Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát tényleg elég érdekes
Adott egy Android-rendszer, amely ugye Google... és erre Facebook gombos készülék jelenik meg egy gyártónál.
Kb a szembeszéllel pisálás mozzanata :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) xlife11


xlife11
senior tag

A telefon szvsz szép lett, de a facebook gomb nélkül szebb lenne, illetve ha a kare mellett az a kék rész elhagyták volna.A hardveren nem lepődött meg szerintem senki, egy kicsit kevés,ez ennyiért kicsit drága, de hát HTC :) Amúgy azok a telefonok amik most Gingerbreaddel jöttek ki megkapják az ICS-t?

(#3) Gambi válasza Graphics (#1) üzenetére


Gambi
csendes tag

Jó az a Facebook gomb,de minek... Ha valaki nagyon akarja használni másképp is megtudja oldani.Szerintem csak ront a kinézetén. :))

"Mindig megújítom magam,bennem napenergia van!"

(#4) GALARDO


GALARDO
addikt

Pofás készülék. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) eeXaa


eeXaa
addikt

...nna megint egy csoda htc :) :N

(#6) Eagl3


Eagl3
veterán

Nekem egyvalami szúrt szemet, mégpedig egy korábbi tesztel, a Wildfire S -el kapcsolatosan.
Történetesen a telefonok sebességére vonatkozólag a Wildfire S tesztjében ez olvasható:
" A processzorról sok adatot még a hivatalos specifikációból sem tudunk meg, az biztos, hogy 600 MHz-es órajelen ketyeg ... nem hivatalos források szerint Qualcomm MSM7227 a pontos típus ... A sebességgel kapcsolatban semmit sem kifogásolhatunk. Nyilván nem a világ leggyorsabb okostelefonjáról beszélünk, de egy laikus nem valószínű, hogy meg tudná mondani, hogy a Wildfire S-ben felsőkategóriás vagy középkategóriás processzor van-e; azaz valószínűleg tudna tippelni, de nem egy 600 MHz-es chipre asszociálna. A képernyőmozgatás gyors, az áttűnések folyamatosak, lassulásokkal a tesztelés alatt nem találkoztam, tehát minden rendben volt. "

Míg a Salsa most megjelent tesztjében ez áll:
"A borítás alatt egy Qualcomm MSM7227 lapul, a processzor órajele 800 MHz, a grafikus számításokat pedig egy Adreno200 végzi. ... A hardver ódivatúsága meg is látszik a rendszer sebességén: bár nincsenek félperces akadások, a folyamatos működéshez ez egyértelműen kevés. Az apró szaggatások és reccenések mindennapos vendégek, ha az ember Salsázik; ugyanígy a kétpontos nagyítás sebessége sem az igazi."

Mind a két telefonban ugyan olyan Adreno200 található illetve 512 ROM és ugyanennyi RAM áll mindkét készülékben a felhasználó rendelkezésére.
A kijelző felbontása szintén megegyezik, a Salsa 0,2 hüvelykel nagyobb ugyan, de ez úgy gondolom, elhanyagolható.

Most akkor döntse el a user, hogy a Wildfire S működése mennyire folyamatos, ha a Salsa erősebb processzora is hagy némi kívánni valót maga után a cikk szerzője szerint.
Nem ugyanaz a két teszt írója, de azért figyelembe lejetne venni ezeket a dolgokat szerintem, eléggé megtévesztő, legalábbis számomra egyből feltűnt.

Ettől függetlenül szép teszt, köszi! :R

(#7) stevve válasza Eagl3 (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

Jó a megfigyelőkészséged. :)

A telefonhoz:
Dedikált Facebook gomb? Minek? Lassan jön a Google+, ami már előzetesen is FB verő hírében áll.

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Facebook gomb :DDD

(#9) amanoba


amanoba
őstag

A formaterv telitalálat (el is morzsoltam egy könnycseppet a Legend-Salsa párhuzam miatt), az anyaghasználatra és az összeszerelés minőségére sem lehet panasz

Emiatt jar a kalapemeles, es az unibody miatt is, de ara, az valami vicc.
A facebook gomb nekem is szurja a szemem az elejen, teljesen nem oda illo, sokkal jobban jott volna ki a dolog, ha az oldalan kap helyet.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) myckie2


myckie2
őstag

Specifikációk: Alcatel One Touch 665? he? :F

(#11) dokee78


dokee78
félisten

Láttam a Mobilaréna TV-ben és inkább már Wildfire S-t venném,mert ebben csalódtam.

