Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

Nem olyan biztos ez a plecsni így, hogy 40-ért van Lypertek Tevi.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) moleculez válasza Silenzio (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Erős a mezőny TWS fronton :K Ez nekünk, vásárlóknak jó.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ezek a szárral rendelkező fülesek számomra továbbra is istentelenül taszítóak, maradok a Buds kialakítású füleseknél.

(#4) pauliboy23 válasza mg1992mg (#3) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Én pont fordítva gondolom. :R

(#5) Lacee04 válasza mg1992mg (#3) üzenetére


Lacee04
tag

Nekem pedig pont ezek tetszenek, és ami csak a fülben van, az néz ki nekem furán :D

Ami viszont a 3i-nek szerintem jobban nézett ki, az a szár rész, a végén a fém(es hatású?) kialakítással. Ennél a 4i nél a végig műanyag nem annyira jön be.

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

GMS megy rajta? ;] ;] ;] /s

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) moleculez válasza Zirowe (#6) üzenetére


moleculez
veterán

YT Music userek panaszkodnak ;]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) pusszycat válasza mg1992mg (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg azoktól mászok a falra. Olyan mintha dugó lenne a füledben. Ezen legalább látszik h fülhallgató.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) judas13


judas13
addikt

29 Euroért vettem most JLAB-ot,(GOAIR) nekem az most mindent visz...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) <Adamsky> válasza judas13 (#9) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ha, gonosz lennék, akkor megkérdezném, hogy miért olyan drágán? ;]
... de nem vagyok, így csak annyit kérdezek, hogy jól látom, hogy ennek egy "fix" töltőkábele van?

(#11) judas13 válasza <Adamsky> (#10) üzenetére


judas13
addikt

;) Mert akciós volt azért :D
Amúgy igen fix, nagyon tetszik ez a praktikus megoldás. Teteje vagy fedele sincs, így nincs is mit nyitogatni, letörni netán...ennyiért - nekem - nagyon jól szól, bejött a termék.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) S@c@


S@c@
őstag

Ez a szomszédból eredő zajókat is kióltja, ha csendre vágyik az ember. Vagy arra azért nem jó?

(#13) Energie X


Energie X
őstag

Van aki használ ilyen fülest? Érdekelne, hogy lehet-e vele olyat csinálni, hogy egyszerre csak az egyik van a fülembe azzal telefonálok és ha lemerült vagy kényelmetlen akkor csak a másikat dugom a másik fülembe és azzal telefonálok. Vagyis lehet-e ezeket a füleseket külön-külön használni?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#14) zsolo79 válasza Energie X (#13) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Szerintem ezt nem tudja, van benne egy olyan mód hogy ha be van kapcsolva akkor ha kiveszed az egyiket akkor megállítja a zenét ha vissza teszed a füledbe akkor elindítja, ha pedig kikapcsolod ezt a módot akkor ha kiveszed az egyiket akkor is szól de amit kivettél az is szól. Telefon hivásnál pedig szól mind a kettő ha kiveszed a füledből ha nem. De azt még nem próbáltam hogy ha az egyik lemerül akkor szól e a másik vagy nem. De valamiért a jobb oldali jobban merül mint a bal, ezt nem tudom mennyire normális. Még csak pár napja használom.

(#15) Lumicro válasza Energie X (#13) üzenetére


Lumicro
csendes tag

Természetesen lehet!
Ezt szerintem minden hasonló füles tudja ilyen árkategóriában.
Viszont a mikrofon zajos környezetben nem viselkedik igazán jól. Én villamoson próbáltam vele telefonálni, de esélytelen volt, szinte semmit nem értett a másik fél. Csendesebb helyen viszont teljesen jó, és lehet egyszerre csak az egyiket használni.

(#16) Energie X válasza Lumicro (#15) üzenetére


Energie X
őstag

Értem, még az LG FN6-on gondolkodom. A teszt szerint elég jó a zajszűrés de az élő hétköznapi ember tapasztalata a fontos nekem :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#17) Lami66


Lami66
őstag

Egy fehér példány gazdája lettem pár órával ezelőtt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire halott a fórumja az árukeresőn 2. helyett Huawei tws fülesnek. Nyolc hónap alatt 16 hozzászólás... Végülis, biztosan mindenki tökéletesen elégedett.

