Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lennier


Lennier
tag

Gyanítom, hogy a kép csak illusztráció...
Nem hiszem, hogy kiadnák ugyanabban a készülékházban, mint a Desire...

(#2) plus44 válasza Lennier (#1) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem is. Ez azért pofátlanul hasonlít...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) stevve válasza plus44 (#2) üzenetére


stevve
nagyúr

az csak a reklám miatt van ott. Erdoke már linkelte máshol és erre a megállapításra jutottunk... vagy csak hülyék a marketingesek. :D

(#4) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Én kiváncsian várok már egy wp7 oprendszer áttekintő tesztet, mert így az xboxon keresztül szinkronizált folytatható játék lehetőségen kívül kevés dolog fogott meg benne...

(#5) tariattila


tariattila
veterán

én simán el tudom képzelni a desire tokjában...
elég költséghatékony megoldás lenne...és lássuk be ez egy elég populáris telefon forma...
vagy mi lenne a kizáró ok? :U

[ Szerkesztve ]

(#6) AS


AS
félisten

Na de ez is lol itt meg Samsung i8910 HD WP7 el

LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Lotusomega válasza AS (#6) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Uhh, hát ez már eléggé a szánalom kategória.. :U

(#8) tariattila válasza AS (#6) üzenetére


tariattila
veterán

a gombokon kívül vaj'h mit cseréltek benne még ki?
Szasza888:
miért lenne szánalom? jó kijelző, jó ház és ha a belsőségeken is módosítottak win7-hez akkor jó tud az lenni nem?

[ Szerkesztve ]

(#9) Quasi_modo válasza Lotusomega (#7) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem szánalom ez, csak simán hülyeség.

valami

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Azért szánalom, mert a microsoft foggal körömmel ragaszkodik ahhoz hogy előző telókra ne lehessen upgradelni, mert h szerintük nem felel meg a követelményeknek, na most ha egy i8910hd-n elfut röhögve, akkor miről beszélünk, akkor egy hd2-őn nem fut? Na ne már, erre írtam hogy szánalmas :U

(#11) tariattila válasza Lotusomega (#10) üzenetére


tariattila
veterán

én meg erre írtam, hogy tudni lehet mi van belül??? Honnan tudod, lehet rősebb mint a hd2... :DDD
jó bevallom azért inkább neked lehet igazad...

(#12) Integra válasza Lotusomega (#10) üzenetére


Integra
titán

mi szánalmas ebben? az üzlet, az üzlet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) pdatech


pdatech
csendes tag

Több forrás is kételkedik az info hitelességében. Egyrészt mert a Desire házába rakták bele a WP7-t, másrészt mert a nagyobb képeken még Androidos képernyőelemek is látszanak

kapcsolat: http://blog.pdatech.hu; http://www.facebook.com/pdatech; http://twitter.com/#!/pdatech

(#14) AS válasza Lotusomega (#10) üzenetére


AS
félisten

Ebben I8910 ben 1 ghz SP van :)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) crey válasza AS (#6) üzenetére


crey
MODERÁTOR

az nem a HD.

A belsejét biztosan átszabták, illetve ki kellett cserélni a kijelzőt is, stb. Csak a külseje hasonlít rá.

Amúgy amennyire kötött lesz a WP7, nem lesz optikai joystick rajta mint a Desire-ön, egyszóval: fake.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16) erdoke válasza Lotusomega (#10) üzenetére


erdoke
titán

A tudatlanság elfogadható, de hogy miért jár együtt kommunikációs kényszerrel? :F
Szerintem inkább ez a szánalmas, mintsem a tény, hogy a Samsung legyártott a Microsoftnak pár ezer prototípust egy ismert dobozban. Pár héten belül több ezer fejlesztő fog belőle kapni, biztosan hányni fognak tőle, mert a doboz korábban egy symbianos készüléké volt.
Az egy prototípus, és a házon ill. kijelzőn kívül nincs sok köze az i8910 HD-hez, pl. az alaplap teljesen más, Snapdragon alapú rendszer.
Másrészt ki a fene mondta neked, hogy a HD2-n nem futna el? A HD2 egyszerűen nem felel meg a specifikációknak.

A hírben szereplő kép egy Photoshop kreálmány, ami az adott ausztrál mobil szolgáltató egy belső kommunikációs levelében szerepel. Ráraktak egy WP7 kezdőképernyőt egy Desire-re. Hol itt a gond?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#17) sunsaw


sunsaw
tag

Nekem jelenleg az aprilisi unlocked image emulatoron fut, tehát magáról a korai OS-ről simán lehetne cikket írni akár már most is, csak nekem erre se időm, se megfelelő szaktudásom nincsen - nem vagyok mobiltelefon újságíró.

Windows Phone 7 Developer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.