Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Mi az hogy 7, még 3 sincs :Y

(#2) mukibuci válasza Lotusomega (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azért sokat nem kell gondolkozni rajta, hogy miért 7... (windows phone 7)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) budo82 válasza Lotusomega (#1) üzenetére


budo82
tag

Windows Phone 7 -> HD7 érted?

A nokiás aláírásod látva, nem értem miért csodálkozol... :) Én pl. sose értettem a nokiás számozásokat... :B

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#4) bordi10


bordi10
senior tag

Maradok a 2esnél.. :DD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#5) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Igen, én is gondoltam h miért 7, de azért a számozást nem a rendszerhez kéne igazítani, ha pl windows phone 98 lenne, akkor az lenne a teló neve? :DDD
De mind1 ez csak kukacoskodás, a lényeg h jöjjön már ki a wp7 és lássuk meg hogy mit tud valójában..

(#6) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

ugyanaz mint a hd2 majdnem,aztán meg b@sznak kiadni rá wp7-et :O ...

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#7) fateless válasza idkfaiddqd (#6) üzenetére


fateless
veterán

Hála "Picipuhának"

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) erdoke válasza idkfaiddqd (#6) üzenetére


erdoke
titán

Bizony, mert ebben el lesz falazva egy 8 GB-os microSD, abban meg akár 32-esre is ki tudod cserélni.
Egyelőre úgy néz ki, nem veszek HTC-t, de még az is lehet, hogy az idén kihagyom a WP7-et. Hacsak nem hoznak ki a gyártók valami előremutató vasat.

Az oroszoknál megint felröppent a hír, hogy a HD2-re adnak ki hivatalos WP7 ROM-ot (ami a HD3/HD7 alapján szinte semmi plusz munkát nem jelentene nekik), de nem valószínű, az SD kártyát márpedig be kell falazni. :(

A legjobb aláírás a héten

(#9) tothmaxy182 válasza erdoke (#8) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én nem csak idén hagyom ki a wp7-et, hanem sztem az elkövetkező életemben is...

Minden szavam magánvélemény!

(#10) Alwares válasza erdoke (#8) üzenetére


Alwares
aktív tag

Mit értesz ezen az elfalazáson? A WP7 alapkövetelménye a 8 GB flash hattértár. Pluszban MicroSD támogatás pedig szintén van a rendszerben.

Nekem ez a HD7 valahogy jobban tetszik mint a Samsung téglája pedig az se egy nagy durr...

(#11) kristof83


kristof83
aktív tag

A forma tettszetős, nagyon kiváncsi leszek hogy milyen lesz a rendszer.
Jó lenne ha használható és működőképes lenne a 7-es mert nem ártana egy kis vérfrissítés. Az iOs uncsi főleg hogy már az összes 15évesnek és plázacicának iponja van és gizdábbak mint Győzike , az android már a csapból is folyik, lassan belefulladok, a symbian-t meg inkább hagyjuk hagy vergődjön a halálos ágyán még egyet-kettőt. :))

[ Szerkesztve ]

(#12) erdoke válasza Alwares (#10) üzenetére


erdoke
titán

Valamit félreértettél. A 8 GB microSD el lesz falazva, ugyanis alapkövetelmény, hogy a flash nem lehet a felhasználó által elérhető. Persze az USA-ban megint 16 GB-tal adjál majd... :(((

Összefoglalva: Van egy HD2, amiben elfalaztak egy 8 (USA-ban 16) GB-os microSD-t. Az még nem világos, hogy mindenhol US TMO AWS-szel árulják majd, vagy itt az is le lesz tiltva.

Semmilyen 8 GB-os elfalazott SD-s készüléket nem fogok megvenni, a minimum a 16 GB lenne. Nameg hogy legalább a Desire HD specifikációját hozzák. nem többet fogyasztó, picit lassabb SoC, amit már tavaly megvettem.

A legjobb aláírás a héten

(#13) #16820480 válasza Alwares (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

azt, hogy nem fog egyik wp7-es telefon sem kivehető memóriakártyát támogatni, egyelőre. az, hogy támogatja a memóriakártyák kezelését, az azt is jelentheti, hogy beleforrasztják a flash chip-et.

(#14) erdoke válasza #16820480 (#13) üzenetére


erdoke
titán

Nem forrasztják bele, hanem befalazzák az egyébként kívülről elérhető beépített olvasót. Szerintem az első hullámban a HTC és a Samsung készülékek mind ilyenek lesznek, hiszen a meglévő modelleket pofozgatják át. Pont ez utóbbi miatt nem fogom őket megvenni, nekem nem kell másodvonalbeli androidos vas, még ha az OS jobban is tetszik. Legfeljebb decemberben, vagy akár jövő év elején cserélek, legalább megvárom a MeeGo-t is.

A legjobb aláírás a héten

(#15) crey


crey
MODERÁTOR

Ugyanez a készülék a pocketnow képei szerint visszakapta a HD3 nevet....