(#18) t a r k


t a r k
csendes tag

Szép és jól szól, de ahhoz a megfelelő gumiharang kell(ene), ha lenne hozzá az L-esnél nagyobb... Ha nem gyárit teszek rá, tulajdonképpen rápasszol annak ellenére, hogy azok nem oválisak, mint a sajátjai. De tökéletes basszus csak így lesz. Csodálkozom, hogy a legtöbb embernek jó az M-es méret is...nekem bazi nagy a fülem ezek szerint. :U

(#19) kesztió


kesztió
aktív tag

Tudja valaki, hogy lehet ennél a fülesnél kinyírni a touch funkciókat? Ne csináljon semmit. ha hozzáérek! Sajnos nem Androidos telefonról fogom használni, hanem non smart TV-hez kötött audio jack → Bluetooth adapterről.

[ Szerkesztve ]

Bug és debug fia vagyok én

(#20) Lami66 válasza kesztió (#19) üzenetére


Lami66
őstag

Letöltöd az app-ját: AI Life. Párosítás után az appban aktív lesz egy olyan beállítás, hogy Gesztusok
Azon belül ki tudod kapcsolni bármelyik gesztust (koppintás vagy nyomva tartás), bármelyik oldalra. A beállításokat megjegyzi.

[ Szerkesztve ]

(#21) kesztió válasza Lami66 (#20) üzenetére


kesztió
aktív tag

ezt meg fogja jegyezni akkor is, ha utána TV-hez kapcsolom?

Bug és debug fia vagyok én

(#22) kesztió


kesztió
aktív tag

És a kikapcsolás/bekapcsolás gesztus letiltását is megjegyzi?

Bug és debug fia vagyok én

(#23) Lami66 válasza kesztió (#22) üzenetére


Lami66
őstag

Bár én is használom ritkán tévével, de ezt nem figyeltem. De ha végiggondoljuk, akkor sejthető mi történik. Egyszerre két eszközhöz is tud csatlakozni, a telefon mellett pl. tv-hez. Akkor biztosan a letiltott funkciók maradnak. Viszont ha minden kapcsolatot törölsz, és csak a tévéhez kapcsolódik akkor szerintem beáll a gyári alap beállításokba. Ha lehetőségem lesz rá, holnap kipróbálom.
Kikapcsolás/bekapcsolás gesztus tudtommal nincs. Akkor kapcsol be amikor kinyitod a tok fedelét, és akkor kapcsolódik a beállított eszközökhöz.

[ Szerkesztve ]

(#24) laaceee98


laaceee98
tag

Sziasztok! Lassan nálam is ki kell vezetni a vezetékes fülest, bár a P30-on még adott a jack csatlakozó, de a kábellel már nincs kedvem bajlódni közlekedés közben. Ezt, illetve a Honor Earbuds 2 Lite-ot néztem ki, Telekomtól ki is tudnám hozni kedvezménnyel, árban forintra megegyezik a kettő. Az itteni tesztek szerint sem igazán tudok különbséget tenni, istenigazából nem is értek ezekhez a kütyükhöz. Laptophoz, játékra megmaradna a jó vezetékes, agybadugós Sennheiser, ez meg ilyen buszozós, vezetős, zenehallgatásra, telefonálásra jönne. Most akkor mi alapján válasszak ? :D

Dicsőség és kondi

(#25) Lami66 válasza laaceee98 (#24) üzenetére


Lami66
őstag

Mi alapján válassz, ha tök egyformának tűnnek? A fülesek tényleg tök egyformák, csak a felirat más. A dobozukban térnek el. A Huawei doboza lapos kavics forma, a Honor lekerekített téglatest.
Szerintem, ha Huawei telefonod van akkor legyen a füles is Huawei. Nekem is P30-am van, és ilyet vettem. De ha a Honort választod, akkor is ugyanazt a minőséget kapod.

