Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

Hát nem tudom. Ennyi pénzt ezért? A kijelző pl szerintem igen haloványra sikeredett...

(#2) bolondember válasza Eddie141 (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem vészes a videók alapján a kijelző (jó, nem egy WVGA) - na de 300€-ért...
hát, ö.

200 lenne szerintem (itthon) a lélektani határ... Bér, szolgáltatói támogatással (ami ugye konvergál itthona nullához) jó lenne... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Megint egy felesleges telefon.

(#4) mukibuci válasza BoneDragon (#3) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ezt meg kell osztani feltétlenül az összes topikban :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5) freeapro


freeapro
senior tag

Melyik most a legjobb ár/érték arányú androidos telefon a piacon?
Ha esetleg fejleszteni is akarok rá, akkor is mindegy melyik márka?

(#6) snorbi


snorbi
csendes tag

Kövezettek meg, de nekem nagyon tetszik... Nincs nagy igényem telefonra, de úgy érzem erre lehet beruházok... Nekem nem kell erős proci, nagy kijelző... De ez a Droidos rendszer meg érdekelne...
Spica is jó vétel lenne...

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210->3310->6210 ->Motorola V360 ->Nokia 6120c ->Samsung S5230 -> Samsung Spica (I5700)

(#7) L4mie válasza freeapro (#5) üzenetére


L4mie
veterán

Most szerintem a Spica.
De én nem azt venném, mert nem tud olyant mint FM rádió ^^. Amúgy 2.1 el lényegesen jobb lett az is.

Wildfire nekem bejövős, de igen nem ide kellett volna árazni, 65k ért nagyon jó kis vétel lenne, már akinek nem számít a bika kijelző.
Amúgy Heroban nem ugyanez a proci volt? ;)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki szerintem, az ára meg majd kiderül, ha megérkezik. :D

(#9) D@niel


D@niel
addikt

A FT gyengulese miatt lett ennyi amennyi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#10) Zirowe válasza freeapro (#5) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én egy fejlesztőtől vettem a desire-emet.
De gondolom nem kell pont a zászlóshajó a fejlesztéshez, de a későbbiekben jól jöhet a szunnyadó kraft:)

Viszont szerintem ideje lenne végre belátni, hogy az 528mhz-s prociknak igencsak lejárt az idejük.
Ki venne wildfire-t (azonkívül, hogy baromi ronda), ha ezért a pénzért újonnan, vagy használtan olcsóbban már vehet legendet, hero-t vagy esetleg egy 32a magicet?
Ha annyira ragaszkodik az alap 2.1-hez, legend eleve azzal jött ki, és pöttyet erősebb proci ketyeg benne és nagyobb felbontás és amoled kijelző, valamint komolyabb külső; herora most már tényleg kijön nemsokára a hivatalos 2.1, de ugyebár 100megával kevesebb ram (van aki ennyivel is beéri), magic-kel is fognak vmit kezdeni, mert a 2.2-es korai bemutató képeken még egy magic volt, ami ugyanakkora felbontással bír (én úgy tudom, hogy 320*240, de a htc oldal szerint 320*480..), mint ez a wildfire, csak ennek is 100megával kevesebb a ramja (a 32a-nak).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) freeapro


freeapro
senior tag

A HTC tattoo például nagyon rossz? Elég olcsó, pedig HTC. :)

(#12) Jadro


Jadro
veterán

Ahogy nézem ez a kijelzőben, a ház minőségében, kicsit a processzorban és kicsit az arányokban tér csak el a legendtől. A leírt ár alapján viszont akkor már a legend inkább.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13) tariattila


tariattila
veterán

a vadtűz pont jó lenne egy visszafogottabb árú modellnek...
Ez pont az az ár amit már érdemes kipótolni... 70-ig lenne reális... :U

(#14) Chica De B


Chica De B
csendes tag

Hm...ahhoz képest...itt Szlovákiában a T-mobilenál az LG Mini 399 € teljes áron. Nem vagyok milliomos, de ilyen szempontból nézve...

[ Szerkesztve ]

(#15) Zirowe válasza Chica De B (#14) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szlovákiában 412€ környékén van újonnan, függetlenül a Desire..
Akkor már ne azon a 12€-n múljon.. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29) bwoay


bwoay
nagyúr

ok, akkor a bohózat itt és most végetér, a következő személyeskedő hozzászólás elkövetője kényszerpihenőt kap. A topicot kitakarítottam.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30) tariattila


tariattila
veterán

Jobban nézegetve a telefont elég sok társa részleteit rejti...
HD2 szerű hátlap, desire optikai hanyattegér...???, nexusos érintőgombok...

a 3,2 kijelző is mennyivel más arányokat mutat mint pl: a nokia 3,2-esei...sokkal szélesebb...

az árával kapcsolatban azon gondolkodtam, hogy ha az N8 nokia 120-130 körül nyit akkor teljesen rendben van... :U

(#31) plus44


plus44
veterán

Ennyiért húzós szvsz. Bár nem rosssz. Ez a mini örület mindenhova beférkőzik.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32) norbest válasza plus44 (#31) üzenetére


norbest
aktív tag

Jaja, épp figyeltem, hogy egyre több készülékből van mini változat :D

(#33) tariattila válasza norbest (#32) üzenetére


tariattila
veterán

szerintem kapacitív kijelzőnél már nem célszerű 3,5 alá menni ... sőt a 3,7 szerintem a jó kezdő méret amit már lehet vezérelni...
de én a 4-et tartom jónak...én ezt fogom megcélozni már...
volt 4,3-asom és hiányzik nagyon... után volt 3,7-esem és szinte kicsinek találtam...
a jóhoz könnyen hozzá lehet szokni és utána minden más szenvedés...
most meg egy 3,2 essel bajlódok...de ez legalább rezisztív és atompontosan lehet vezérelni (igaz stylussal használom... újjal nagyon verni kell de úgy is megy) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) HardRic válasza tariattila (#33) üzenetére


HardRic
addikt

Mi van a dézivel, hogy megint azt a jó öreg ócska 5800-t koptatod? :D

(#35) tariattila válasza HardRic (#34) üzenetére


tariattila
veterán

kotyogott benne valami (és nem beszélgetés közben :DDD ) a kamera környékén...én rendellenesnek ítéltem meg...és nem akartam kivárni, hogy legyen vele valami érdekesség...
de utólag megtudtam, hogy másnak is csinálja...így jártam...
de szerintem ez továbbra sem normális :F főleg 100k fölötti HTC-nél...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.