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16) #16820480 válasza erdoke (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, igazad van- de amúgy ez így belegondolva várható is volt. ha mlékszel az android megjelenésére, akkor ott is mennyit kellett várni, hogy normális vasat kapjon. akkoriban minden gyártó a wimo (esetleg s60) alá nyomta az élvonalbeli vasakat, és az android meg designban is és erősségben is elmaradt sokáig.
gondolom a gyártók nem akarnak kockáztatni, és egy fillér k+f sem kerül az új rendszer mögé, ami nem szükséges, amíg nem biztosak, hogy rentábilis. ha ezt nézzük, akkor lehet, hogy egy évig simán nem lehet élvonalbali wp7 modellre számítani. addig lebokszolják a microsofttal is, hogy mit engednek meg és mit nem.

(#17) cqr


cqr
aktív tag

QSD 8250? Az igen. :DDD

Még vastagabb a keret mint a hd2-őn.. Ha ez a spec igaz, ez inkább HD1.9 mint HD3..

(#18) kristof83


kristof83
aktív tag

Amúgy jó lenne tudni egy magyar premier időpontot.
Jó tudom hivatalosan még be se jelentették sehol nemhogy nálunk, na de akkor is jó lenne tudni. :(((

(#19) erdoke válasza kristof83 (#18) üzenetére


erdoke
titán

WP7 bejelentés: október 11
Európai forgalmazás: október 21-től (persze nem biztos, hogy ez a készülék az első naptól kapható lesz Európában)

A legjobb aláírás a héten

(#20) kristof83 válasza erdoke (#19) üzenetére


kristof83
aktív tag

Az október közepe win7 lancs megvan, csak kiváncsi lennék benne lesz-e a nyitókínálatban. Bár a HTC-t ismerve benne lesz, csak amiatt kétséges hogy hivatalosan még be se jelentették.

(#21) erdoke válasza kristof83 (#20) üzenetére


erdoke
titán

Hivatalosan egyetlen WP7 készüléket se jelentenek be a Microsoft október 11-i New York-i rendezvénye előtt.

A legjobb aláírás a héten

(#22) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

régebben engem is érdekelt az android, wm, de kezd hidegen hagyni, főleg, hogym ár ilyen alapkövetelményekat támasztanak....

Várom a Symbian ^3-at az N8-al:P
sose voltam nokia fan, de most eljutottam oda, hogy a nokiát favorizálom, a symbian-ba legalább nincs hiányosság, kezeli a vakut (poén, hogy ezt le kell írnom, ugye android :D ),
ingyen, ráadásul nagyon jó gps program, és ezen kívül is minden meglesz benne ami kell.

az meg nonszensz, hogy a wp7-hez befalazzák a memkártyát, igazából nem is értem, mi értelme.

(#23) erdoke válasza Cannabis7 (#22) üzenetére


erdoke
titán

"nonszensz, hogy a wp7-hez befalazzák a memkártyát, igazából nem is értem, mi értelme."

Nem kell értened, csak elolvasnod, mert leírtam már előtted.

A legjobb aláírás a héten

(#24) RaveForce válasza Cannabis7 (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

kezeli a vakut (poén, ,hogy ezt le kell írnom, ugye android )

hányat mutassak? nemvagy te egy kicsit lemaradva?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) Rickazoid válasza erdoke (#23) üzenetére


Rickazoid
addikt

Én se értem, amúgy nem írtad le, csak hogy alapkövetelmény, ami igen, nonszensz. Erről eddig nem is hallottam, eddig is fatális hülyeségnek tartottam pár megkötést, de ez már egyenesen nevetséges. Teljes 180-at fordultak és elindultak visszafelé a fejlődés útján. Mi lesz a következő? Nem rakhatsz majd rá MP3 fájlokat, csak a Microsoft által hitelesítetteket, nehogy warezra használd?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#26) Flash86 válasza Cannabis7 (#22) üzenetére


Flash86
tag

Az én Androidos telóm kezeli a vakut. Durva e vagyok?

Ja, hozzáteszem, semmi külső progit nem raktam fel rá, alapból tudja! :Y

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#27) Szekszi Srác


Szekszi Srác
csendes tag

Gyerekek, en a helyetekben picit varnek. ;) Karacsony elott ugyanis jon egy 4 colos, Tegra2-es Samsung. ;) Es elhihetitek, gyonyoruen nez ki. ;)

(#28) erdoke válasza Szekszi Srác (#27) üzenetére


erdoke
titán

Tegra 2 és WP7 és Samsung? Elég hihetetlenül hangzik, ráadásul azok a gyártók, akik eddig tesztelték, azt mondják, sokat fogyaszt.Egyelőre nem is támogat a Qualcommon kívül mást a MS, még a Humminbird-ben se vagyok biztos.

A legjobb aláírás a héten

(#29) Straw válasza Szekszi Srác (#27) üzenetére


Straw
senior tag

Egy kép azért jöhetne...

