Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) #16820480 válasza erdoke (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

az átlag user azt sem fogja tudni, hogy mi az a hd videó, csak nagyobb, több, méginkább, és kész. meglátja, hogy már nem "X" szerepel a feliraton, hanem "2X", és ugrik, hogy az jobb. az átlag user az, akinek még automata módban is túl bonyolult használni a fényképezőt, aki csak nyomogatja a gombokat a gépen, és örül neki, hogy újabb, még brutálisabban hangzó nevű 'ezergigahertzes' processzor van a gépében (bár nem tudja mi az a processzor, de biztos jó, mert mondták mások), aki utálja a vistát, mert azt mondták, hogy szar, és szereti a win7-et, mert milyen királyul megcsinálták már, és amúgy képtelen használni még a keresést is egy pdf fájlban, vagy weboldalon. az átlagos felhasználó azt látja, hogy akármekkora felbontáson fényképez, a monitorán ugyanakkora méretű a kép (fit to screen), de a sok megapixeles kép nyilván jobb.
nekem eddig nem egy ismerősöm mondta, hogy nem látnak igazán minőségi javulást egy 720p és egy 1080p közt a tévén, csak az utóbbi több helyet foglal el. megmondom őszintén, én sem láttam olyan egetrengető különbséget a sima 3D-s mozi és a 42x28 méteres imax vászon közt.

egyébként persze, ésszerűtlen 100 giga zenét hordozni, mert egyszerre úgyse mtudod végighallgatni. ezek szerint ésszerűtlen mondjuk egy albumnál többet magaddal vigyél, hiszen gyakran annak sem érsz a végére. itt éppen az a lényeg, hogy változatos, és azt tudok hallgatni, amihez kedvem van. ismered ugyey te is Murphy-t, hogy ha otthon hagysz valamit, akkor biztosan arra lesz szükséged...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.