Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

tetszik, hogy a külsejét feldobták az ezüst mellett pirossal is!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) kingabo


kingabo
őstag

Jól néz ki sztem is. :) 720p-s videó felvételt tud másik htc telefon is vagy ez az első?

(#3) P00By


P00By
nagyúr

Durva cucc.

(#4) Bling95


Bling95
őstag

nagyon tetszik :C

(#5) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Hát ebben már minden jó benne van ami csak kellhet, HTC árazást tekintve biztosan el is kérik az árát majd.

(#6) t72killer válasza 8nemesis8 (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tényleg közel áll a tökéletes telefonhoz:) még samoled kijelző kéne bele, hogy napfényben is szép legyen+kevesebbet egyen.

#7 majd lesz, az LTE variáns:) amúgy ahogy nézem, USA-ban is az LTE lesz a nyerő, ugyh a wimax támogatás csak köztes állomás.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Azta... ilyen kéne EU-ba is... brutális a kinézete. Komolyan, én nagyon szívesen használnám...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

200 ezer Ft indulóár esélyes lehet, ha lesz itt is.

[ Szerkesztve ]

(#9) JanFe


JanFe
aktív tag

Ez nagyon komoly keszulek.En is elfogadnek egyet :)

"There is nothing permanent except change"

(#10) joey04


joey04
titán

jól írták twitteren amikor bejelentették a samu galaxy s-t, meg az evo-t:

a htc jól odament a samsunghoz, megsimizte a kobakját, aztán belerúgott a tökeibe

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) P00By válasza joey04 (#10) üzenetére


P00By
nagyúr

:D

(#12) caizzz


caizzz
aktív tag

Ez a menő, nem a kockalada.

marakujás kőbányai

(#13) .bableWes


.bableWes
őstag

de kár, hogy itt mo-n nem forgalmazzák... pedig nagyon tetszik és a belsö is kecsegtetö, na meg a 2.1es android, de gondolom kint amcsiba sem valami occo' mulatság lesz...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) 33as


33as
senior tag

Itt van videó is róla: HTC EVO 4G videón

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#15) RaveForce


RaveForce
veterán

lám igazat szóltak, amikor azt ígérték,h idén ráfekszenek a kamerára :) a specifikáció már okés, a minőség meg majd kiderül :R

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) Mappa


Mappa
addikt

durva nagyon durva kütyü :Y :R

nem kötelező megadni

(#17) GALARDO


GALARDO
addikt

Még raktak volna bele AMOLED vagy SAMOLED-et és én már rohannék is érte!Ja csak egy probléma van az hogy: nincs 4G a mi kis hazánkban. ;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vki felhomályosítana? :F a címből a HTC, és egyetlen mobil szavakat értem csak :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) 03061981


03061981
tag

Lesz abban minden mint a búcsúban! Akkor most már tuti nem veszek BR lejátszót, meg semmi ilyesmit...ha már a telefon 720-ban rögzít akkor gondolom az 1080 lejátszásával sincs gondja, vagy nem? A HDMI az valami mobilos rajta? Szerintem nem hasonlít az eddigiekhez. Ebből is lesz vagy 3-4 mint az USB-ből? :F

Privire illik válaszolni! Legalább ennyit: Kevés! Sok! Elkelt! Ha sürgős hívjatok! http://tinyurl.hu/NSMn/

(#20) .bableWes válasza GALARDO (#17) üzenetére


.bableWes
őstag

én is szivesen nézném az amoledet. a 4g meg nekem felejtös. a 3g-t sem használom :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21) gyiku válasza 03061981 (#19) üzenetére


gyiku
nagyúr

mini hdmi

hüllő

(#22) Bling95 válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


Bling95
őstag

A wimax , 4G, EV-DO ugyanolyan mint mint a 3G, vagy a GSM tehát hálóztfajták.

EVO meg a telefon neve :D

(#23) fricz19


fricz19
őstag

durva, okos és gyönyörű.
(ha nőből is lenne ilyen már házas lennék:DDD)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#24) Saccco


Saccco
nagyúr

Asszem akkor már nem kell az XDA-s srácoknak Androidot hegeszteni a HD2-re, lehet venni gyárit... :C

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25) Prof01 válasza Saccco (#24) üzenetére


Prof01
veterán

Bizony. :K

fricz19: :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#26) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Ha minden igaz, nem is olyan sokára egy ilyen masinát hajtok (telefonáláson kívül mindenre persze) ;]
Már nagyon izgatottan várom, ha érdekel valakit, indítok egy mini blogot a logouton, lehet infromálódni róla, mivel is "játszhatnak" a világ boldogabb? felén...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.