42

(#30) moonman


moonman
titán

üzletileg teljesen érthető, miért ilyen "elavult" és "olcsó" hardvert állítanak össze, meg akarják nézni, milyen lesz a valódi fogadtatása a rendszernek, hogy fogynak a készülékek. ha látják, hogy harapnak rá az emberek, akkor a következő generációnál már biztosan fejlettebb cuccokból rakják össze. más kérdés, hogy a HTC-nél megszokott a régi szarok generációkon keresztüli új néven való eladása, amíg kifogy a készlet. legfeljebb veszünk Dell-t.

(#31) erdoke válasza moonman (#30) üzenetére


erdoke
titán

Teljesen érthető számomra is, éppen ezért nem veszem meg. Az üzleti életben is gyakran él a régi mondás: Aki mer, az nyer. Ha nem kockáztatnak és innoválnak, akkor elveszítenek egy csomó potenciális vevőt. Előbb-utóbb erre ráharap valaki, és kidob egy innovatív megoldást. Aki nem különösebben elkötelezett egyik márka iránt sem (mint pl. én), az simán vált az innovatívabb(nak vélt) készülékre.

A legjobb aláírás a héten

(#32) gybazsi


gybazsi
senior tag

Hát akkor már inkább HD2 kéne mint ez. Külsőre sztem sokkal szebb, és talán az oprenszer miatt valamivel okosabb is.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#33) moonman


moonman
titán

(#34) erdoke válasza moonman (#33) üzenetére


erdoke
titán

Olvastam, amikor kinyomták Twitteren. Nagy része bullshit, egy adag gyenge mentegetőzés, de van benne némi igazság is. Ha nem előznek meg, és lesz 10 percem, majd megírom ott részletesebben.

A legjobb aláírás a héten

(#35) plus44


plus44
veterán

Remélem lesz HD7 Mini, mert ez a 4,3 már nagy.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

azt se értem miért sírtok, előre, "nekem nem kell másodvonalbeli androidos vas, még ha az OS jobban is tetszik", honnan tudjátok, hogy lesz optimizálva a wp7 (persze vszínű, h nem jobban mint az adroid, de előre nem lehet tdni...), lehet, h elég neki kisebb hardver, ami csak jó lenne a fogyasztás miatt...

(#37) erdoke válasza Cannabis7 (#36) üzenetére


erdoke
titán

Ha jó a böngésző, RAM-ból sose elég, ha erős multimédiás képességei vannak, tárhelyből sose elég, stb. A fogyasztást pedig éppen a kisebb csíkszélességen gyártott SoC tudná csökkenteni, ami ott van a Desire HD-ben, de egyelőre nyoma sincs a WP7-es HTC-kben.

A legjobb aláírás a héten

(#38) t0m_


t0m_
tag

ugye az csak vicc, hogy a kijelző jobb negyedén egy teljes sávban 1 kis nyilacska lesz?!

(#39) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

HTC HD7 Unboxing (phonedog)

Hát ez valami brutálisan gyönyörű telefon :Y :R

(#40) Bog válasza ForRedGlory (#39) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Megerősítem, épp ezt akartam beírni: elb@szott gyönyörű a készülék, a legszebb WP7 eddig, megabeszarás megfogni, minden a helyén van, minden részlet döbbenetes. De még a hátlap alatt is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#41) erdoke válasza Bog (#40) üzenetére


erdoke
titán

Első ránézésre az alsó csatlakozók elhelyezése is pontosan megegyezik a HD2-vel, tehát annak a tartozékai (aktív autós töltő, asztali bölcső, stb.) elvileg passzolnak hozzá.
Mondjuk HD2+WM6.5.3 (+ 576 MB RAM engedélyezve) kombinációról a januári WP7 frissítésig erre nemigen érdemes váltani, sőt, ha hardveres előrelépést is szeretne az ember, akkor inkább a következő generációs vasakig sem. Legalább a Desire HD SLCD kijelzőjét beletehették volna...

A legjobb aláírás a héten

(#42) Bog válasza erdoke (#41) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Én sem váltanék okvetlenül, de ha most kéne WP7 telefont vennem, akkor ez lenne az. Mert lehet, hogy nem tud többet, mint egy Samsung/LG, de elképesztően gyönyörű, és én hajlamos vagyok sok tárgyat emiatt választani (kocsi, bútor, etc).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#43) erdoke válasza Bog (#42) üzenetére


erdoke
titán

"ha most kéne WP7 telefont vennem"

Ilyet max. egy munkáltató kényszeríthet rád, egyébként inkább belső késztetésre szokott hasonló döntéseket hozni az ember. :)

A legjobb aláírás a héten

(#44) Rusi válasza ForRedGlory (#39) üzenetére


Rusi
senior tag

Hűű, hát ez tényleg roppant vonzó cucc, pedig nekem a Mozart is tetszik. :Y

Mobilaréna (2010-2017)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.