(#12) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Hehe, már előre látom, hogy hány félrepostolt kép lesz a Salsa user üzenőfalán :D
Lesznek kínos pillanatai a telefon használójának ;]
Egyébként fekete vagy ezüst színben istenkirály lenne a köcsög FB gomb nélkül. Nálam még mindig etalonnak számít a legend, minek kellett szétbarmolni a letisztult formatervet egy oda nem illő, rikító kék gombbal? :F

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13) miaoumaoi


miaoumaoi
tag

manapság már mindenre facebook gombot raknak, akkora igénytelenség. gyanítom fizet nekik a face, lehet abból fedezik az ms licensz díjakat.

(#14) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Vicces fiúk (lányok?) ezek a htc-s arcok. Ennyiért adni egy belépő droidot (ugye most már a belépő kategória kapja ezt a hardvert)... Erre se cserélem le az Optimusom. :)

(#15) legiaap


legiaap
nagyúr

Tökre bírom, hogy egy csomó tesztben szerepel az Omnia 7 is... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16) Graphics válasza Gambi (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyi erővel lehetne egy 0,5cm*0,5cm-es kijelző is, ahol én variálom a közösségi "gombokat"( az se illene bele az összképbe), de amúgy is, telefon telefonálásra van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Maxentius


Maxentius
addikt

A fészbúk-gombtól most tekintsünk el, mindenki úgy kommentálhatja, ahogy akarja.

Alapvetően rendben van a külseje, eléggé Legend-fíling, bejövős. ;) A kamerateszthez pedig annyit, h ezentúl az összes leendő Sense-cuccban legyetek szívesek átkapcsolni a méretarányt 5:3-ról 4:3-ra, akármekkora is a képérzékelő, mert tudnak ezek a HTC-k szabványos méretben is lőni képeket, de alapbeállítás szerint szélesvásznon vannak. Előre is köszi! :)

#legiaap: úgy tűnik ár-érték arányban most az a legjobb cucc (vagy csak amolyan fejlesztői cucc, ami a WP7-blog miatt kell, és ha már van, akkor miért ne. :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18) Napfénysüti

Abszolút egyetértek a végső konklúzióval. A telefont sajnos agyoncsapja az ára illetve az a FB gomb is nagyon felesleges és csúnya szerintem. :(

Més que un club!

(#19) gabor85 válasza Eagl3 (#6) üzenetére


gabor85
őstag

most hogy mondod, igaz...!

(#20) dr. Kind válasza legiaap (#15) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

azért van egy-egy fotón, hogy mindenkinek legyen összehasonlítási alapja a telefon méreteivel kapcsolatban. Mivel az omnia7 még nálunk lesz egy darabig, úgy gondoltam, érdemes ezt vele csinálni, a folyamatos készülékváltogatás csak zavaró lenne. De ha szerintetek túl sok az Omnia 7, szóljatok, és akkor mindig mást rakok be :)

(#21) tjb007


tjb007
nagyúr

Vicces emberek dolgozhatnak a HTC -nél, 50.000 forintos felárat elkérni a Sense -ért, fém házért és egy Facebook gombért........
Mindegy, úgysem tartozom a célcsoportba.

(#22) flexxx2 válasza Eagl3 (#6) üzenetére


flexxx2
őstag

Lehet az új sense felület lassítja be.

(#23) littlelion21


littlelion21
addikt

Az ár-érték aránya a legjobb ;]

(#24) Eagl3 válasza flexxx2 (#22) üzenetére


Eagl3
veterán

Az is ugyan az szerintem.

(#25) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Aztán pár hónap múlva jön hozzá az upgrade pack G+ matricával. :)

előbb írtam mint elolvastam volna a tesztet :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#26) Thome


Thome
addikt

Ha már annyira Facebook mobil, akkor az aztvar Facebook gomb mehetett volna a telefon jobb oldalára, a felső részébe. A gomb jelenlegi helyére pedig egy apró, szolid (mint anno a HTC név a telefonok hátlapján) "facebook" felirat vagy pedig egy kicsi kis logó. Mindenki jobban járt volna. Így elég csúnya. A hátoldalról inkább nem is szólok semmit...

Na meg ezért a pénzért? Pláne egy ilyen ótvar hardver? Menjen már a csába a HTC...

[ Szerkesztve ]

(#27) JanFe


JanFe
aktív tag

Atlagos HTC keszulek, persze jo dragan...

