Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FragMaster


FragMaster
addikt

Miféle S5 premier csúszás? Ilyen még a forrásban sincs, puszta találgatás. Nem kéne ilyenekkel degradálni a cikkek hírértékét.

Furkoo: lényegtelen, hogy lényegtelen :D , de ha ilyet írnak, akkor biggyesszenek oda legalább egy "feltételezett" vagy "pletykált" szót, mert nem tény.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2) L4mie válasza FragMaster (#1) üzenetére


L4mie
veterán

Lényegtelen a samu, azok ontják továbbra is magukból az egyentelefonokat, ellenben már egy ideje nem is követem a htc csúszását, első 2 okos-telefonom htc volt, aztán inkább váltottam, de ettől független tartom a véleményt, hogy nem szabad eltűnni a süllyesztőbe, kell a változatosság és ezt a htc valamilyen szinten képviseli, ezért hajráá nekik. :C

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát ha ettől várják a "megváltást akkor bajok vannak a fejekben :DD

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) keIdor válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


keIdor
titán

Tavaly is One-tól várták, előtte meg a One X-től, egyik sem hozta az elvártakat.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) pit stop válasza FragMaster (#1) üzenetére


pit stop
addikt

Korábban volt róla hír, hogy a kamera miatt és egy beszállító leégett gyára miatt nagy gondjaik vannak darabszámmal - ezt Samsungos is megerősítette.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#6) C$abi


C$abi
aktív tag

Na itt remélem tényleg sikerül a megváltás mert a HTC-nek nem kéne megszűnnie és csődöt jelentenie.

[ Szerkesztve ]

(#7) NeRo28 válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Osztom a véleményedet!Viszont nem lenne jó ha a HTC eltűnne!

(#8) Jimmy66 válasza keIdor (#4) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Fő az optimizmus!

(#9) vicze válasza C$abi (#6) üzenetére


vicze
félisten

Sose volt a cég csődközelben még veszteséges negyedévből is összesen 1db volt, az utóbbi 10évben...
Pusztán a híresztelések vannak halálra túlozva és a fejekben sikerült úgy látszik elültetni ezt a baromságot.
Csőd vagy bármi hasonló elég messze van.
Most épp több bank is feljebb értékelte a részvényeket nem csak 1. (Igazából nem jelent semmit, lehet csak spekulálnak.)

(#10) FragMaster válasza pit stop (#5) üzenetére


FragMaster
addikt

Ennyi, ezen kívül nincs semmi arról, hogy ez a premier csúszásával jár. Kár ezt tovább húzni, mert nem a téma része.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#11) Steve1207 válasza vicze (#9) üzenetére


Steve1207
veterán

Így van, mert ha már valami rosszabb, mint egy éve, akkor egyből csődközelben van meg veszteséges... Ez a "nem 4 autót vesznek évente, hanem csak 2-t kategória, de még az is plusz bevétel, nem pedig veszteség). Ha nagyobb cégnél pendítettek volna meg ilyet, ott is ugyanez lenne a helyzet, miután végigsöpör a neten akarva, akaratlanul.

.

(#12) C$abi válasza vicze (#9) üzenetére


C$abi
aktív tag

De olyan jól mégse megy nekik, mint a Desire vagy a HD2 idején, igaz akkor más világ volt.

(#13) Mr President


Mr President
senior tag

Szurkolok nekik.
Samsung nálam lemaradt a többiektől. Teljesítményben nincs már különbség a csúcstelók közt. Kinézet, anyaghasználat és a hozzáadott plusz dolgok fontosabbak lettek. Ezért ha cserélni fogom a GN-t, akkor azt az idei vagy a tavalyi one-ra, vagy nexus 5-re fogom. Esetleg S4.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#14) BenHans


BenHans
addikt

(#9) vicze1, (#11) Steve1207 : +1 :)

Divat már a HTC temetés, lassan ez is olyan szánalmas méreteket ölt mint felállítunk tüntető jelleggel egy szobrot és nagy csinnadrattával ledöntjük és vakítjuk a sok szerencsétlen majmot. Ebből is látszik, hogy sokszor nem is a helyzet, hanem az értelmi szint a botrányos. És ebben 1-2 neves oldal is főszerepet vállal bizonyos boltokkal karöltve. Ettől féltem amúgy a MA!-t is, de itt még aránylag jó a helyzet, szóval MA! köszi a cikket :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#15) atikó válasza FragMaster (#1) üzenetére


atikó
őstag

Most sírjál mert a szutyok Samsungról írtak valami negatívot!

