Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juuzer


juuzer
addikt

Én csak egy sima zenelejátszó-vezérlőt kérnék a Watch GT-re és már boldog lennék. :DD

Vamos a la playa.

(#2) #65376768


#65376768
törölt tag

Ajándékba kaptam páromtól (Watch GT-t használtam előtte) és elszomorít, hogy pár dologban inkább visszalépés az első Watch GT-hez képest.
pl.:
- nincs képernyőzár??? Ne már....Vagy ha van, akkor valaki mondja el a trükköt az aktiválásához.
- üzemidő is szerintem kevesebb, de ez annyira nem zavar. Tényleges 2 hét helyett kb. 1,5 hét. Viszont több mint 2 év után ennyit tud az előd is a mai napig :) . Heti 5 nap edzéssel pedig 1 hetet bír.
- butább lett a kéz felemelésének érzékelése. Kanapén fekve felemelem a kezem és a kijelző nem kapcsol be. Ezen a giroszkópos érzékelőn lenne mit finomítani.
- edzés közbeni mérésekben is bizonytalannak tűnik.
- a Harmony OS pedig szerintem sose fog megérkezni erre a készülékre. Ez csak marketing fogás az eladási számok növelése érdekében.

Fejlődött egyéb területen, de nekem nem ad annyival többet, hogy ajánlanám az előd lecserlését.

Összességében nekem a hiányosságok fontosabb funkciók, mint amennyi plusz kaptam, ezért csalódás az óra, :O de használom és várom rá a fejlesztéseket. :)

(#3) juuzer válasza #65376768 (#2) üzenetére


juuzer
addikt

Durva, pedig gondolkodtam rajta, hogy esetleg pl egy GT2-re vagy Honor Magic Watch 2-re érdemes lenne lecsrélni az első generációs Watch GT-t. Nekem tényleg egy zenevezérlő hiányzik csak belőle, meg esetleg egy kicsit okosabb időjárás-előrejelzés (pl, hogy lefele lehessen görgetni és mutassa pár nappal előre is, hogy milyen idő várható).

Vamos a la playa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.