"There is nothing permanent except change"

(#28) XuChi


XuChi
addikt

LOL dedikált arckönyv gomb. Ez tök nevetséges. Lassan a WC-ben is FB gomb lesz :D

(#29) #13260800


#13260800
törölt tag

Bírom, hogy általában hasast dobnak az emberek az AF -től miközben ezt a gépet egy közepes EDOF hazavágja 2x. Ha már ennyiért veszek egy Mobilt elvárnám, hogy éles képeket lőjön. Nem is olvastam tovább a tesztet mikor megláttam a képeket.

[ Szerkesztve ]

(#30) cefre00


cefre00
tag

Mi a frásznak tesznek rá FB gombot? No mindegy.
Azon kívül ez a masina nagyon ronda. A design semmiféleképpen sem nevezném (én) letisztultnak, pláne nem felnőttesnek. A tudása rendben van, viszont akkor sem adnék érte 96.000 forintot, ha a htc felirat színaranyból lenne rajta... :(

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#31) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

MI a nyavajának kellett rá a fb gomb??El is rontották vele.Inkább lett volna valami szabadon állítható snassz gomb és azt teszek alá amit akarok.. :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#32) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez a telefon úgy bukta ahogy van. A HTC-nek nem kéne erőltetni a fiatalokra a mobiljaikat hacsak nem mennek le jócskán az árral. Körülbelül legalább annyira mint pl a Wildfire most.

All→M8

(#33) callmeakos válasza domperke (#31) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

ezt nevezik marketingnek tudod??? :DDD

All→M8

(#34) Ricardo


Ricardo
félisten

96.000?
Elgurult a gyógyszerük?

(#35) Thome válasza #13260800 (#29) üzenetére


Thome
addikt

Ezt az AF-es kamerát az EDOF odavágja igen. Hasonlítsd össze egy Galaxy Ace-szel...

[ Szerkesztve ]

(#36) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Azt gondolom, hogy a legelvetemültebb facebook rajongóknak sem hiányzott eddig ez a plusz gomb. Viszont ez semmivel sem facebookabb mobil, mint bármelyik másik, csak 1el kevesebb lépésből lehet posztolni. Ha már elkezdett a HTC egy ilyen vonalat, akkor tegyék tényleg kicsit mássá. Pl pluszba mehetne bele facebookos jelenet, felszín, hátterek, élő hátterek stb.

A dedikált fb gomb mellett simán elfér a tükör alkalmazás (ami felesleges, meg kicsit nevetséges, pláne hogy azért a HTC inkább férfi telefon, de egy fb telefonba ez már fel sem tűnik), viszont a stocks talán kihasználatlanul fog azt hiszem maradni :D

Valami szemet szúrt nekem.
Sense 2.1 fut rajta, de a készenléti kijelző olyan, mint a 3.0-nál, nem? Tehát, ha a programot a körbe húzod, akkor oda ugrik... Szóval ez alapvetően 3.0nál van, csak most ebbe is belepakolták? Incredible S 2.1es sense felülete nem tud ilyet...

(#37) Shady313


Shady313
aktív tag

Csak hogy gyűljenek a negatív kritikával teli postok, hátha észreveszi magát a HTC. Azon kívül, hogy ronda a készülék... Minek oda az a Facebook gomb? Ez az agymosás tényleg ennyire komoly? Így is a fiatalok ott élik az életüket és ha valami rosszat mondasz az oldalra szó szerint harapnak. Erre tovább erőltetik. Üzletpolitika, persze.... De ez a világ felelőtlen....

Gazdag gyerkőcök megveszik, viszont akinek igényes készülék kell nem fogja lejáratni magát egy facebook gombbal. Ugyanis nevetségesen fest, függőséget jelképez. A felhasználótábora elég kicsi lesz....

[ Szerkesztve ]

(#38) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Mindig van lejjebb. :DDD

Ha valamelyik szolgáltató nem kezdi el nyomni, akkor elég szánalmas lesz az eladása. Persze értem én hogy nagy, meg fészbuk, meg HTC, de azért az ára egy két kategóriával jobb telefonéval vetekszik.

(#39) legiaap válasza Shady313 (#37) üzenetére


legiaap
nagyúr

Biztos pont ezekkel a hsz-el fog majd foglalkozni a HTC... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40) #13260800 válasza Thome (#35) üzenetére


#13260800
törölt tag

ja ha ezt nem is vágja haza de még mindig jobb nála :DD .

