Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

300 Mhz CPU hoz képest is gyors:D
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) EczkE


EczkE
addikt

ez is lesz vagy 100... :U

Asszem mindenféleképpen!

(#3) joey04 válasza AS (#1) üzenetére


joey04
titán

HTC ebben király! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Harlek


Harlek
tag

Egyszerű, de nagyszerű. Elfogadnám! (Aztán eladnám és vennék valami sokkal drágábbat! :D)

(#5) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

És ebben mi lesz a jó? Drágának drága lesz az tuti, zárt rendszer stb. ha 30-40k környékén jönne akkor még elmegy.

(#6) kaller1 válasza AS (#1) üzenetére


kaller1
veterán

A videó végén hiába nyomkodta a gombot,nem váltott vissza fekvőből álló nézetbe és inkább kinyomta... :U

.::> <::.

(#7) bosstom


bosstom
csendes tag

Nem értem minek megint egy újabb rendszer ha az android a HTC-nek szinte ingyen lenne ha nem ingyen is van.
Csináljon abból egy fapadosabb verziót olcsóbb, gyengébb hardver alá.
Szerintem ez csak felesleges bonyolítás a termékpalettán.
Mert anno az android is úgy indult régen még az ősidőkben, hogy az lesz a szegény ember okostelefonjának rendszere. Aztán nesze 100k körül van az összes. :U

(#8) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ez a smart név nagyon megtévesztő :U
de legalább lesz egy HTC telefon, aminek az ára nem 100 rongynál kezdődik ;]

(#9) Enjoy


Enjoy
addikt

Nekem tetszik kinézetre a teló.
HTC nagyon jól optimalizál, ha így folytatják akkor nem fognak "kipottyani" az állandó gyártók közül, aminek én örülök.
Szerintem olyan 80-90k lesz a kezdőára függetlenül.
Aztán majd meglátjuk :U

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#10) HardSanyeee válasza Enjoy (#9) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Az nagyon drága lenne Wi-Fi, GPS és nyilt OS nélkül. 50-60k szvsz.

(#11) Dudikoff


Dudikoff
csendes tag

ExtUSB? Ez most komoly? Szakadjanak már el tőle.

(#12) Enjoy válasza HardSanyeee (#10) üzenetére


Enjoy
addikt

Kezdőár mindig irreálisan magas, én is remélem, hogy 50-60k lesz,
de ezt úgy is a HTC dönti el. :U

► més que un club ◄

(#13) raulicio válasza bosstom (#7) üzenetére


raulicio
senior tag

Azért kénytelen a HTC ebben az irányban is nyitni, mert bizony meglepő, de még mindig léteznek olyan emberek, akiket kifejezetten felháborít, ha telefonáláson és sms-en kívül másra is lehet használni egy mobilt. Csak meg kell nézni a sok buta lehúzó kommentet pl a nem túl régi flash-el kapcsolatos hírnél...

Mondjuk az más kérdés, hogy el nem tudom képzelni, hogy a HTC az olcsó érintősök versenyébe beszálljon, amikor általánosságban minden cuccuk túl van árazva, pedig ez a kicsike specifikáció alapján a kp500 és a samu hasonló modellje ellen kellene, hogy harcba szálljon.

[ Szerkesztve ]

(#14) plus44


plus44
veterán

Nem is vészesen csúnya és gyenge, csak az ára lesz majd szép kerek.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) bosstom válasza raulicio (#13) üzenetére


bosstom
csendes tag

Én nem azt nehezményeztem hogy csináljon-e vagy nem butább telefont az átlag készülékeinél. Hanem azt, hogy minek ehhez már megint egy új rendszer amikor szerintem az androidot is le tudnák úgy csupaszítani hogy ezzel egyenértékú legyen és alig tudjon valamit. Cserébe ócsó hárdveren is elmenne.

Mondjuk az árképzés másik okos ötlete ez a $=Eur. Biztos tök olcsó lesz Amcsiban csak ami ott általában 100$ az valahogy mire Eu-ba jön 100eur. lesz. Árfolyamokról meg ne is beszéljünk. :(((

(#16) Napfénysüti válasza plus44 (#14) üzenetére

Szerintem olyan 90 környékén fog nyitni. :U

Més que un club!

