Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) milespress


milespress
csendes tag

Samsung Internet böngésző van az EMUI csomagban? :)

(#2) Zsoleszhun válasza milespress (#1) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Tényleg olyan az ikonja :D

¯\_(ツ)_/¯

(#3) DS39 válasza Zsoleszhun (#2) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerintem az is. Elvégre Chrome nem lehet rajta, így ez lett a default browser.

(#4) Bone123 válasza milespress (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nincs, a Huawei Böngésző van fent alapból.

(#5) 96024


96024
lelkes újonc

Az első 5 GIF-en milyen különbséget kéne látni az EMUI 10-hez képest?

(#6) exedoc


exedoc
senior tag

Nekem egyébként nagyon tetszik, pofásan van összerakva. De azért még mindig nagyon fáj a GApps hiánya. :(

(#7) jacis


jacis
nagyúr

Kár érte kiváló ügynök volt ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) joey04


joey04
titán

Nem lenne rossz ez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Gubu0101 válasza joey04 (#8) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem is,meg is lepődtem mikor Samurol váltottam,hogy mennyire pörgős kis rendszer.
Féltem is,hogy majd mit kapok,de kellemeset csalódtam :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#10) Aryon87 válasza jacis (#7) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszönjük Emese.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Hogyan tettétek a telóra a 11-et? Magyarországon nincs béta. Vagy tévedek? :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#12) Gubu0101 válasza kakuk.tamas (#11) üzenetére


Gubu0101
veterán

Gondolom van az a belső kör,aki megkapja,tesztelni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#13) kakuk.tamas válasza Gubu0101 (#12) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egyenesen a Huawei gyárból van a telóm, elöttem kb 2 kéz érintette a dobozát is. Milyen belsőbb kör létezik ennél? :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) Gubu0101 válasza kakuk.tamas (#13) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akik pl tesztekre kapják meg a készülékeket,mint az itteni szerkesztők :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#15) kakuk.tamas válasza Gubu0101 (#14) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Kár, pedig kipróbáltam volna...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#16) batai15


batai15
félisten

Pofásan néz ki ,csak hát hms.

(#17) Graphics válasza jacis (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lefokoztak? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) jacis válasza Graphics (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Le. Nem értem mi az oka... :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Elég sok itt a Huawei... elég pénz szaga van a dolognak.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#20) Mr.Silkó válasza Fryskitt (#19) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez egy feltüntetett Huawei blogbejegyzés, ha elkerülte volna a figyelmed. :U

(#21) T0rnad0 válasza Fryskitt (#19) üzenetére


T0rnad0
addikt

1. Kell a Huawei-nek a reklám, főleg a GMS hiánya óta...
2. Kell a Mobilarénának is a bevétel, hol innen, hol onnan.
3. Kell egy P40 Pro, 150-160 ezerért :D

Z Fold 4

(#22) Skynet258 válasza Fryskitt (#19) üzenetére


Skynet258
veterán

Ne gondold... Nálam pl. a Huawei az aki mindig meghív sajtó bemutatókra, küldi az anyagokat, Watch GT 2 Pro-val is egy héttel a megjelenés előtt csenget a futár... Egyszerűen jól működik a PR részlegük, és tőlük nem kérni kell az infót meg a készülékeket, hanem maguktól lelkesen adják. És én csak egy nyomi kis blogger vagyok, az MA meg az ország legolvasottabb tech oldala. Nincs ezzel sztem semmi gond, ha sok vagy nem érdekel nem nyitsz rá a cikkre. És ez abszolút no offense a részemről. :R

https://geekpulse.hu

(#23) rigoberto


rigoberto
őstag

Nem rossz ez.

(#24) Aryon87 válasza T0rnad0 (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

És tényleg, még be se újítottál a 40esre. Pedig mindig hamar beszerzed az újdonságokat :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25) T0rnad0 válasza Aryon87 (#24) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ne is mondd. Kamerában, akksiban jobb a Huawei, Samu-nak jobban bejön a rendszere. De GMS nélkül nekem nem ér majdnem 3 kilót, akármennyire jó. Meg ahogy látom, sokan hetekig hirdetik, 200ért sem veszik meg. Amúgy a végén eladok mindent, veszek egy új iPhone SE-t és várom a tavaszt :D

Z Fold 4

(#26) Schuler888 válasza milespress (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nah azon en is nagyot neztem. Egy dolog hogy a legtobb androidos gyarto masolja a OneUI megoldasait, de 1:1-ben konkretan kilopni az ikont belole.. ez olyan zs-kategorias dzsunka gyartoi megoldas.. :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#27) Aryon87 válasza T0rnad0 (#25) üzenetére


Aryon87
félisten

200K már a használt ára? azigen.. nekem ez marad míg ki nem nyiffan, persze függ a P50 szériától is. Ha az nem lesz, akkor a 40 az utolsó Huaweim. Utána Xiaomi, vagy ha a Samu végre Snapis lesz akkor még talán az..
Szifon nem játszik az iOS miatt, pedig a 11ProMax képalkotása bejön.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Nekem az egész úgy tünik, mint ha a Huawei másolná kicsit az IOS knézetét. Bár az Apple most jutott el a Witgetek használatához amit az Android régóta használ. Az Emiui nekem olyan Androidos IOS mint majdnem a MIUI. :D

Bodnár Dávid

(#29) #65577472 válasza bodnar10261 (#28) üzenetére


#65577472
törölt tag

"Nekem az egész úgy tünik, mint ha a Huawei másolná kicsit az IOS knézetét"

Jó reggelt. :)