(#26) laaceee98


laaceee98
tag

Nagyjából én is ez alapján húzok a Huawei felé, mert minden másban egyeznek. Legalábbis egy ilyen tök átlag user számára. Köszi! :C

Dicsőség és kondi

(#27) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok!

Tulajoktól kérdeznék a fülhallgatóról:
Vannak kapcsolati problémák, szakadások, lekapcsolódások? Tapasztalható ilyen laptop beépített Bluetooth kapcsolaton keresztül, vagy PC-s USB Bluetooth adapterrel?
És még egy kérdés: Használható külön csak a bal, vagy csak a jobb oldali, illetve külön csatlakoztatási bravúr nélkül egyszerre mind a két oldali fülhallgató?
(Ezt amiatt kérdezem, mert a külön használathoz gondolom külön-külön kell felismertetni, ez rendben is van, de ha így vannak 'regisztrálva' a fülesek akkor ha egyszerre vesszük ki a tokból őket összeszinkronizálnak egymással, vagy ilyenkor mi történik?)

[ Szerkesztve ]

(#28) Lami66 válasza F1DO (#27) üzenetére


Lami66
őstag

Eddig még nem tapasztaltam kapcsolati hibát, se telefonnal, se tévével, se laptoppal (laptoppal csak egyszer használtam). Mindegyik eszköz a beépített bluetooth modullal kapcsolódott, nem usb dugványos stick-el. Megfelelő minőségű usb cuccal se lenne gond szerintem.
Másik kérdésed: ha kikapcsolod a viselés érzékelést, akkor használhatsz egyet is a füledben, de a másik ugyanúgy fog szólni, ha kiveszed a tokjából. Ha csak az egyiket veszed ki akkor csak az fog szólni (feltételezem a tokban csak nem bazsevál a másik egymagában).
Olyat viszont biztosan nem tudsz csinálni, hogy egyik fülest egyik eszközhöz, másik fülest másik eszközhöz társítani, és külön használni őket. Ilyet még nem is hallottam, hogy tws füleseket függetlenül külön társítva lehetne használni. Lehet, valamelyik márka tud ilyet, de a Huawei biztos nem.

(#29) F1DO válasza Lami66 (#28) üzenetére


F1DO
senior tag

Köszönöm az infót!

Egyébként pont az lenne cél hogy folyamatosan használni lehessen hosszú ideig (mondjuk egy munkaidő 8 óráján át) olyan 'fura megoldással' hogy egyszerre csak egy füles lenne használva, a másik meg addig a tokban marad, töltésen.

Így egyfelöl hallom is ami a fülhallgatóban szól, de azt is hallom ha hozzám szólnak hallgatás közben.

(#30) F1DO válasza Lami66 (#28) üzenetére


F1DO
senior tag

"ha kikapcsolod a viselés érzékelést, akkor használhatsz egyet is a füledben, de a másik ugyanúgy fog szólni, ha kiveszed a tokjából. " --- Ez igaz csak a bal oldali fülesre is?
Mert nagy általánosságban ezek a TWS fülhallgatók úgy működnek hogy csak a jobb oldali használható önállóan - az is csatlakozik a hangforráshoz/készülékhez és a bal oldali a jobb oldalival szinkronizál.. (Egyes kínai roidmi, Xiaomi TWS füleseknél lehet azt a megoldást használni hogy teljesen külön regisztrálhatóak a hangforrással, (külön a bal és külön a jobb) de ez esetben egyszerre nem működnek)