(#16) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Az tényleg mellettük áll hogy idén ők hozzák ki leggyorsabban a csúcsmodellt.Sőt az is hogy az S5 nem igazán lett a várakozásoknak megfelelő.

De közben meg én nem látok valami nagy fejlődés a tavalyi ONE-nal szemben hogy most ez annyival kapósabb legyen.Sokkal inkább vennék sima ONE-t ha ennek hatására csökken az ára.
De ez csak az én véleményem.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#17) AS válasza atikó (#15) üzenetére


AS
félisten

Csak nem valóst , nincs semmi késés jön időben. Még hozzánk is T-nél is .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) batai15


batai15
félisten

PErsze, a one-tól is ezt remélték.

(#19) FragMaster válasza atikó (#15) üzenetére


FragMaster
addikt

Látom a lényeget kiragadtad :U

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#20) BenHans válasza AS (#17) üzenetére


BenHans
addikt

Akkor egyszerre... Addig jó míg az emberek többsége inkább mást venne és abba a másba a HTC is beletartozik. Még a nagy Samsung fan ismerőseim sem cserélnének s4-ről s5-re de a négy közül kettő már kacsingat az AllNew felé. :) Facebookon is volt 1-2 Samsung post(nem a magyar oldal, de ott is) ahova írogatták tulajok hogy még s3-at sem cserélnének 5-re, és inkább megvárják a HTC-t, vagy Sony.

De volt vagy gsm vagy phonearena-nak egy felmérése, azt hiszem valami S4-did you like it címmel és ott ~8000 szavazat ~2000 ellenében nem tetszett.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#21) snakehb válasza BenHans (#14) üzenetére


snakehb
csendes tag

Pontosan. Azért 600 milla dodó profit nem kevés, pláne nem veszteség...
Én is bírom a sok önjelölt gazdasági szakembert. Utánajárás/olvasás nuku, szenzációhajhász kommentelés 5-ös.

Amúgy kijöhetnének egy tablettel is.

(#22) BenHans válasza snakehb (#21) üzenetére


BenHans
addikt

Az engem is érdekel :D
Tessék! [link]

Itt egy magyar hír is: [link]

Amúgy már kb fél éve emlegetik ezt a google tabletet és végig HTC volt a pletykákban. De nekem el volt valahol mentve egy HTC tablet koncepció amibe még nem volt a google belefűzve az kb tavaly nyári cikk, szóval tuti lesz valami.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#23) snakehb válasza BenHans (#22) üzenetére


snakehb
csendes tag

Juhéééjj! :DD

Csak gondolom, mivel Nexus, nem lesz Sense felület, hanem a gyári droid. Pedig azt meghesszelném tabira optimalizálava. Szvsz ez a legjobb UI (letisztult, elegáns, gyors)...

(#24) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

nagyon optimistak...pedig szerintem jo palyan vannak a beborulashoz a mostani palettajukkal.

Ugyanakkor a Samu lendulete is megtorni latszik, az S5 szerintem nem akkora durranas az elodokhoz kepest.

B.Cs.

