van egy ilyen tabletem. Kérdésem az lenne, hogy a gyári billentyűzetet át lehet valahogy állítani magyar kiosztásra? Ha nem, már az is elég lenne, ha QWERTY helyett QWERTZ lenne.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#220) punky10 válasza braseel (#218) üzenetére


punky10
addikt

Nem inkább 3.0.0.211?
Nekem legalábbis az van.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#221) hito válasza hito (#219) üzenetére


hito
nagyúr

Meglett.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#222) hito


hito
nagyúr

Még egy kérdés felmerült, az örök kérdés: ha a gyártói honlapon a garancia ellenőrzésnél az írja, hogy idén augusztus végéig még garanciális a gép, akkor akár számla és garanciajegy nélkül is igénybe tudom venni a garanciális szolgáltatást, vagy a Huawei ettől konzervatívabb és mindenképpen szükség van hozzá papírra?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#223) braseel válasza punky10 (#220) üzenetére


braseel
tag

Azóta már két frissítés is megjelent, hogy ezt írtam tavaly szeptemberben. :)

(#224) punky10 válasza hito (#222) üzenetére


punky10
addikt

Ha a rendszerükben látják, hogy még garanciás, akkor nem kell papír.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#225) punky10 válasza braseel (#223) üzenetére


punky10
addikt

Ezt benéztem... :D
Eddig a tábláról neteztem, de történt egy kis malőr, és a telefonon új hsz-nek láttam...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#226) hito válasza punky10 (#224) üzenetére


hito
nagyúr

Az jó hír, köszi :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.