(#31) Lami66 válasza F1DO (#30) üzenetére


Lami66
őstag

Kipróbáltam, hogy csak az egyiket vettem ki a tokjából, és úgy hallgattam zenét. Működik a jobb és a bal oldala is önállóan.
Szóval azért lenne külön használva, hogy 8 órát kibírjon a kettő? Ha nem bömbölteted, fél hangerővel egyszerre használva is kibírják a 8 órát. De 10 percre visszarakva a tokba (gondolom van ennyi szünet a 8 óra közben) két órányit töltődik.
Ha egyszerre használod a kettőt, akkor is hallhatod a környezetedet, mert bekapcsolható az Éberség mód. Ilyenkor a fülesben a külső zajok is szólnak, majdnem olyan érzés mintha nem is lenne a füled bedugva. Ez akkor is működik, ha a fülesben nem szól semmi, se zene, se telefonhívás. Tehát nem kell kikapdosni a füledből, ha néha szólnak hozzád. Inkább a környezetednek kell szokni, hogy ha látják, hogy be van dugva a füled, attól te még hallod őket.

(#32) F1DO válasza Lami66 (#31) üzenetére


F1DO
senior tag

Köszönöm, a teszted eldöntötte számomra a Freebuds 4i vásárlást.
A külön bal oldali füles használata azért is érdekes számomra mert arról az oldalról takarva vagyok, így nem 'zavarok' másokat azzal hogy meg sem szólítanak, mert látván a másik fülest azt hiszik amúgy sem hallanám őket.. (munkahely, bonyolult..) :U
(Még a Jabra Elite 75t-m sem tudja a teljesen független külön füles használatot, csak a jobb oldalit vagy egyszerre mindkettőt)

[ Szerkesztve ]

(#33) t a r k válasza F1DO (#27) üzenetére


t a r k
csendes tag

Üdv! A kapcsolati problémákra reagálnék.
Beltérben egyáltalán semmilyen lag vagy szakadás nincs. VISZONT utcán sajnos nagyon gyakran van ilyesmi. Néha csak egy pillanatra elhallgatnak, de máskor vagy 10 másodpercig is szaggat akadozik, hol visszajön, majd megint elhallgat.
Nem tudom miféle interferenciák zavarhatják ilyenkor.
Van, hogy jártamban keltemben egy ideig semmi zavar nincs, majd egy útszakaszon többször egymás után szarakodik egy darabig.

(#34) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Sparos akcióban megérheti a 19 ezres árat?
Mik a tapasztalatok? ANC-vel és anélkül fél hangerőn mennyi az elérhető zenehallgatás?
TV-re csatlakoztatva mekkora a késés? Xbox játékokat lehet játszani?

(#35) Lami66 válasza -Rolika- (#34) üzenetére


Lami66
őstag

Ha helyben meg tudod venni, akkor még éppen megéri annyiért. Árukereső szerint a legolcsóbb ár 18456 ft. De arra még rájön a szállítási költség.
Kb 8 órát bír anc nélkül fél hangerőn. Anc-vel (vagy éberség móddal) kb 5-6 óra között bírja.
Tv-vel használva van egy pici késés. Zenei videókat nézek néha. Épp csak akkora a késés, hogy észre lehet venni. Engem nem zavar, de mást akár zavarhat. A késés mértéke a tévétől is függ, szóval ezt csak próbával lehet eldönteni.
Xbox tapasztalat nincs.

[ Szerkesztve ]

(#36) -Rolika- válasza Lami66 (#35) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszönöm.
Végülis elhoztam sparbol matricákért.
Remélem beválik.

(#37) F1DO


F1DO
senior tag

Hmm, szóval a fülhallgató a Huawei AI life appon keresztül konfigurálható Android és Apple rendszeren is.. Azt hittem csak Harmony OS-en fog futni..

[ Szerkesztve ]

(#38) teszt345


teszt345
tag

Samsung A52s: létezik, hogy AI Life nem ismeri fel? Vagy van valami trükkje? Bluetooth-on lehet párosítani.

Mediamarkt-ban sikerült 12 490-ért hozzájutnom.

[ Szerkesztve ]

(#39) Lami66 válasza teszt345 (#38) üzenetére


Lami66
őstag

Nincs trükkje. Én amikor kinyitottam a füles tokját, azonnal jelezte az AI life a telefonon, hogy Freebuds 4i van a közelben, akarok-e csatlakozni hozzá. Rányomtam, hogy igen, és azóta működik a kapcsolat. Hozzáteszem, hogy Huawei telefonnal.

