Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nekem eddig tetszik :B

I humbly and respectfully decline™

(#2) AS


AS
félisten

Nagyon jó de csak amcsiknak? :F

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Szép! :K

Asszem mindenféleképpen!

(#4) atike


atike
nagyúr

...majd ha ide is jön... :)

(#5) .Anakin. válasza atike (#4) üzenetére


.Anakin.
tag

kicsit drága PMP lenne itt , tekintve h nincs wimax hálózat:)

(#6) t72killer válasza Magnum_ (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szép példány. Kár, hogy az LTE-re várni kell még. Jól kitalálta az ipar: most vegyük meg a wimax-os készüléket, aztán 1év múlva az LTE verziót :((( . Ennyivel szerencsésebb a magyar helyzet: mivel sok helyen még 3G sincs, ezért jó eséllyel egyenesen az újabb/nyertes technológiát fogják majd bevezetni :C

#2: EU-ba felesleges, nincs wimax hálózat, csak nagyon kevés helyen (összvissz Ausztriában tudok róla, hogy vannak kísérleti állomások) Azt nagyon remélem, hogy nem lesz az, hogy EU-ban és pár országban LTE, USA-ban és pár másik országban meg WiMax :((( :((( :((( . Épp elég, hogy a GSM frekikkel szórakoznak, és a telók 3/4ede nem használható egy-egy hosszabb utazás alkalmával.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) AS


AS
félisten

Igy biztos nem jön, ide, de amcsikhoz is max nyáron vagy ősszel jön szóval nincs gond.. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Ricardo válasza .Anakin. (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd elkészítik a4G mentes verziót. Ha azt kivesszük, akkor is ütős kütyünek ígérkezik.Bár a kijelző méretéből kifolyólag tuti batár nagy lesz.

(#9) erdoke válasza t72killer (#6) üzenetére


erdoke
titán

Év végére már 4G + WiMax-os HTC készülékeket is rebesgetnek (HD3). :K

A legjobb aláírás a héten

(#10) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Mekkora batár állat! :F
Ekkorát már szerintem kényelmetlen használni...

(#11) Integra


Integra
titán

hm, ki is osztotta az észt, hogy nem lesz androidos hd2 amoleddel?
ja igen, erdoke from hungary megint...
lol

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) t72killer válasza erdoke (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

LTE és WiMax egy készülékben? szegény gép:( megtömik mint a libát... kell vegy fél kilónyi rádióchip ennyi szabványhoz:
- WiFi 802.11a/b/g/n, Bluetooth
- GSM 850/900/1800/1900MHz,
- UMTS: 850/900/1700/1900/2100
és most még ezek is... Fogja pusztítani az akksit rendesen:(

B megoldás: minden országban másik mobil. Amit egy 500€-s okostelónál nem szívesen játszik meg az ember...

Ja, a HD3 nálam elvérzett azzal, hogy nem tegra2, v vmi hasonló lesz benne:( Igaz, a speckók még nem hivatalosak, de elég valószínű, hogy húzza még a rétestésztát a HTC:(

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) atike válasza .Anakin. (#5) üzenetére


atike
nagyúr

(európai változatra gondoltam...) :)

(#14) leviske


leviske
veterán

Hmm, nem rossz. Miután netezni mobilon nem szoktam, engem még a WiMAX se zavarna, viszont az árát biztos nem az N900 alá irányozzák, onnantól meg felejtős...

(#15) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Azon kevés HTC-k egyike lesz, amelyiknek nem tetszik a külseje. :U

#!

(#16) ALI_G


ALI_G
veterán

Valami új formavilágot kitalálhatnának már. Kezd átlagos lenni a HTC, pedig még a diamond idején milyen királyul nézett ki, egyedi volt. Eltelt 2 év és még mindig ott vagyunk.

(#17) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nekem HTC HD2 feeling Android rendszerrel.

(#18) Spancho


Spancho
őstag

Ezek a mai telefonok egyre nagyobbak :)
Bezzeg az én időmben :

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#19) magnum_pi


magnum_pi
tag

Én most vettem egy HD2-tőt és én kimondottam örülök neki hogy igy néznek ki a htc telefonok. Fekete, egyszerű, nagy. :)

Gigabyte P55-UD3 F4, i5-750 @3.67 B1, ASUS ATI 6870, 2x2024MB Kingmax DDRII 1333Mhz, Samsung 245B, Chieftec 450W + FSP VGA Booster x3, Ninja Plus rev 2, CM 690

(#20) erdoke válasza Integra (#11) üzenetére


erdoke
titán

Pontosan nem emlékszek, mire hivatkozol, de az a 10 hónap csúsztatás elég jelentős ahhoz, hogy ne egy pályán játsszanak, AMOLED-ről meg szó sincs.
LOL

(#12) t72killer
A HD3 meglengetett specifikációja könnyen lehet hoax. Igazából a Tegra2 2010-ben nem telefonos platform, folyamatosan hangsúlyozza is az NVIDIA. Másrészt az a dual core Cortex-A9 80 M poligonos 3D-vel és full HD támogatással nincs olyan messze a Tegra2-től, hogy szomorkodni kellene.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#21) Integra válasza erdoke (#20) üzenetére