(#41) Maxentius válasza pingwin011 (#36) üzenetére


Maxentius
addikt

Van egy olyan érzésem h mi IS-tulajok max. egy ilyet fogunk kapni legközelebb frissítésként, azaz lezáró képernyő helló, Sense 3.0 viszont nuku...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42) pingwin011 válasza Maxentius (#41) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Pár napja jött valami frissítés, de ezt nem tartalmazta :D
Mondjuk én örülnék ennyinek is (főzött dolgokat meg nem akarok rá), mert tetszetős megoldás. Van rá alternatíva egyébként (GOTO program), de azért jobb az eredeti. Ezen felül pedig jó lenne, ha az időjárás animáció lenne a hétterem, lezárt képernyőnél is. (erre is van alternatíva--> go weather). De pl a 2 külsőprogram nem játszik együtt, szóval... Na mindegy, jöjjön a készenléti kijelző, és akkor örülni fogok :D

[ Szerkesztve ]

(#43) amanoba válasza osztraksajt (#38) üzenetére


amanoba
őstag

Chacha is bekerult, szerintem ez is be fog..
Bár szerintem az ára, ami meghátozóbb ez esetben.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#44) crey


crey
MODERÁTOR

Kivételesen nagyon nem tudok a konklúzióval egyet érteni....

Óriási tévedésben vagytok sokan, akik felesleges hülyeségnek tartjátok ezt a mobilt, mert NEM az.

Persze normális ember nem veszi meg a nyamvadt FB gomb miatt, meg a pár plusz alkalmazásért... DE!

Hány amerikai, európai - akár csak magyar - pózer hülyegyerek, tinipicsa rohangál az utcán? Na ez a készülék nekik készült, a dedikált FB gombjával együtt. Ha elmegy szarni, rögtön postolhassa.

Ezt egy normális értékrendű - alapjában inkább szakmai - fórumon egy idióta hülyeségnek fog tűnni, még a tesztelőnek is. Igen, mert nagyon nem neki készült.

De abban az országban, ahol sláger termék tud lenni a DVD visszatekerő, igenis van létjogosultsága egy olyan készüléknek, ami csak egy dedikált FB gombbal különbözik a Wildfire S-től.

Dr. Kind:

...bár itt már bele lehet futni egy-két felesleges dologba, mint például a másodlagos kamerát tükörként használó Mirror programba....

Pont ezzel a mondatoddal jöhettél volna rá a tipikus célcsoportra. A tizennégy - tizenhét éves idióta picsák, akik fél percet nem bírnak ki, hogy ne nézhessék meg, hogy áll a frizurájuk, vagy a sminkjük.

Erről szól ez a történet. Nem kell velem egyetérteni, de biztos vagyok, hogy mind a Cha-Cha, mind a Salsa meg fogja találni a saját rétegét, főleg ha bekerül a szolgáltatói kínálatba, és elérhetőbb áron lesz kapható (kb. 70-75 ezer).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#45) Shady313 válasza legiaap (#39) üzenetére


Shady313
aktív tag

Azt mindenképp látják, hogy a felhasználók miként reagálnak, mert biztosan érdekli őket, hogy a készülék amit gyártottak mennyire vált be. Ha nem figyelik a piacot (és az internetet) akkor szimplán hülyék. Nem azt mondom, hogy pont az én hozzászólásomat fogják elolvasni. De legyek én is egy a sok közül, akiknek megvan a véleményük. Erről ennyit :)

(#46) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Félelmetes gomb ez a kis "f". Mivé lesz a világ nélküle..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#47) CarKiller47


CarKiller47
tag

Tesztvideó? :(

(#48) RexpecT


RexpecT
addikt

"Egyrészt a Facebook gomb használata egy kissé indokolatlan, mivel túl sok haszna nincsen szerencsétlennek, az általa képviselt soványka funkcionalitás simán elérhető az alkalmazások menüjéből, nem hiszem, hogy valaki annyit posztol, hogy szüksége lenne a billentyűre."

És ráadásul esztétikailag sem éppen szerencsés helyre került az a gomb.

(#49) osztraksajt válasza RexpecT (#48) üzenetére


osztraksajt
őstag

Viszont marketing szempontból igen, mert így a plázakirakatban is jól látszik. :DDD

(#50) Jadro


Jadro
veterán

Legend ráncelvarrásnak jó lehetett volna, de akkor kicsit jobban összekaphatták volna magukat és az árazást is jobban kellett volna belőni. A Legend valami észveszejtően szép cucc volt. Szóval ezt így most kevésnek érzem. ( Kivéve az árát :DDD )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.