Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BDave


BDave
őstag

Ez a bűvész nagyon ügyes! Oda-vissza tekergettem a videót, hogy rájöjjek hogy csinálta, de nem lehet rájönni! :D Max sejtem, de teljesen jó.

Amúgy a vacsorának nem sok köze volt az Acerhez ha jól sejtem (max ők bérelték a helyet)? :)

(#2) zoleetag


zoleetag
csendes tag

:D :D :D

Nokia 6100 > Nokia 6101 > Nokia 5310 XM > Nokia X2-00 > Nokia 5800 XM > Nokia 500 > Nokia N8-00 >Nokia N9 > Nokia Lumia 820 > Nokia Lumia 735 > Samsung Galaxy S6 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S20+???

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Köszi az élménybeszámolót, hatalmas! :D

<< Heimdal >>

(#4) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Egy újabb remek blogbejegyzés. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Bűvész az ottvan a szeren :D

All→M8

(#6) Lengyi válasza BDave (#1) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Utolsóra rájöttem! Amikor a tollat beteszi a pénz alá akkor látni, hogy leszedi az egyik felét és átkerül a bal kezébe. Gondolom mágneses az íróeszköz és így csinálja. Amikor "kihúzza" a húszasból látszik is, hogy oldalirányba húzza le a pénzről. Ennek ellenére nagyon ügyesen dolgozik a kezével, az aprós trükkben viszont nem találtam semmit, nagyon látványos :)

(#7) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Ez komoly volt. :))

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8) Rozzo


Rozzo
tag

Gondolom mindenki jól aludt :D

(#9) Aryes válasza Lengyi (#6) üzenetére


Aryes
nagyúr

A tollas trükknél pont ezt láttam én is, az érmés résznél viszont teljesen lehetett látni a kéztartásán, hogy melyik kezében rejtegeti éppen az érmét. Ezt nem azért írom, mert ne tetszett volna a műsor, istenien csinálta. :) Ezeknél a trükköknél a varázslatot az adja, hogy testközelből nézed, és minden váratlanul történik, távoli kamerával, visszatekergetve persze, hogy lehet követni a dolgokat.
A pénztárcámat viszont nem hagytam volna kartávolságban tőle, és az ujjaimat is megszámoltam volna a srácok helyében, miután távozott a bűvész. :DDD

(#10) HTC vagyok


HTC vagyok
csendes tag

Ez nagyon tetszett :DD :DD :DD nagyon jók a videók

(#11) BDave válasza Lengyi (#6) üzenetére


BDave
őstag

Igen, én is erre tippeltem volna :)

(#12) Sonyfan


Sonyfan
tag

Ez a bűvész, kicsit dynamo fillinges volt :D

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#13) saiyajin


saiyajin
senior tag

Jó kis cikk. Frankók lehetnek ezek a vacsorák. A büvész srác laza volt! :D

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#14) MezeiPocok


MezeiPocok
csendes tag

Nagyon jó! :D A kaja is jól nézett ki.

(#15) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Kind részegen. Megnézném.

HTC = Help This Company

(#16) bajaki


bajaki
őstag

Ügyes volt a srác. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.