Integra
titán

persze persze.. :)
a lényeg, hogy leugatsz mindenkit aki mást gondol, most megint nem lett igazad. röviden ennyi. és mikor az ember látja hogy rászoptál megint, akkor azért kiül az ember arcára a kaján vigyor. no offense, csak az arcod leveri a holdat is, aztán csak nincsen igazad sok esetben. és itt nem a winmo szaktudásod kérdőjelezem meg, mert nem teszem, pusztán arról van szó, hogy ha mást gondol valaki, az nem feltétlenül rossz gondolat. azt lám, megint nem lett igazad.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) Napfénysüti

Az LTE változat majd jöhet egyszer ez valóban fölösleges lenne. Vagy akár egy 3G-s Android variáns is sikeres lehet Európában. :)

Més que un club!

(#23) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Android 2.1 Finom. :D Mivel lesz több mint a sima 2.0? Vagy ez már csak csiszolgatás?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24) total90


total90
veterán

Mekkora kijelző :Y Szerintem elviselném :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#25) AS válasza FRENK1988 (#23) üzenetére


AS
félisten

Nézd meg Nexus one-t es megtudod....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) erdoke válasza Integra (#21) üzenetére


erdoke
titán

Még ha szó szerint azt is mondtam, hogy nem lesz a HD2-nek androidos változata (bár ezt nem erősítetted meg egy linkkel), nyilván egyértelmű, hogy mire gondoltam. Az, hogy 10 hónappal később kiadnak egy erősen módosított, WiMax-os (tehát csak a Sprint-en használható változatot), nálam belefér az eredeti véleménybe.
Ahogy a Nexus One se igazi "Google Phone", és ezt érzi is mindenki, nem is nagyon viszik... Továbbra is tartom, hogy üzletileg hülye ötlet. Ahogy az lesz egy Zune Phone is, ha nem speciális területen vetik be, hanem úgy általában WinMo PDA helyett.

Az, hogy valaki mást gondol, nem háború jele. Egyszerű tény. ;)

BTW, arról miért nem beszél senki, hogy a pletykák szerint ez a készülék Android 3.0-val jön?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#27) GALARDO


GALARDO
addikt

Ezt biztos elfogadnám. :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#28) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Na ez egy szép készülék. Terjed az AMOLED kijelző is....a specifikációira kíváncsi leszek, nagyon nagynak tűnik méretre.

(#29) geri|


geri|
aktív tag

Szerintem nyerő lesz, inkább mint a nexus...

LiveStrong

(#30) t72killer válasza erdoke (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Snapdragon = cortex A8 nem? Akkor azért elmarad a tegrától :( Amúgy miért? mi baja az nvidiának a telefongyártókkal?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#31) fairi válasza erdoke (#26) üzenetére


fairi
addikt

még az android 2 se forrta ki magát,és 2.1 is most jelent meg,de már jön a 3.0?
ők tudják...

(#32) plus44


plus44
veterán

Az érintőgombok bejönnek az elején. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#33) erdoke válasza t72killer (#30) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem az nem Snapdragon, hanem a Cortex-A9 alapú utód, és a kijelzőnek is 1280x720-nak kellene lenni.
A Tegra nem keverendő a Tegra2-vel, és utóbbinak az a "baja", hogy 2-3 óra alatt leszívja a telefonos akksit. Majd talán jövőre, ha még kisebb csíkszélességgel gyártják.

A legjobb aláírás a héten

(#34) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Várható még ilyesmi idén?

(#35) nickcreeper


nickcreeper
tag

A HTC SSD Test hogy kerül az ikonok közé?
SSD lesz benne?
VAgy ez mindegyik HTC-n ott van?

(#36) erdoke válasza 8nemesis8 (#34) üzenetére


erdoke
titán

:DDD Ez elég durva kérdés volt így januárban. :C

A legjobb aláírás a héten

(#37) 8nemesis8 válasza erdoke (#36) üzenetére


8nemesis8
veterán

Mert?
Speciel a 4Gre gondoltam, tudom még korai ilyesmit kérdezni, de hátha vannak pletykák.
Egyébként idén tudom nagyon sok komolyabb hardverrel rendelkező teló fog megjelenni, mint mondjuk eddig is, de Android fronton is lesz termés szépen.

(#38) madarasz92


madarasz92
őstag

Nekem is tetszik..
Jó kis vasnak :D tűnik..

(#39) fricz19


fricz19
őstag

pofás készülék.
htc-k egyre jobban tetszenek, főleg a google mobilja.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#40) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Megérkezett a végleges bejelentés a Sprint-től és a specifikációk :) Android 3.0 nem lett vele, de így is nagyon szép, picivel jobb a HD2-nél.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#41) llaszlo


llaszlo
veterán

Összedobtam egy kis Androidos kérdőívet. Vegyétek-vigyétek. :) :)

Kérdőív

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.