Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Ha igy folytatjak az arazast nem is csoda nem lesz tobb novekedes lassan annyiba kerul mint egy Iphone vagy Samsung es azert azoktol messze van kicsit ismertseg /szerviz szempontjabol nem engedhetne meg maganak ilyeneket mert nincs annyi "marka fanatikus " rajongoja .

Volt a jo kis beeteto periodus korrekt keszulekek olcsoert most meg ahogy megy a biznicc puff mar sehol sincsenek a jo arak amiert szerettek az emberek a markat ,lassan csak egy lesz a nagyok kozul amit megse kedvelnek annyira mint Samu/Apple

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Plusz 15 ezer új boltot/szervizt nyit Európában a cég.

(#3) slimshady válasza xmaas (#1) üzenetére


slimshady
senior tag

Nekem még nem volt Huawei telefonom, nincs is igazából a listán viszont el sem zárkózom tőle. Kiderül majd mennyire kell a népnek magasabb áron.

üdv.: SlimShady

(#4) etohun


etohun
tag

Mindenesetre a február 26-ot nagyon várjuk, a p10 nagyon fontos mérföldkő lesz nekik, hiszen akár az usába is eljuthat, a mate 7 után

(#5) nyisziati válasza slimshady (#3) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem volt kettő is, patent darabok voltak, szerettem őket.
A Mate 8-at a mai napig nézegetem, 100 alatt lehet, hogy benevezek egyre.
Más minőség, mint az átlag kínai. Igaz, most már ára is van, de azért még mindig megfizethetőbb, mint a samu/apple páros.

(#6) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Vajon azért csinálják ennyire jól, mert még nem kényelmesedtek bele a helyzetükbe? Nehogy aztán elsamsungosodjanak.

Finn the human

(#7) mantequilla válasza xmaas (#1) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Ugyanott szervizelik mint a samsungot, a telemaxban :D.

Nekem honor 8 van, en is tartottam a kinai markatol eleinte de nem bantam meg, korrekt darab. Viszont jo lenne ha nem allnanak be a sorban a nagyok koze de ez talan elkerulhetetlen. Egy 3 eve a samsung sem volt egy arban az iphone-nal most meg versenyeznek...

(#8) .Szaki. válasza slimshady (#3) üzenetére


.Szaki.
addikt

Egyáltalán nem rossz telefonok, nekem Honor volt, alapvetően a kötelezőket hozza, és modellfrissítésekkor látható az is, hogy mennyire fejlődnek. Más kérdés, hogy ez az árakon is meglátszik.

Annyi lehet elsőre szokatlan egy Android felhasználónak, hogy a Huawei/Honor felületén nincsen úgynevezett menü, hanem a főképernyőre és jobbra, további oldalakra rakja ki az appokat. Egyébként szerethetőek, különösebben nincs is velük gond. Az egyedüli dolog, ami nagy negatívum szerintem, az a Gorilla Glass hiánya. Nem tudom az újabbakra raktak-e, de például a Honor X szériákon a mai napig nincsen, amiért azért jár a dádá.

Egyébként szerintem a Huawei épp most járja be a Samsung útját.

(#9) tdhenry válasza .Szaki. (#8) üzenetére


tdhenry
tag

A nougatban már van menü.

(#10) .Szaki. válasza tdhenry (#9) üzenetére


.Szaki.
addikt

Akkor már ez sem zavaró tényező, kösz a korrekciót. :R

[ Szerkesztve ]

(#11) tdhenry válasza .Szaki. (#10) üzenetére


tdhenry
tag

Nem voltam pontos. Választható, simán beállításokból, szóval így mindenkinek kedveznek.

(#12) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Okosan csinálják.

Előbb brandet építenek. Számukra elenyésző százalékot beáldoznak a nyereségből - azért, hogy a tömeges meggyőzés ereje erősebb legyen. Ez kényszerhelyzet pl. egy Samsung számára is. Szolgáltatói kínálatban pl. jóval ár alatt lehet elvinni ennek köszönhetően egy-egy samsung modellt is (pl. a karácsonyi dömpingben 20E körüli áron volt P9 lite okosórával, illetve a Samsung A5 ~15E körüli bluetooth fülessel - biztos csak véletlenül).

Ahogy meg lesz a tér és a piachódítás kicsit faragni fognak középkategóriában a nyereségen (a faragást persze itt számukra kedvező irányba értve).

(#13) slimshady válasza Soulfly842 (#12) üzenetére


slimshady
senior tag

Nem kell félteni őket, ki van ez találva. :)

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.