Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) tomboy0013 válasza tamasas0913 (#48) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kijelző bevilágitas az azért nem alap csak néhány esetben előfordult amit természetesen felfújtak mint ahogy az lenni szokott. A polikarbonát nem gondolnám hogy gagyi műanyag, inkább strapabíróbb kivitelnek mondanám mint egy üvegteletont, de ugye mindkettő tokban végzi úgyhogy az esetek zömében ez totál lényegtelen. A MIUI-t egy EMUI-val szemben hátránynak nem hoznám fel, nekem speciel inkább MIUI. A régió állítást meg nem vágom mire érted, talán az infrás arcfelismerésre ami már most EU-s országok régióira is kibővült szóval frissítik azt is folyamatosan. Meg hát alapból ebbe ilyen is van ennyi pénzért ami nehezen lehet hátrány. Nem csak dísznek van a notch mint az összes Huawei telónál. Emellett normális szupport van a Poco mögött aki foglalkozik a felhasználók visszajelzésével és gyorsan törekszik hiányosságok pótlására, vagy új funkciók beépítésére.
Amúgy sem csak a snapi 845-ből áll a Poco, nem értem miért akad le mindenki itt, mintha csak hátrány lenne :DDD
De van benne 6GB RAM, plusz 128GB UFS 2.1-es tároló is 115-ért. Plusz Sony IMX 363-as szenzor ami azért nem rossz ha fotózni akar az ember, és itt is folyamatosan frissítik a szoftvert is, ráadásul a jó irányba. Az üzemidő is jobb mint ennél a telónál. Van sztereó hangszóró is, stb. Nagyon nem egy kategória a 2, de hát ez már csak ilyen ha egy cég nemzetközileg is sikeressé válik. Valószínűleg a Xiaomi is ezt az utat fogja bejárni mint a Huawei. Először jönnek az ár érték bajnok telókkal ameddig megvetik magukat a piacon, aztán szépen elkezd felkúszni az ár. A Honor-ok is régen hasonlóan jó ajánlatok voltak mint most a Poco, de hát már azok ára is feljebb csúszott. Nem azt mondom, hogy rossz vételek, de a Xiaomi szerintem nagyon picsán rúgta a konkurenciát a Poco-val. Nem rossz a Mate 20 lite sem, de nem ellenfele a Poco-nak, maximum annak aki nem tud NFC nélkül élni.
Meg hát ugye a név, a Huawei egy jól csengő név manapság a Pocophone meg kínai gagyi hatást kelt, pont mint a Huawei 4-5 éve mondjuk egy Samsung-gal szemben, vagy mint a Samsung 9 éve egy Apple-el szemben. Ez már csak ilyen. 4 év múlva a Poco lesz egy jól csengő megbízható márkanév mert addigra már általános és megszokott lesz és jön egy újabb kínai gagyi nevű cég ár-érték bajnok telókkal. Persze lehet nem így lesz, de szerintem jól szemléltettem a dolgokat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.