(#25) BenHans válasza snakehb (#23) üzenetére


BenHans
addikt

Szerintem is legjobb felület. Nem túl csicsa stb. Kipróbáltam launchereket és egy csomó skin-t, de egyik sem bírt többet két hétnél, aztán ment vissza gyárira.
Ha romolgatnék akkor is csak Sense romot raknék fel. :)

strider80: Miért mi baj van a One minivel, One-nal, Desire 816-tal vagy az AllNewOne-nal??? :F Az újakat is belevettem mert már kb mindent tudunk róluk.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#26) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Hajrá HTC !
A legszebb telefon a világon :)

(#27) joey04


joey04
titán

Évek óta várják a sikert, aztán csak nem jön... Jó, nincsenek csődközelben, de azért ez nem valami hatalmas siker... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) snakehb


snakehb
csendes tag

Apropó, S5. Hol van a beharangozott Galaxy F, ami az S5 szuperprémium változata aluházzal, stb.?
Ez a 200k feletti műanyagvásár elég ciki... az Apple is bebukta az 5C-vel, főleg hogy hardveresen megegyezik az 5-össel, és alig olcsóbb...

Nekem ezért viszi a prímet a One, meg a brutál előlapi beats, boomsound hangszórók miatt. Ahhoz képest minden más telefon csak prüntyög. :D

(#29) prolad


prolad
őstag

Nem akarom leszólni őket, de a one x óta ezt hajtogatják. Nem hiszem, hogy egyetlen sikeres modellel akkora sikereket tudnának elérni.

(#30) BenHans válasza joey04 (#27) üzenetére


BenHans
addikt

De inkább van most a One után esélyük felkerülni a hozzájuk méltó pozícióba mint a OneX idején... :) Bár a One X és One S is jó telefon volt csak a Tegra nem jött be és voltak vele problémák, a One S-ből meg hozzánk nem jutott snapdragon s4 verzió a gyártási nehézségek miatt mert ugye a természet közbeszólt.
Jajj de tetszett nekem a One S... :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#31) stilo18 válasza snakehb (#28) üzenetére


stilo18
addikt

Nem arról volt szó, hogy mégsem lesz?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32) #06658560 válasza snakehb (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért ha befektetői szemmel is nézi az ember, attól a pillanattól kezdve, hogy a reálprofit a cégnél alatta van a banki kamatnak adódik a kérdés: miért is termeljen bármit is, a helyett, hogy a bankban kamatozik a pénz?

(#33) Csapoati válasza snakehb (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ize, nem mindenki tolja a c...nyhifit, nekik lenyegtelen a boomsound. En utkozben fulesezek, otthon meg nyilvan hangfalak mennek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) Gulyopapa válasza Csapoati (#33) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Hidd el hogy a mindennapokban jó az a boomsound...

(#35) Csapoati válasza Gulyopapa (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha mondasz egy jo okot, akkor belatom. De az, hogy durrbumm basszussal szol a csengohangom, nem er.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) Gulyopapa válasza Csapoati (#35) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Pl youtube videókhoz soha nem használok fülest, és budin zenehallgatáshoz sem :DDD
Eddig még bárki meghallotta, nem hitte el hogy milyen szépen szól.
De lényegtelen is hogy tetszik-e valakinek vagy sem.
Nekem nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

(#37) BenHans válasza Csapoati (#35) üzenetére


BenHans
addikt

Vagy hosszú várakozás közben egy sorozat... (bár ez kicsit félreérthető :DDD ) De sorozat, film, mondjuk utazás, WC, várakozás, stb közben.

Vagy ha mutatok valakinek egy videót akár saját akár youtube mint ahogy Gulyopapa is írta mindenkinek tetszik.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#38) batai15 válasza BenHans (#37) üzenetére


batai15
félisten

Jó hosszu wc lehet akkor..

(#39) vicze


vicze
félisten

Amúgy a cikket konkrétan elolvasták a "fikázók". Nem a HTC várja a jobb negyedévet, hanem a befektető bankok értitek a különbséget? :U

HTC oldaláról meg mit mondjanak, ez is "szar lesz mint a többi"? :F Igen az tényleg jó marketing lenne.