(#40) teszt345 válasza Lami66 (#39) üzenetére


teszt345
tag

Sajnos ez nem Huawei. Ahogy írtam is, Samsung. Vagy kétféle AI Life van ezek szerint? Nem tud valaki egy közvetlen linket a Huawei AppGalery-s változathoz esetleg? Vagy az AppGalery-ből esetleg le lehet szedni az adott alkalmazást "offline" telepítésre? Mert van a családban Huawei telefon, akkor megkérem szedjék le nekem onnan.

(#41) Lami66 válasza teszt345 (#40) üzenetére


Lami66
őstag

Nem kell hozzá app, weboldalról is elérhető
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42) teszt345 válasza Lami66 (#41) üzenetére


teszt345
tag

ohh, nagyon köszönöm, ezzel működik, látja is! :R :R :R

(#43) Lami66 válasza teszt345 (#42) üzenetére


Lami66
őstag

A play áruházban a Huawei appok nem frissülnek már több mint egy éve, mert a Huawei ki van tiltva a play áruházból. Ezért nem is működnek megfelelően. Azt nem is értem, hogy ha ki van tilva, akkor az appjait miért hagyják ott. Ja , de értem. Aki letölti, szopjon vele és többet nem jut eszébe Huawei cuccra gondolni

(#44) F1DO válasza Lami66 (#41) üzenetére


F1DO
senior tag

Le kell tölteni először az AppGallery.apk-t Androidra, majd utána tud települni a friss AI Life?

Esetleg Windows alá van AI Life program?

(#45) Lami66 válasza F1DO (#44) üzenetére


Lami66
őstag

Nem muszáj letölteni és feltelepíteni az appgallery-t, mert sima böngészőben is meg lehet nyitni, és onnan lehet egyszerűen telepíteni az appgalleryben levő alkalmazásokat androidos telefonra. Az AI life-nak van windózos kiadása is, de én azt nem használom két okból sem. Egyrészt nincs szükségem a laptopon az AI life-ra, másrészt linuxot használok, nem windózt.

[ Szerkesztve ]

(#46) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Helló!

Ma vettem egyet a spar-os akcióban. Feltettem az AI life-ot (huawei oldalról, böngészőből), párosítottam a készüléket, meg is jelent. Tudom használni, viszont a beállításaiba az istennek nem enged be. Látom, hogy ott a készülék, dupla klikkre megáll, elindul a lejátszás, hosszú nyomvatartásra meg váltogat a zajszűrési módok között. De nem tudok az AI-life ban belemenni és változtatni rajta. Valakinek ötlet? (Poco X3 NFC mobillal)

(#47) Lami66 válasza Jamboo529 (#46) üzenetére


Lami66
őstag

Pár elképzelés van, kb ebben a sorrendben érdemes próbálkozni
1, Zárd be az AI-t, az alkalmazáslistából is dobd ki
2, AI life-ban töröld a fülhallgatót, és add hozzá újból az AI life-hoz.
3, Töröld az AI appot és telepítsd újra
4, Telefon újraindítása

(#48) laaceee98


laaceee98
tag

Na csak eljutottam idáig szűk két hónap alatt. Ma elhoztam 19 ropiért Sparos matricás akcióban. Eddig nagyon szimpatikus, bár még szokom az okosságát.

Dicsőség és kondi

(#49) F1DO válasza laaceee98 (#48) üzenetére


F1DO
senior tag

Milyen okosságát? (illetve milyen eszközzel használod)

(#50) laaceee98 válasza F1DO (#49) üzenetére


laaceee98
tag

Az olyanok, hogy ha meg kell igazítanom a fülemben sokszor véletlenül számot léptetek. 15 éve vezetékes fülest használok, ott ilyenek nem voltak. Egyébként hasznos funkciók és direkt beállítottam az appban nekem ideálisra, de attól még bakizok velük néha. Huawei P30-cal használom. A füles jó vétel volt egyébként, azóta már megszoktam, meg is szerettem.

Dicsőség és kondi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.