(#30) hito válasza bodnar10261 (#28) üzenetére


hito
nagyúr

Ó, ne aggódj a MIUI is jó irányba halad ezzel :D Mi 10 Ultrám néha egészen zavarba ejtően iPhone-os tud lenni. Mondjuk engem nem zavar, sőt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#31) siege5


siege5
aktív tag

Én is sokáig Huawei én emui felhasználó voltam, vagyis még most is az vagyok. Sajnos váltásra kényszerülök, mint sokan pedig nagyon szerettem sok funkcióját, például nagyon fogom hiányolni a lebegő ablak módját. Sok rendszeren még mindig nincs ilyen, vagy ha van is nem ennyire egyszerű könnyen kezelhető módon. Azért reménykedek a hamarosan esedékes lehetséges változások pozitív irányba fordítják a kálváriáját.

(#32) Hallosz válasza hito (#30) üzenetére


Hallosz
senior tag

Kétség nem fér hozzá, mutatós. A cégügyeimet Gsuit alatt intézem, ezért esélytelen.

Mert lakni, muszáj.

(#33) atike


atike
nagyúr

De jó is lenne... :)

(#34) aujjobba válasza bodnar10261 (#28) üzenetére


aujjobba
addikt

Igen, ez az Eves / Havi / Napi nezet a galeriaban a csippenteses valtassal, abszolut masolat iOS-rol.
Nem baj, en azert nem banom ezt, mert amikor a kezembe kerul a felesegem Honor20-a ismeros a kezelese :)
Jah es spotlight is van mint iOS-en! :)

(#35) scyllarus válasza hito (#30) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugye tudod, hogy a MIUI volt előbb?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#36) hito válasza scyllarus (#35) üzenetére


hito
nagyúr

Mint az iOS? :U Azon azért csodálkoznék.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37) #65577472 válasza scyllarus (#35) üzenetére


#65577472
törölt tag

:))

(#38) Graphics válasza scyllarus (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezzel most vitatkozni fogok,

MIUI 2010
iPhone - iOS 2007

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) joey04 válasza T0rnad0 (#25) üzenetére


joey04
titán

200ért sem veszik meg

nem csoda, 220-225k körül már lehet venni bontatlant.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) mbotnd válasza Fryskitt (#19) üzenetére


mbotnd
tag

A MIUI 12ről is írtak, nem értem miért mondod ezt.

(#41) mbotnd válasza siege5 (#31) üzenetére


mbotnd
tag

Miui 12ben van, bár nem minden appal működik.

(#42) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Király. És mit szúrnak el ez mellett a telon? Persze ha direkt van akkor nem is elszúrás.... :O

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) siege5 válasza mbotnd (#41) üzenetére


siege5
aktív tag

Sajnos csak miui 11-ben volt alkalmam tesztelni, ott még elég macerásan oldottam meg, de jó tudni, hogy 12 alatt már jobban megy (egyébként emuiban sem volt minden progi támogatva hozzá). Samut még tudom, hogy tudja, és remélem lassan bejön oxygen osre is. Már ha így alakult a helyzet, hogy a legtöbben váltani kényszerülünk legalább a konkurencia vegye fel a fonalat. De még mindig remélem, hogy normalizálódik a helyzet, miután esetlegesen eljön egy új értelmesebb kompromisszum készebb alternatíva odaát.

(#44) batai15


batai15
félisten

Mondjuk inkább emui mint miui , emui kevésbé volt hulladék ,ott igazából a ram kezelés volt gyenge.

(#45) 7Heads Drago válasza batai15 (#44) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez mikor volt szerinted?
[link]
Ha nem is egy iPhone szintjén van, de a droidos mezőnyben szerintem jól áll.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#46) batai15 válasza 7Heads Drago (#45) üzenetére


batai15
félisten

Igazából én utoljára a honor 10et használtam, ott a 4gb ram nagyon kevés volt neki.

(#47) k-adi válasza Aryon87 (#27) üzenetére


k-adi
nagyúr

Aha 200k az ára már most!
sőt képzeld ha hiszed ha nem, én előző héten láttam FB marketplace-en meg a "huawei adok-veszek" fb csoportban 150 !!!!!!!!!!!!!!!!! ért eladó használt p40 telót.. úgy hogy nincs még félév a megjelenése.

Na ennyit erről hogy tartja az árát.. még a mate40-ig se bírta ki, pedig a saját topikjában nagyon próbáltak a fan győzködni, hogy de de ez flagship minőség, flagship ár, jogos minden stb és azért nyitott 400k-n hogy essen le... de +50%-ot ennyi hónap alatt?? :Y

(#48) atike válasza k-adi (#47) üzenetére


atike
nagyúr

Sima P40 vagy Pro volt annyiért...?

(#49) 7Heads Drago válasza k-adi (#47) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És? Ha valaki megvan szorulva, és sietös az eladás akkor nincs olyan hogy mi a bolti ára. A bank által árverezett cuccok se árában kellnek el. Mindennek annyi az ára amennyiért elkell.:P
Én tavaly ősszel vettem 186k ért ipad air 3at. A kollegám meg használtan most vett pár hetest 100-ért a facen. Pedig nem annyi az aprón az ára.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#50) Gubu0101 válasza 7Heads Drago (#49) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én is 80ért adtam el tavaszal a 10 pluszt,amugy meg 130 körül ment használtan.
Ha jövőre eladom netán a p40et,lehet ezt is 80ért földobom,nem akarok rajta hetekig ücsörögni,mert ált 1 év és ráunok mindre :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.