Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) tomcs válasza Samus (#10) üzenetére


tomcs
őstag

igazság szerint nekem is úgy kezdődött a filmnézegetés, hogy a lehajtott bárszekrényajtóra ki a notit, meg vettem egy 3 méteres vga kábelt :)

alkatrészek meg nagyon lassan álltak össze, a táp pl. legalább egy évet pihent, mire meglett hozzá a következő alkatrész, az alaplap, amit meg úgy vettem, hogy vmi elromlott, nagyon hirtelen kellett pótolni, aztán a garis csere mire átfutott mér csak levásárolni volt értelme, de mire..

nekem sem volt soha egyben az egész ára, a mediaboard meg az egész elkészülése után pár hónappal került hozzá, asszem prohardveres hírben kinéztem hogy nekem ez kell, aztán egyfolytában nézegettem az árgépen meg a depo-n, hogy lehet-e kapni egyáltalán valahol.

a háznál említettem, szintén 2-3 hónap állandó vateranézegetés eredménye volt, úgy voltam vele hogy egyszer biztos összerakom, pár ezresem meg csak van egy alkatrészre, ami biztosan kelleni fog bele.

Szóval csak úgy, hogy ma megveszek mindent, holnap összerakom nem is lehetne, akikenk azonnal kell azoknak tényleg csak a drága, gyári megoldás van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.