Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) South Velen


South Velen
addikt

Jó, minőségi cikk, mindig érdekes látni egy régebbi telefont mai szemmel.

a mostani Snapdragon 625 + 3 GB RAM-mal szerelt eszközök 100-130 körül mozognak hivatalosan

59.900-ért van magyar garanciával Redmi Note 4 International. És a Xiaomi semmivel sem rosszabb márka a Huaweinél.

[ Szerkesztve ]

(#2) cellpeti


cellpeti
veterán

Végigolvasva jó cikk lett, nekem tetszik! Leírtál mindent szinte, ami fontos lehet egy átlag felhasználónak! Sztem a mai napig nem rossz ez a telefon, főleg, ha azt nézzük, hogy márkás is.

"59.900-ért van magyar garanciával Redmi Note 4 nternational." - jaja :C :C

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3) Matada2.3 válasza South Velen (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Köszönöm szépen! Próbálgatom a szárnyaimat, van még mit fejlődni írás, de főleg fotózás terén. :)

Igazad van a Note 4-gyel kapcsolatban, a végszó írásakor inkább a Lenovo P2-t és a Moto Z play-t vettem referenciaként. :R

(#2) cellpeti: Örülök, hogy tetszett. :) Igen, a mai napig nem rossz készülék, a legnagyobb szívfájdalmam a főzött ROM-ok hiánya/kiforratlansága.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#4) Nagya21 válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
HAjrá Matada Hajrá, csak így tovább, jól megfogtad a teló lényegét, masszív megbízható darab,és sztem a fényképező része sem rossz (sokat fotóztam vele), és sötétben is jó (na jó, ne hasonlítsuk egy P9-hez), nagyon sokat segít az optikai stabilizátor is.
Üdv Nagya (ex G8 tulaj)

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#5) Nagya21 válasza South Velen (#1) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Igaz, de nincs optikai stabilizátor, és a fényképező része is kívánni valókat hagy maga után, de annyival is occóbb.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#6) Nagya21


Nagya21
addikt

Éjszakai kép :


HDR:

Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#7) Fecogame válasza Nagya21 (#6) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez Székesfehérvár, sétáló utca, ugye? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) Nagya21 válasza Fecogame (#7) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Igen, belváros sétáló utca.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#9) CzGöbe


CzGöbe
tag

Wow! :Y Gyártottak ennyire időtálló telefont a "középkategóriában"? Minden benne van, ami fontos. Szeretnék egy frissített, 2017-es kiadású ilyet most! :))
A cikk jó volt, tetszett :C

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#10) Matada2.3 válasza CzGöbe (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Azt hiszem a Nova Plus-t keresed akkor, bár az még csak 16-os változat, szinte biztos vagyok benne, hogy lesz ebben az évben is egy frissített kiadás. :)

Finn the human

(#11) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Főnök!
Akkor átköltözünk? :D
Miből jött a cím?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#12) Matada2.3 válasza HoTaZo (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Maradunk a saját kis fórumunkban :D A címet a G nyomás ihlette.

Finn the human

(#13) HoTaZo válasza Matada2.3 (#12) üzenetére


HoTaZo
őstag

:C :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#14) hellcsi


hellcsi
újonc

jó cikk, jó telefon! :)

én is másfél éve vettem a huawei g620s csodámat, és ugyan akkor is már alsó-középkategóriás volt, mai napig egyben van. a snapdragon 410 még hagyján, de az 1gb ram viszont már nagyon kevés.. :(

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó a cikk. A telefon is jó és az is igaz, hogy hamar lekerült a polcokról. Én egy G6-ot akartam szerezni, de nem tudtam, mert a voda is leszedte már majdnem másfél éve a polcokról. Jó kis teló az is.

(#16) Matada2.3 válasza janeszgol (#15) üzenetére


Matada2.3
veterán

Köszönöm! :R Igen a G szériák mindig gyorsan eltűntek, ezen szerintem osztoznak a novákkal..

Finn the human

(#17) Kampó


Kampó
senior tag

Nagyon pofás kis készülék de a hardvere nem gyözött meg....
van egy ezer éves s4+ (i9506) om és az 57000et gurit.... pedig hány éves masina az...

AMD volt AMD van AMD lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.