(#17) madarasz92 válasza Napfénysüti (#16) üzenetére


madarasz92
őstag

Az szerintem elég sok érte..

(#18) rep3at


rep3at
őstag

Ha eltalaljak az arat, sikere lesz.

Forward thinking. كرر

(#19) kaller1 válasza rep3at (#18) üzenetére


kaller1
veterán

Én ebből csak 299 dolláros árat nézek ki. :U

.::> <::.

(#20) plus44 válasza Napfénysüti (#16) üzenetére


plus44
veterán

Majd meglátjuk, szerintem 100k körül, de még a 90k-t is sajnálnám érte.

kaller1: Remélem bejönnek a becsléseid, a Motorola Backflip-nek is jó árat lőttél be, legalábbis számomra.:D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21) X-Master


X-Master
tag

Hát nemtom, mennyi lesz, de szerintem tiszta hülyeség ez a kategória, mint az lg arena meg ezek.Minek gps meg ekkora tudás ezekbe a telefonokba, hiszen nem okostelefonok, vagy mégis? Programokat nemigen lehet rátenni, egy csomó dolgot nem lehet kihasználni.pl pár sony ericssonban is a gps csak a fotó megjelölésére meg google mapsra jó.pedig mennyi mindenre ki lehetne használni ilyen hardvereket, csak itt a szoftver korlátoz.A hardver meg olyan erős mint egy okostelefonnál és feleslegesen megdrágítja.számomra érthetetlen.Akkor meg tegyenek rá androidot mer ingyé' van, meg mégis bővíthető, nem mint ezek a gyári rendszerek.Régen voltak alap tudásu mobilok, középkategória, fotós mobilok meg all in one okostelók.Most itt is összekavarnak mindent meg van egy csomó átmeneti kategória.Nem értem hogy mér jó ez.Ez is tuti nem 60 alatt lesz, pedig többet nem ér.

(#22) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Szép darab, nekem tiszta Nexusnak tűnik elsőre. (Persze csak külsőben.)

[ Szerkesztve ]

(#23) Depression


Depression
veterán

2,8'' rezisztív kijelző, 240x320, fixfókuszos kamera. Ez nálam az ultragagyi kategória. Ilyen felbontás a candybar-os telefonokban van. 30k-nél nem érhet többet, persze annyiért adják majd, amennyiért nem sajnálják.
Nagyjából a kínai vackok tudását (sem) éri el.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) fairi válasza X-Master (#21) üzenetére


fairi
addikt

androidról mindig regélik h majd a alsó-középkategóriás érintőstelók oprendszere lehetne,de eddig mindig drága felsőkategóriás telókba szeretik beletenni..

van a tattoo htc-nek mint olcsó android,ami sajna nem igazán olcsó....80k körül motoszkál..
pedig elvileg az android ingyenes,nem kel licenset venni mint a winmonál...

erre most a htc zárt rendszerű érintősbe gondolkodik????

(#25) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Egész vállalható lett ez a telefon. Nagyon sok embernek nincs szüksége ennél komolyabbra, mivel életében nem telepítene fel egy plusz alkalmazást sem. Nem véletlenül adott el a samsung meg lg az ilyen telefonokból tonnaszám, van ebben fantázia. Azért az autofocus-t kár volt kihagyni :((( .

Laci

(#26) fricz19


fricz19
őstag

egész szép.
mostanában annyi htc jön ki.
már nem tudom követni

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#27) kaller1 válasza plus44 (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Remélem bejönnek a becsléseid

Be bizony,mert az expansys-nél 180 angol fontos áron jön majd márc. 15-én(elvileg). ;)

.::> <::.

(#28) Dassler


Dassler
őstag

Nekem pl pont elég egy iylen és érintőképernyőbe eddig számomra csak az Apple és a HTC használható. most Omniám van, de többet nem lesz, amint találok valami telót (pl a hírben szereplő) cserélem is.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#29) lindermen


lindermen
aktív tag

Most látom speedshopban akcióban 50k-ért osztogatják, nem is olyan rossz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.