[ Szerkesztve ]

(#40) lexter00


lexter00
őstag

Beképzelt,egoista banda ez a HTC

(#41) Gulyopapa válasza lexter00 (#40) üzenetére


Gulyopapa
addikt

ez meg egy okos hozzászólás :W

(#42) halkow


halkow
őstag

reméljük így lesz, több telot kedvezőbb árakkal jó felszereltséggel

Alcatel onetouch idol2s the king

(#43) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

„Az AT&T Wireless és az Apple ötéves exkluzív forgalmazási megállapodásának leteltével a korábban HTC modelleket előnyben részesítő amerikai szolgáltatók is az iPhone felé fordultak, mely mellett a Samsung Galaxy S sorozatának növekvő európai sikerét is megszenvedte a tajvani gyártó.”

no offense, de ezt minden egyes HTC-s cikknél le kell írni, más-más megfogalmazásban? :(((
Már eléggé unom, hogy ugyanazt kell elolvasnom több századjára. :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44) Steve1207 válasza Csapoati (#35) üzenetére


Steve1207
veterán

Elmész valami eseményre, levideózod, megmutatod valamikor a haveroknak, lehet koncerttől kezdve bármi. Olyankor elég jó, hogy viszonylag normálisan hallja vissza az illető, nem csak a magasakat, eszméletlen torzítással.

Szerintem ezek a "funkciók" amúgy nem az idehazai csóró világunknak készültek, inkább oda, ahol az emberek megtehetik, hogy gond nélkül járjanak ide-oda és megörökítsék. Úgy sokkal több mindent néz is vissza az ember ugye, ha megtehet ilyeneket szépszámmal.

Egy példa: Hajnal 1-kor nem akarok kikötni-bekötni minden vezetékes hülyeséget géppel együtt egy videó kedvéért akkor is normálisan átjön (pl itthon nem fogom bemadzagolni magam egy fülessel). Manapság azt az egy-két sorozatomat így szoktam, arra a bő negyed órára fölösleges.

Még egy példa, ami mindennapos: reggeli és esti kávé mellé belövök valami zenét. Szeretem a klasszikus elemeket, így eléggé ritkaság, hogy pont telefon adja vissza jól. Régebben nem is hallgattam így semmit, nagyon feldobja a kezdést :)

Amúgy ég és föld, én kb összecsináltam magam, amikor haver először mutatta :D Nem mondom, hogy mindenki igénye persze. Ha senki se fejlesztené akkor a Sokol rádiónál maradtunk volna évek óta minőségben.

.

(#45) lexter00 válasza Gulyopapa (#41) üzenetére


lexter00
őstag

Merthogy a supportra tesznek egy nagyot kb 2x annyiért árulják a dolgaikat mint amennyit ér.Attól hogy valaki magára aggatja a prémium gyártó nevet attól még nem lesz az ahoz sokat kell dolgozni,de a HTC egyből azt hitte magáról hogy övé a világ.Meg sorozatosan mellélőttek pl a Beatsal az nagy bukta volt nekik,reklámra meg nem kell költeni minek.Egyedül a Sense ami bejött nekik.Inkább maradt volna ODM gyártó azt legalább jól csinálták.

[ Szerkesztve ]

(#46) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Örömmel jelentjük hogy a veszteségeink növekedésének üteme csökkent az utóbbi időben.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#47) BenHans válasza lexter00 (#45) üzenetére


BenHans
addikt

Istenem, miért? :W Ezt mind, hogy tudtad belezsúfolni egy hozzászólásba? Azt tudod-e hogy a HTC miket tett le az asztalra? Volt már HTC készüléked? Mi alapján állítod mindezt? Ezt amit csinálsz valahol díjazzák?

Maradok tisztelettel :R

Üdv. Ben

Blindmouse: Találó lenne, ha veszteséges lenne...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#48) pit stop válasza FragMaster (#10) üzenetére


pit stop
addikt

Konkrétabb az ha haverom pont most délután szólt, hogy kapta sms-t: az előrendelt S5 telefonja bizonytalan ideig késik.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#49) Nuada herceg válasza keIdor (#4) üzenetére


Nuada herceg
őstag

És akkor ebből egyenesen következik, hogy idén sem lesz sikerük...

Értem a csíziót.

(#50) BenHans válasza pit stop (#48) üzenetére


BenHans
addikt

Ez hasznos infó, simán mehetett volna ON-ba is. :K :D Szóval valamilyen szinten mégis megállja a helyét a híresztelés. Ez tényleg nem jó hír így a Samsungnak.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.